The Rango

Rango získal další ocenění!

27. února 2012 v 19:41 | Sába
Všichni jistě víte, že se včera (u nás spíše dneska) v neděli 26.února 2012 konal již 84. ročník předávání cen Akademie, jinak také Oscar. Tato cena je každoročně udělována americkou Akademií filmového umění a věd již od roku 1929 a to hned v několika kategoriích.

Jednou z kategorií při předávání cen v tomto roce se stala úspěšnou i pro nový animovaný film Johnnyho Deppa, který režíroval Gore Verbinski. Jedná se o kategorii nejlepší celovečerní animovaný film, ve které film Rango vyhrál!. Americký herec Johnny Depp, který namluvil ve filmu hlavní postavu ještěrky Ranga se předávání cen, jak je jeho zvykem, neučastnil - místo toho byl v New Yorku, kde byl viděn v sobotu 25.února 2012 (fotografie zde). Pro cenu si tedy samozřejmě došel režisér filmu Gore Verbinski (na fotografii vlevo), který kromě Ranga natočil i Piráty z Karibiku 1,2,3 a další filmy.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Rango - ILM Progression Piece

17. února 2012 v 16:06 | Sába
Na youtube se objevilo video, ve kterém můžete vidět jak vznikali jednotlivé postavy do animovaného filmu Rango. Herec Johnny Depp ve filmu namluvil postavičku ještěrky Ranga..

Bafta Awards - Výsledky

16. února 2012 v 17:52 | Sába
V neděli 12.února 2012 se v Londýně v Royal Opera House konalo předávání cen BAFTA. Animovaný film Rango, ve kterém herec Johnny Depp namluvil hlavní postavu ještěrky Ranga byl nominován v kategorii nejlepší animovaný film, ve které samozžejmě vyhrál.

Film vyhrál již několik cen a je také hodně úspěšný u diváků i u kritiků. Rango je také nominován na ceny Oscar - předávání těchto cen se bude konat v neděli 26.února 2012. Johnny Depp by už měl v té době natáčet film The Lone Ranger, takže je velmi nepravděpodobné, že by se předávání účastnil stejně tak jako se neúčastnil předávání cen BAFTA.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Film Rango vyhrál další ceny!

6. února 2012 v 16:56 | Sába
Určitě si všichni vzpomínáte na animovaný film Rango, ve kterém hlavní postavu ještěrku Ranga namluvil herec Johnny Depp. Tento film byl nejen podle diváků, ale i podle kritiků velmi zdařilý a tím pádem získává jednu cenu za druhou.

Zatím poslední předávání cen - Annie Awards se konalo v sobotu 4. února 2012 a Rango vyhrál hned v pěti kategoriích!
Best Animated Feature: "Rango"
Member's Favorite Award: "Rango"
Writing in a Feature Production: John Logan, Gore Verbinski and James Byrkit, "Rango"
Character Design in a Feature Production: Mark "Crash" McCreery, "Rango"
Editing in a Feature Production: Craig Wood, "Rango"

Navíc film je také nominován na ceny Oscar, takže mu držme palce ať "zaboduje" i tam. Jinak samozřejmě k těmto cenám gratuluji!

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Rango vyhrál další cenu!

14. ledna 2012 v 10:13 | Sába
Film Rango v poslední době získává jednu cenu za druhou a nejen to - film byl také v kinech hojně navštěvován diváky z celého světa, kteří film stejně jako kritici chválili. Před několika dny byly zveřejněny výsledky předávání cen People Choice Awards, ve kterém hlavní postava z filmu Rango, kterou nadaboval Johnny Depp vyhrál cenu v kategorii nejlepší animový film - dabing. (Více informací se dozvíte v tomto článku.)
Dalším skvělým oceněním pro tento film vítezství v kategorii nejlepší animovaný film v anketě Critic's Choice Awards. Předávání cen se konala ve čtvrtek 12.ledna 2012 v Los Angeles a Johnny se ho bohužel nezúčastnil. Pro cenu si došel režisér filmu Gore Verbinski, který s Johnnym spolupracoval na filmech Piráti z Karibiku. Jinak co se týče tohoto filmu - mám pro některé z Vás dobrou zprávu!

© WWW.SABKYYYY.BLOG.CZ II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!

The 50 best movies of 2011!

30. prosince 2011 v 7:22 | Sába
PasteMagazine sestavil žebříček the 50 best movies of 2011 tedy žebříček 50 nejlepších filmů roku 2011. V tento rok se v České republice uskutečnili čtyři premiéry filmů s Johnny Deppem - na konci ledna měl premiéru film Cizinec, v březnu film Rango, v květnu film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna a prosinci film Rumový Deník. Z těchto čtyř filmů byl asi nejúspěšnější animovaný film Rango a to nejen v ČR, ale i v zahraničí a potvrzuje to i tento žebříček.

Film Rango se v něm umístil až na 33.místě, ale i tak je to úspěch. Jedná se o první animovaný film vytvořený studiem Industrial Light & Magic, který vytvořil filmy jako je Indiana Jones, Terminátor 2 nebo Hvězdné Války. Ve filmu se objevuje několik narážek na filmy, ve kterých hrál dabér hlavní postavy Ranga Johnny Depp - například na filmy Strach a hnus v Las Vegas nebo Mrtvý muž. Kvůli tomu, aby byly postavy namluveny autenticky, nosili někteří herci ve studiu kostýmy a některé scény si i zahráli. (Více informací, videí a fotografií k filmu naleznete na této stránce.)

Na prvním místě se umístil film The Tree of Life, na druhém Take Shelter a na třetím film Hugo.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

DVD Rango výchazí již dnes!

17. srpna 2011 v 9:47 | Sába
Tak konečně i my v České republice a popřípadě i na Slovensku jsme se dočkali DVD k filmu The Rango, ve kterém Johnny Depp namluvil hlavní postavu Ranga. DVD k tomuto filmu totiž vychází právě dnes 17.srpna 2011 a kromě samotného filmu bude obsahovat i pár bonusů jako jsou například komentáře tvůrců filmu, vystřižené scény a další. Film vrthnul do kin v březnu 2011 a byl kladně přijat nejen od diváků, ale i od kritiků. "Je to film jaký jste ještě neviděli!" psali v Rolling Stones, "Díky originálnímu nápadu a dokonalé animaci nabízí Rango spoustu zábavy a je skutečně vtipný!" napsali v Los Angeles Times. Pokud si chcete dvd objednat stačí kliknout na jeden z následujících odkazů. Na závěr ještě taková "celkem zbytečná" informace podle aktuální kurzu měn mají na Slovensku dvd asi o 60,-Kč levnější..:)


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Rango - Behind the scenes

31. července 2011 v 16:00 | Sába
Na youtube jsem našla jedno video z natáčení animovaného filmu Rango, které se objevilo na blu-ray. Podle videa jde poznat, že si všichni natáčení skvěle užívali.

Rango - DvD, Blu-ray

14. června 2011 v 17:32 | Sába
Už několik dní si můžete předobjednat dvd a blu-ray animovaného filmu Rango. Blu-ray by měl obsahovat více bonusů než dvd mezi bonusy, které jsou na dvd i blu-ray patří komentář režizéra Gore Verbinského a dalších, zajímavosti o kostýmech a postavách, videa z natáčení a spousta dalších bonusů. Našla jsem stránku kde si dvd můžete předobjednat v prodeji bude totiž až od 17.srpna 2011. Také už se na uloz.to objevil film Rango v dvd kvalitě, takže odkaz také připojím.
>> Rango - dvd za 358,-Kč -> zde
>> Rango - blu-ray za 628,-Kč -> zde
>> Rango - download -> zde
© www.sabkyyyy.blog.cz II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Rango - DvD až v červenci!

29. dubna 2011 v 18:41 | Sába

Animovaný film režizéra Gore Verbinského Rango vyjde na DvD až v červenci. Známé datum je však pouze pro vydání ve Velké Británii a to 25.července 2011. Datum vydání českého dvd Rango zatím známo neni, není také známé kolik a jaké bonusy bude dvd obsahovat. Ranga (Johnny Depp) namluvil pro české diváky Ondřej Brzobohatý.
"Je třeba být trochu hravý a vynalézavý. Když máte scénu, v níž někdo dostane po hlavě pánví, je třeba, aby pro dítě byla komická a pro dospělého měla filozofický přesah," uzavírá Verbinski.
© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)