The Rum Diary

JD - Rum Diary animace

1. ledna 2013 v 13:37 | Sába
Dnes mám pro vás šest animací, které na sebe navazují - pocházejí z rozhovoru, který herec Johnny Depp poskytl při propagaci filmu The Rum Diary/Rumový Deník.
Opravdu netuším co to tam jedí, ale můžete vidět, že Johnnymu to docela chutná. :D

The Rum Diary - Special features

13. února 2012 v 17:44 | Sába
Před pár dny se objevilo video z natáčení filmu The Rum Diary. Video je docela dlouhé a jsou v něm záběry z natáčení a rozhovory - například s hercem Johnny Deppem, který ve filmu hrál novináře Paula Kempa. Film se natáčel na podzim v roce 2009 a premiéru měl až po dvou letech, tedy na podzim roku 2011.

RD - Icons

4. února 2012 v 8:01 | Sába
Jelikož opět není moc novinek, rozhodla jsem se přidat pár ikonek filmu The Rum Diary/Rumový Deník. Odkaz na stažení tohoto filmu, naleznete v tomto článku. Pár z těch ikonek jsem dělala já, ale ostatní jsem stáhla z internetu. Doufám, že se Vám budou líbit. Jinak pokud už jste film viděli, můžete ke komentáři připojit i Vás názor na film.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rumový deník - Titulky konečně ke stažení!

31. ledna 2012 v 16:54 | Sába
Nedávno jste zde mohli vidět článek s odkazem na stažení filmu Rumový deník. Film byl v angličtině a české titulky k němu zatím nebyly, ovšem včera už byly vytvořeny a přidány na stránku s titulky - titulky.cz.

Film si můžete stáhnout ze stránky uloz.to - dokud teda ještě fungují. Titulky k filmu si můžete stáhnout po kliknutí na tento odkaz. Jediným problémem je, že se musíte zaregistrovat, jelikož titulky jsou tam uloženy teprve krátce. Registrovat se můžete tady a pokud se tam chcete přihlásit jenom kvůli stažení titulek k filmu Rumový deník, stačí zvolit dočasný účet. Snad všichni chápete jak k filmu stáhnout titulky, pokud ne napište do komentářů a můžu vám to vysvětlit podrobněji. :)

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Rumový deník [Stahujte zde]

28. ledna 2012 v 19:51 | Sába
Konečně se objevila stránka, na které si můžete stáhnout film The Rum Diary neboli Rumový deník a to navíc ve skvělé kvalitě.

Film měl oficiální premiéru na podzim roku 2011, v České republice měl film premiéru 8.prosince 2011 a teprve ted se objevil film ke stažení v opravdu dobré kvalitě. Jediným "problémem" je, že film je zatím pouze v angličtině a české titulky k filmu se zatím vytváří. Podle informací, které jsou na internetu by se měli objevit někdy v polovině příštího týdne - tedy na začátku měsíce února. Pokud si tedy chcete film v AJ stáhnout, klikněte na odkaz pod článkem.
Paul Kemp (Johnny Depp) je novinář na volné noze píšící pro krachující plátek kdesi v Karibiku. Chce si vydobýt své místo na slunci, čím více se ale snaží, tím menší úspěch má. Ze ztroskotanců, kteří se kolem něj neustále pohybují, si za nejlepšího přítele zvolí toho nejspolehlivějšího - láhev rumu.

>> FILM STAHUJTE ZDE! (I přesto, že je film v AJ, jde všem dobře rozumět.)

© WWW.SABKYYYY.BLOG.CZ II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Rumový deník má dnes premiéru v ČR!

8. prosince 2011 v 18:20 | Sába
Po dvou letech od natáčení jsme se konečně i my v České republice dočkali filmu The Rum Diary (Rumový deník), ve kterém hraje hlavní roli Johnny Depp. Film se odehrává v roce 1960 a Paul Kemp (Johnny Depp) pracuje pro krachující noviny. Chce se stát nejlepším a nejznámějším novinářem, ovšem čím více se snaží tím menší úspěch má. V Karibiku je kolem něj spoustu žen a rumu a tomu prostě nedokáže odolat.

U kritiků film neměl až tak velký úspěch, ale co je nám do kritiků - ve filmu hraje hlavní roli Johnny Depp a s ním i rum (dvojce známá z filmu Piráti z Karibiku). Český trailer k filmu jsem sem přidávala přibližně před měsícem pokud jste ho ovšem ještě neviděli, klikněte zde. Česká premiéra se tedy koná dnes 8.prosince 2011 a na Slovensko film dorazí za týden 15.prosince 2011.

A co vy chystáte se někdo do kina na tento film? :)

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Rum Diary - UK DVD Release Date

30. listopadu 2011 v 18:40 | Sába
Do České republiky a ani na Slovensko se film The Rum Diary ještě nedostal, ale to neplatí o zbytku světa, kde se film promítá již od 28.října 2011. A bylo tedy jasné, že v nejbližší době se objeví datum vydání DVD s filmem a s bonusy. Ve Velké Británii se DVD začně prodávat 5. března 2012, takže můžeme očekávat, že k nám se DVD dostane přibližně ke konci března. Ovšem pokud někdo nechcete čekat na českou verzi, můžete si originál předobjenat na amazon.co.uk.

Česká premiéru filmu bude příští týden ve čtvrtek 8.prosince 2011, a slovenská premiéra se bude konat za dva týdny ve čtvrtek 15.prosince. Pokud se o filmu chcete dozvědět více informací, klikněte zde.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

The Rum Diary - Wallpapers

29. listopadu 2011 v 19:00 | Sába
Protože se blíží česká a slovenská premiéra filmu The Rum Diary (CZ Rumový Deník - 8.12.2011, SK Rumový denník - 15.12.2011), rozhodla jsem se přidal nějaké tapety právě z tohoto filmu. Protože jsem antitalent na grafické věci jako jsou tapety, avatary, bannery a podobně tak jsem samozřejmě ani tyto tapety nedělala já, ale i tak doufám, že se Vám budou líbít - když už jsem je hledala..:) Co se týče návštěvnosti filmu - film zatím vydělal více než 20,3 milionu dolarů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rumový deník - Trailer! [České titulky]

17. listopadu 2011 v 12:20 | Sába
Asi před dvěma týdny se na internetu objevil český trailer k filmu The Rum Dairy tedy Rumový deník, zapomněla jsem ho přidat, takže ho přidávám až dnes. Zas tak český ale není - k originálnímu traileru byly přidány titulky, ale podle mě je to takhle nejlepší - radči ani nechci vidět teda spíše slyšet český dabing u celého filmu. Jak už jsem zde několikrát psala česká premiéra filmu bude již za 21 dní tedy 8.prosince 2011 a slovenská premiéra 15.prosince 2011.

The Rum Diary - Box office

15. listopadu 2011 v 17:24 | Sába
Protože opět není moc novinek kolem Johnnyho, rozhodla jsem se přidat pár informací o návštěvnosti jeho nového filmu The Rum Diary/Rumový Deník. Johnny Depp si ve filmu zahrál Paula Kempa, Aaron Eckhart si zahrál Sandersona a Amber Heard si zahrála Chenault - ve filmu se samozřejmě objevuje mnohem více herců, ale všechny sem vypisovat nebudu. Již 18 dní (od 28.října 2011) se film vysílá po celém světě - tedy kromě pár vyjímek jako je třeba Česká republika, nebo Slovensko. V Česku se filmu dočkáme za 23 dní tedy 8.prosince 2011 a na Slovensku za měsíc 15.prosince 2011. Film za necelé tři týdny vydělal více než 17,3 mil. dolarů, což není až tolik. Samozřejmě nejvíce film vydělal v USA a to cca 13 milionů dolarů. Ve Velké Británii se film umístil na 6.místě nejsledovanějších filmů a porazil tim filmy jako je Johnny English Reborn nebo Paranormal Activity 3.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)