Transcendence

TRANSCENDENCE - Online!

20. července 2014 v 16:57 | Sába

S největší pravděpodobností jste už film Transcendence všichni viděli a já tedy byla asi poslední "ostuda", která film ještě neviděla, ale i tak to sem přidám, třeba se to v budoucnu bude někomu hodit.

Před pár dny když jsem měla konečně chvilku volna jsem si udělala čas na film.. Dlouho jsem se chtěla podívat právě na Transcendence, ale bohužel můj notebook ve "stádiu rozkladu" už sotva funguje a žádné stažené video, natož pak film nepřehraje, takže jsem musela čekat než se film objeví online. A právě před pár dny se objevil na stránkách teevee.sk, okamžitě jsem si film pustila a podle mě je to povedený film, jediné co se mi nelíbilo, že tam Johnny dvakrát zemřel, ale tak v Johnnyho filmech už mě to ani moc nepřekvapuje..

Film je na stránkách ke zhlédnutí ve skvělé kvalitě a samozřejmě v originále, můžete si k tomu ale také zapnout titulky.

Transcendence - Box Office! *2

6. června 2014 v 8:25 | Sába
Po měsíci a pár dnech pro Vás mám druhou statistiku návštěvnosti zatím posledního Johnnyho filmu "Transcendence", který měl premiéru před 48 dny, 18.dubna 2014.

Od minulého měsíce se návštěvnost ještě o pár čísel zvedla, ale stále to bohužel nestačí na to, aby se výnosy rovnaly nákladům. Stále je zde ale možnost, že se výnosy ještě navýší. Film Transcendence totiž čeká ještě několik premiér. Na konci května se konala premiéra filmu v Turecku a Mexiku, dneska (6.června) má film premiéru ve Španělsku a Norsku. Do konce toho měsíce proběhna premiéra ještě v osmi státech (Dánsko, Brazílie, Švédsko, Japonsko,..) a 10.července bude ještě premiéra v Rusku.

Rozpočet filmu byl stanoven na 100 milionů dollarů. Ve Spojených Státech film vydělal 22,9 milionů dollarů, což je od minula o 3 miliony více. Ve zbytku světa film zatím vydělal 55,9 milionů dollarů, což je o 22 milionů dollarů více než minulý měsíc. Film byl propagován nejvíce ve Spojených Státech ($22,9 milionů) a v Číně, kde film vydělal 20,2 milionů dollarů. V Evropě film nejvíce vydělal v Německu ($4,3 milionů), Itálii ($3,6milionů) a ve Velké Británii ($3,3milionů), v České republic film vydělal pouhých 232 tisíc dollarů, což je třikrát méně než v okolních státech jako je Rakousko nebo Polsko.


Shrnutí:

Spojené Státy: $22 943 746
Zbytek světa: $55 936 169
Dohromady: $78 879 915

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Transcendence - Box Office!

2. května 2014 v 10:45 | Sába
Na dnešek jsem si připravila zrovna ne moc pozitivní článek, ale co se dá dělat. S každým novým filmem Johnnyho Deppa jsem přidávala i statistiku návštěvnosti, takže proč teď dělat vyjimku.

Film Trascendence s rozpočtem 100 milionů dollarů měl premiéru před dvěma týdny, 18.dubna 2014 a od té doby vydělal pouhých 52,6 milionů dollarů. Ovšem je také potřeba zmínit, že film se do této doby promítá jen v pár zemích, například zde v Anglii měl premiéru až 25.dubna a v zemích jako je Dánsko, Belgie, Španělsko, Brazilie a v dalších bude mít filmu premiéru až v červnu. Takže doufejme, že návštěvnost bude ještě stoupat.

Tržby ve Spojených Státech: 19 520 964
Tržby ve zbytku světa: 33 100 000
Dohromady: 52 620 964

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Transcendence - Názory a recenze! *2

21. dubna 2014 v 14:02 | Sába
Před pár dny jsem Vás poprosila o názory a recenze k filmu Trascendence. Pár názorů si můžete přečíst právě v článku se žádostí a s mailem blogu, kam také můžete posílat své názory, článek naleznete zde.
Dvě z návštěvnic blogu napsali své názory a poslaly mi je mailem, takže je mám pro Vás až dnes a v tomto článku. Nejsem si jistá, že by si jich v tom prvním článku všiml, takže můžete přesunout diskuzi sem pod tento článek.

První názor je od Markét, sice trochu kratší, ale jsem za něj moc ráda, takže ještě jednou ti děkuji za zaslání.

"Film super, nechyběly dojímavé pasáže, akce, i celková pointa filmu je podle mě k zamyšlení. Depp předvedl opět bravurní herecký výkon, jako vždy. I ostatní obsazení bylo super. (Nejspíš nehodnotím objektivně, protože miluju všechny filmy s Johnnym :-D). Rozhodně nelituju těch dvou hodin prosezených v kině. Docela mě mrzel konec filmu. Možná některé části filmu byly utahané a vcelku nudné, to se ale vyvažuje se zbytkem. Každopádně, kdo fillm ještě neviděl, tomu ho vřele doporučuju."

Transcendence - Názory a recenze!

17. dubna 2014 v 14:19 | Sába
Jak všichni jistě víte, dnes má v České republice a na Slovensku premiéru nový film Johnnyho Deppa s názvem Trascendence. Věřím tomu, že určitě alespoň někdo vyrazí do kina a přispěje také k návštěvnosti filmu no a pak třeba také sepíše svůj názor na film a pošle mi to. Je jedno, jak dlouhé to bude, ale chtěla bych poprosit ty z Vás, kteří film uvidí, aby alespoň něco stručného sepsali, poté mi to poslali na mail: sabkyyyy.blog@email.cz a já to tady poté zveřejním.

Určitě mi to přijde jako lepší nápad než sem přidávat recenze od kritiků, kteří ještě než se film začal natáčet, psali jak hrozné to bude.

Pokud film uvidím i já, určitě také něco sepíšu no a pak už můžete jen doufat, že to nebude jak s mým názorem na Lone Ranger, který Vám slibuji již přes rok. :)

TRANSCENDENCE - Premiéry

19. března 2014 v 9:39 | Sába
Za posledních pár dní se objevilo celkem dost informací k oficiálním premiérám filmu TRANSCENDENCE, ve kterém si Johnny Depp zahrál vědce Willa.

Jako první by se měla uskutečnit premiéra v Číně, konkrétně v Pekingu a to již na konci tohoto měsíce, v pondělí 31.března 2014. Jedná se o úplně první Johnnyho návštěvu Číny. Tam by údajně měl strávit dva dny. Druhá oficiální premiéra by se měla konat v Los Angeles v Kalifornii a to o několik dní později, ve čtvrtek 10.dubna 2014, kde se ten samý den uskuteční i afterparty. České fanoušky budu muset nejspíše zklamat, jelikož premiéra, na kterou by jako na jedinou mohli vyrazit, tedy na premiéru v Berlíně, se nekoná a to z toho důvodu, že Johnny je zaneprázdněn a premiéru v Berlíně by nestihl. Co zajímá mě osobně nejvíce je samozřejmě premiéra v Londýně, k té se také zatím bohužel neobjevili žádné informace.

Premiéra v Česku i na Slovensku by se měla konat již za necelý měsíc, ve čtvrtek 17.dubna 2014.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

TRANSCENDENCE - Movie stills!

14. března 2014 v 14:38 | Sába
Již před pár dny se objevily první movie stills neboli promo fotografie k filmu Transcendence, který bude mít premiéru již za měsíc. Ve filmu se můžete těšit samozřejmě na Johnnyho Deppa, dále pak na Rebeccu Hall, Paula Bettanyho nebo Morgana Freemana a další.

V tomto článku můžete vidět dvě staré fotografie, které se objevily již před několia týdny a pak také nejnovější movie stills.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TRANSCENDENCE - Posters! [Update *2]

8. března 2014 v 9:40 | Sába
Před pár dny se objevil další nový plakát k filmu Trascendence, tentokrát jsem si jistá, že se jedná o oficiální plakát k filmu.
Na tento film se můžeme těšit již za měsíc a pár dní. Johnny si v něm zahrál vědce Willa a kromě něj se můžeme těšit na Rebeccu Hall, Morgena Freemana a Paula Bettanyho.

Pokud se chcete podívat na nový plakát a i na další plakáty, které již byly zveřejněny.

>> TRANSCENDENCE - Posters [1x nový plakát]

TRANSCENDENCE - Posters!

14. února 2014 v 13:15 | Sába
Před pár dny se objevil nový trailer k filmu Transcendence - článek s videem naleznete zde, ve kterém jsem také zminila nový plákat a banner k filmu. Slibováný plakát a banner tedy přidávám teď a někdy k večeru nebo zítra přidám ještě videa z premiéry filmu 3 Days to Kill, na které se objevil i Johnny, fotografie jste zde mohli vidět včera v tomto článku.

imagebam.com imagebam.com

TRANSCENDENCE - Trailer! *2

12. února 2014 v 15:01 | Sába
V poslední době nebylo moc novinek, ale vypadá to, že už to teď bude lepší, dnes se totiž objevily hned dvě novinky. Jedná se o druhý oficiální trailer k filmu Transcendence, ve kterém si Johnny zahrál vědce Willa, a pak také plakát a banner k tomuto filmu. Teď pro vás zatím mám trailer. Premiéra filmu je naplánována na 17.dubna 2014, což jsou už jen dva měsíce, takže se máme na co těšit.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)