The Lone Ranger

Golden Raspberry Awards

2. března 2014 v 17:53 | Sába
Včera 1.března 2014 se v Los Angeles konala akce Golden Raspberry Awards neboli předávání anticen Zlatá malina, která se tradičně koná v předvečer předávání Oscarů, a to nejhorším filmům roku. Ve většině případů se herci nebo tvůrci filmů samozřejmě nedostaví..

Kdo a jaké filmy si letos cenu odnesli vynechám, kromě samozřejmě toho filmu, který se týká tohoto blogu. A tím je samozřejmě film The Lone Ranger. Tento film s Johnny Deppem a Armie Hammerem v hlavních rolích od studia Disney loni prodělal 190 milionů dollarů a odnesl si Zlatou malinu v kategorii nejhorší remake.

Už dnes by ale svou reputaci mohl napravit a to právě na již zminovaných Oscarech. Tam je tento film totiž také nominovaný a to rovnou ve dvou kategoriích - "Make-up and hairstyling" a "Visual effects".

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

2 Oscar nominations for The Lone Ranger

19. ledna 2014 v 13:38 | Sába

Film "The Lone Ranger" z minulého roku s Johnny Deppem v hlavní roli indiána Tonta byl nominován ve dvou kategoriích cen Oscar.

Film byl nominován v kategorii "Make-up and hairstyling" a také "Visual effects". Již 86. slavnostní vyhlášení cen Oscar proběhne jako vždy v Dolby Theatre v Los Angeles, v neděli 2.března 2014!

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

LR - Bloopers

15. října 2013 v 19:31 | Sába
Konečně jsme se dočkali téměř čtyřminutové video s nepovedenými scénami z filmu The Lone Ranger, ve kterém si Johnny zahrál indiána Tonta. Určitě je se na co dívat, hlavně na ty scény s Johnnym, on je prostě perfektní! :)

LR na DvD a Blu-ray

17. září 2013 v 20:10 | Sába
Několik týdnů po premiéře filmu The Lone Ranger se také objevila informace o vydání filmu na DvD a Blu-ray a hlavně také o tom, co všechno budou tyto disky obsahovat. Mimochodem na DvD a Blu-ray také naleznete nepovedené scény, které jsou téměř 4 minuty dlouhé, na ty já se tedy těším nejvíce.

Disky budou obsahovat tyto bonusy:
  • Armie's Western Road Trip (13:57) - Projížďka s Armiem místy, kde se film natáčel - Utah, Nové Mexiko a další
  • Becoming a Cowboy (7:42)
  • Riding the Rails of the Lone Ranger (10:10)
  • Easter Egg: ILM (1:08)
  • Easter Egg: Flipped Out (:40)
  • Deleted Scene: 'More Hell on Wheels' (2:03)
  • Deleted Scene: 'Locust Storm / Great Warriors Must Adapt' (3:44)
  • Bloopers (3:40)

Zatím nebylo potvrzeno přesné datum, kdy přesně bude film na DvD a Blu-ray vydán, Walmart odhaduje vydání filmu na 17.prosince 2013, tedy pár dní před Vánoci. Ovšem již nyní můžete film předobjednávat na Amazon.com, kde stojí cca 30 dolarů. Více informací na stránce amazon.com.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Osamělý jezdec - recenze

12. září 2013 v 13:04 | Háretix
Piráti z westernu i tak by se dal označit tento snímek. Prvně jelikož za ním stojí trojice Verbinski, Bruckheimer a Depp. Za druhé, že to je až sakra podobné Pirátům.

Pojďme si to tedy shrnout v pár řádcích. Příběh se točí kolem muže zákona jménem John Reid, který se setkává s indiánem Tontem a krátce poté přichází o bratra. John prahne po pomstě za bratra a Tonto musí odčinit něco co v minulosti neudělal, ale měl. Oba se tedy vydávají na dobrodružnou divokou jízdu proti skupince chamtivých a korupcí prolezlých lidí.

LR - Box Office

31. srpna 2013 v 10:04 | Sába
Dnes pro vás mám pár dní stará čísla ze statistik návštěvnosti filmu The Lone Ranger. Jak jistě víte, film rozhodně nepatří mezi ty nejnavštěvovanější trháky, ale čísla se pomalu a jistě zvyšují. Navíc se stále čeká na premiéru v Číně. Před několika dny měl film premiéru ve Španělsku a naštěstí se stal nejnavštěvovanějším filmem.

Statistika návštěvnosti:

USA 87 998 000
Zahraničí 142 400 000
Celkem 230 398 000


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!


P.S.: Pro dnešek je to nejspíše vše, já se teď běžím kouknout na TV, zrovna dávají Dark Shadows, tak když jsem to viděla jen jednou, kouknu na to znovu..

Lone Ranger prodělal již více než £124 millionů!

13. srpna 2013 v 17:56 | Sába
Před pár dny se objevila novinka, která bohužel nepatřím k těm nejlepším, ale na blog rozhodně patří, jelikož se týká Johnnyho nejnovějšího filmu The Lone Ranger (Osamělý jezdec).

Studio Disney před pár dny přiznalo, že na filmu prodělalo jíž více než 124 milionů liber (190 milionů dolarů). Podle studia za to můžou hlavně kritici, kteří o filmu psali negativní recenze už dávno před vydáním filmu. "Myslím si, že tyto recenze byly napsány sedm až osm měsíců před premiérou filmu." řekl Johnny Depp, který si ve filmu zahrál indiána Tonta. "Měli představu, že to bude trhák.. Já to neočekával. To nedělám nikdy." dodal Depp.

Yahoo UK dodalo, že většina kritiků bojovala proti filmu už od začátku, takže později vydali své staré předpřipravené recenze.

Kritik Peter Travers uvedl, že jediným důvodem proč je film takový propadák, je ten, že prostě stojí za hovno. Time Out film nazval jako "dlouhý, líný a bez života", časopis Rolling Stone mu dal jen jednu hvězdičku ze čtyř.

Producent filmu Jerry Bruckheimer řekl, že kritici spíše zkoumali rozpočet filmu než samotný film.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Premiéra The Lone Ranger v Berlíně obrazem i slovem

8. srpna 2013 v 20:08 | Pett.Gry
1 Tohle bylo ráno po příchodu ujištění, že jsme tady správně ……

Premiéra The Lone Ranger v Berlíně

6. srpna 2013 v 19:15 | Pett.Gry
Premiéra The Lone Ranger v Berlíně 19.7.2013
…… očima Pett Gry…..
Než se opravdu rozepíšu, chci vám sdělit dobrou zprávu. Vloni Sába vyhlásila Happy Birthday projekt. Všichni, kdo se zapojili, by teď měli číst a mít radost. :) Protože všechny Vaše vzkazy, obrázky a přání dostal Johnny Depp přímo do rukou ! Tedy lépe řečeno obálku, ve které to všechno bylo. Poděkoval a byl moc milý. Samozřejmě na místě se nemohl podívat, tak pevně věřím, že to udělal později. Pro ty, kdo se teď hrozí, že všechno bylo psáno k narozeninám v minulém roce, tak vás uklidním. Přidala jsem k tomu i patřičné vysvětlení.

A teď cesta. Z Prahy dálkovým autobusem, ale tím, že bydlím na druhé straně republiky tak předtím více než pět hodin vlakem. Nastal i jeden hororový okamžik, kdy jsem byla na infarkt, ale nakonec jsme měli obrovské štěstí a vše dobře dopadlo. A usměvavá a příjemná paní průvodčí, se kterou jsem to řešila, mi řekla, že když něco má vyjít, tak to vyjde. A to ani netušila, kam jedu. :) … že by osud ? ….Ona mi Destiny už říkala, že byla celou dobu s námi. :) Takže jí tímto strašně moc děkuji.

Dál už šlo všechno podle plánu. Cestou do Berlína jsem pak sledovala filmy … a hádejte, na co jsem se dívala !!! J Našla jsem v nabídce Karlíka a továrnu na čokoládu, to jsem viděla celé a Dark Shadows jen začátek, protože už jsem byla na místě. Metro, hotel, to už bylo všechno v pohodě. Pán v hotelu si poradil i s jazykovou bariérou. Nakonec na mě mluvil i rusky :)

Lone Ranger - download

31. července 2013 v 8:55 | Sába
Jelikož já než se tu v kině dočkám filmu The Lone Ranger, trvalo by to ještě déle než týden, napadlo mě, že se kouknu po odkazu na stažení filmu. Ten jsem sice našla, ovšem ten náš internet tady by to stahoval možná právě celý ten týden než půjdu na film do kina. Věřím tomu, že vy jste na to mnohem lépe a možná byste se na film chtěli kouknout znovu, a proto Vám sem ten odkaz dám. Samozřejmě, kvalita nebude jak v kině, ale mě by tedkon rozhodně stačila. Myslím, že je to i v AJ, takže si ještě procvičíte angličtinu, abyste ji za prázdniny nezapomněli.

Pokud si chcete film stáhnout, klikněte na obrázek pod tímto článkem.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)