The Tourist

Cizinec na DvD a Blu-ray!

17. dubna 2011 v 12:51 | Sába

Film Cizinec s Johnny Depp a Angelinou Jolie v hlavních rolí měl premiéru v ČR nakonci měsíce leden. Nyní se objevil v předprodeji na DvD a Blu-ray za poměrně dobré a přijatelné ceny. V prodeji bude DvD i Blu-ray až od 2.května 2011 a budou obsahovat český nebo originální dabing, české titulky a určitě nějaké bonusy. Pokud si chcete předobjednat DvD nebo Blu-ray za nižší ceny než na prodejně klikněte na jeden z následujícíh odkazů:

TT - Behind the scenes

14. dubna 2011 v 17:42 | Sába
Objevila se jedna nová fotografie z natáčení filmu Cizinec (The Tourist). Na fotografii je Johnny Depp, který ve filmu hraje Franka Tupela a režizér filmu Florian Henckel von Donnersmarck.

imagebam.com

Cizinec - informace

8. března 2011 v 16:05 | Sába

Johnny Depp představuje ve filmu Cizinec amerického turistu, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s Elise, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě. Jejich vášnivá romance se v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek dále rozvíjí a oba zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší.

The Tourist - Japan Premiere

9. února 2011 v 17:30 | Sába
sabkyyyy.blog.cz
Film Cizinec můžete v našich kinech vidět už od 27.ledna. Sice jsme si stěžovali, že je o více jak měsíc později než ta světová, ale i tak můžeme být za toto datum rádi. Například v Japonsku se bude premiéra konat až 3.března a podle jistých informací by se jí měl zúčastnit i Johnny Depp a další herci z filmu. Premiéra by se měla konat v Roppongi Hills a měla by začít v 18:00 (9:00 - GTM +1), promítání filmu by mělo začít v 19:30 (10:30 - GTM +1).

© www.sabkyyyy.blog.cz l kopírujte se zdrojem!

CZ Plakát

1. února 2011 v 15:30 | Sába
Zjistila jsem, že tady neni ještě český plakát k filmu Cizinec a tak Vám ho sem přidávám teď.

imagebam.com

The Tourist - DvD

31. ledna 2011 v 16:58 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Film The Tourist (Cizinec) vyjde na DvD a Blue-ray 22.března 2011. Vydá ho společnost Sony Pictures Home Entertainment. Na Dvd a Blue-ray najdete samozřejmě pár bonusů, jako je například: komentář režizéra filmu, "A Gala Affair" a "Bringing Glamour Back". Dvd by mělo stát $29, Blue-ray bude stát $35 a speciální baliček Blue-ray bude stát $39. To kdy tento film vyjde na dvd nebo na blue-ray v České republice nebo na Slovensku není zatim jasné.

EDIT 18:10
Film Cizinec má také svou českou oficiální stránku - podívat se na ní můžete zde! Vypadá uplně stejně jako ta světová oficiální stránka a také tam naleznete ty samé informace.

EDIT 6.2. 9:30

imagebam.com

Cizinec - česká premiéra

27. ledna 2011 v 18:13 | Sába
Čeští diváci se konečně dočkali premiéry nového filmy Johnnyho Deppa. Dnes (27.1.2011) má premiéru film Cizinec, tedy asi měsíc potom co se film začal vysílat na Slovensku. Film se promítá s titulky, lístky si můžete rezervovat zde.
sabkyyyy.blog.cz
Děj
Johnny Depp představuje ve filmu Cizinec amerického turistu, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s Elise, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě. Jejich vášnivá romance se v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek dále rozvíjí a oba zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší.


Chcete vyhrát originální dárek k filmovému hitu Cizinec?

25. ledna 2011 v 14:56 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Pokud je Vám více jak 18 let, jste z České republiky a jste fanoušek Johnnyho Deppa, Angeliny Jolie nebo nového filmu Cizinec, můžete se zúčastnit soutěže o pár zajímavých dárků. Stačí správně odpovědět na 3 otázky a můžete vyhrát pouzdro na doklady, pohodlné papučky, špunty do uší, polštářek a masku přes oči. Uzávěrka soutěže je v pondělí 31. ledna v 11 hodin. Výherci budou srozuměni emailem.

Frank & Elise - Doll

18. ledna 2011 v 17:18 | Sába
sabkyyyy.blog.cz
Objevili se panenky hlavních postav z filmu Cizinec - tedy Franka a Elise. K prodeji byli na eBay za cca $24.

Můj názor na The Tourist

30. prosince 2010 v 22:37 | Sába
Pokud Vás zajímá můj názor na film The Tourist neboli česky Cizinec, přečtěte si tento článek. Nebudu Vám sem psát nějaké podrobnosti o ději, abyste se na Cizince vůbec podívali nebo na něj zašli rovnou do kina. V jedno komentáři k filmu jsem četla, že konec filmu jde odhadnout už v prvních minutách filmu, ale i tak jsem se rozhodla film si stáhnout a udělat si na něj vlastní názor. Film najdete ke stažení skoro všude, je v trošku horší kvalitě, ale dá se na něj koukat navíc když k tomu máte titulky je to ještě lepší.
Jak už jsem řekla, někdo v komentáři k filmu napsal, že se konec dá odhadnout už na začátku, nevim jak ostatní, kteří to viděli, ale mě to tak nepřišlo. Na konci jsem totiž byla dost překvapená, kdo je nakonec ten hledaný Alexandr. Nevim jestli je pár Depp & Jolie dobrá volba pro tento film, ale na druhou stranu si tam ke každému z nich ať už k Johnnymu nebo Angelině nedokážu představit nějakého jiného herce. Johnny tam podle mě zahrnuje komediální stránku a Angelina zase tu akční i v ostatní filmech můžete vidět, že Johnny hraje většinou v komediích a Angelina zase spíše v akčních filmech. Možná se v tom mym psaní moc nevyznáte tak Vám to raději shrnu. Od začátku mi bylo jasné, že to nebude velkofilm, který by chtělo vidět několikset milionů lidí. Raději jsem od toho moc neočekávala, abych nebyla zklamaná. Tento film se mi líbil a nemůžu říct, že to byl propadák jak v bulváru psali, ale žádný dokonalý film od toho také nečekejte. Očekávejte normální film bez jakýkoliv "blbostí" a zvláštních triků. Cizinec je dobře natočený film se skvělými herci, natočený v pěkném prostředí a doplněn pěknou hudbou od Jamese Newtona Howarda. Prostě Vám ho můžu vřele doporučit.
Pokud už jste film také viděli, můžete sem napsat komentář s Vaším názorem.
...Sába
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)