Vanessa Paradis - Movies

(K)Lamač Srdcí na Nově!

14. února 2012 v 17:44 | Sába
Dneska jsem v TV viděla upoutávku na film (K)Lamač Srdcí, tak jsem si řekla, že to sem raději napíšu. Určitě se tady najde někdo kdo se na film rád podívá. Jedná se o francouzskou romantickou komedii, ve které si hlavní roli zahrála Vanessa Paradis.

Film můžete sledovat v neděli 19.února 2012 v 12:55 a hned druhý den v pondělí 20.února 2012 na Nova Cinema od 10:15!

Děj filmu:
Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje vskutku "speciální" služby: rozbíjí partnerské vztahy na objednávku! Jednoho dne si je najme bohatý muž, jenž není spokojen s ženichem své dcery. Dvojice "obchodníků se štěstím" má ovšem na svůj úkol jenom týden. Hra o čas a lásku může začít.

Café de Flore - Movie stills

9. října 2011 v 10:13 | Sába
Našla jsem pár nových fotografií k filmu Café de Flore, který měl minulý měsíc premiéru na kadanských filmových festivalech. Česká premiéru filmu není vůbec známá a není jisté jestli se bude film v České republice vůbec promítat.
-- fotografie v celém článku --

M et Vanessa Paradis - La seine

19. září 2011 v 16:32 | Sába
Objevil se nový oficiální videoklip k písni "La Seine" od Vanessy Paradis a Matthiea Chedida. Tuto písničku společně nazpívali k filmu "Příšera v Paříži", který má přesně za měsíc (19.10.'11) oficiální premiéru. To kdy film dorazí do České republiky není známo. Pokud si chcete přehrát nový videoklip, klikněte na obrázek.

A monster in Paris - Official site

4. září 2011 v 11:16 | Sába
Již před několika týdny se objevila oficiální stránka k novému filmu Vanessy Paradis "Příšera v Paříži", ve kterém namluvila jednu z hlavních postav. Kromě toho k filmu také nazpívala společně se zpěvákem -M- soundtrack. K filmu se také objevili dva trailery - jeden francouzský a druhý anglický. Na oficiálních stránkách filmu naleznete fotografie, videa, soundtrack a spoustu dalších věcí...
Pro zobrazení stránky, klikněte na obrázek.

A monster in Paris - Trailer

3. září 2011 v 10:44 | Sába
Na konci srpna se na youtube objevil trailer k filmu Příšera v Paříži. Sice jste zde trailer k filmu mohli vidět už před několika měsíci, ale to se jednalo o trailer ve francouzském jazyce a tento nový trailer je v angličtině, což je pro mě mnohem lepší, jelikož francouzsky neumím.

Příšera v Paříži - movie stills

25. srpna 2011 v 17:42 | Sába
V první polovině tohoto roku začal ve Francii vznikat animovaný 3D film s názvem "Příšera v Paříži". Jednu z hlavních postav namluvila Vanessa Paradis a jelikož je Vanessa i skvělá zpěvačka nazpívala proto k filmu společně se zpěvákem Matthieum Chedidem soundtrack. První píseň "La Seine" si můžete poslechnout zde. Film by měl mít premiéru v řijnu 2011 a já mám pro vás proto movie stills neboli fotografie z filmu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
..více v celém článku..

Cornwall - On the set [Paris 2011]

15. srpna 2011 v 17:55 | Sába
Jak jsem slibovala dnes má pro Vás fotografie Vanessy Paradis z natáčení filmu Cornwall, které se konalo cca před několika týdny v Paříži. Včera se také objevila první movie still neboli první promo fotografie z filmu. Pokud jste ji ještě zatím neviděli, klikněte na tento odkaz.

Cornwall - First movie still

14. srpna 2011 v 21:06 | Sába
Vanessa Paradis v poslední době natáčí spoustu filmů a navíc také chystá nové album, ale zpět k filmům. Nejaktuálnější film s anglickým názvem Cornwall, s francouzským Cornouaille a českým naštěstí žádným se natáčel v létě tohoto roku ve Francii a před pár dni se již objevila první promo fotka z filmu. Film režíruje Anne Le Ny a děj se odehrává v Bretani. V nejbližší době přidám fotografie z natáčení v Paříži.

Café de Flore - Movie stills

13. července 2011 v 11:35 | Sába
Dnes mám pro Vás novou várku movie stills z nového filmu Vanessy Paradis - Café de Flore. Film se natáčel minulý rok na podzim v Paříži a mezi movie stills můžete také najít pár fotografií z natáčení konkrétně se jedná o první tři fotografie.

Vanessa Paradis & -M- -- La Seine

27. června 2011 v 19:25 | Sába
Písnička "La Seine" ze soundtracku k filmu Příšera v Paříži, kterou nazpívala Vanessa Paradis a -M-.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)