Site

Informace 17.8.2018

17. srpna 2018 v 10:22 | Sába
Dneska pro Vás mám kratší informační článek, jelikož dnes odjíždím na dovolenou a zpátky budu až za cca 10 dní. Nastavila jsem tedy pár článků, které se tu během několika následujících dní objeví, aby tu nebylo až takové mrtvo. Nejedná se sice o žádné novinky, ale lepší než aby tu nic nebylo.

Tak se tu mějte hezky,
Sába

Informace 5.7.2018

5. července 2018 v 20:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám kratší informační článek týkající se mé aktivity v následujících několika dnech. Zítra brzo ráno odjíždím na prodloužený víkend pryč, pak se vrátím na půl dne a zase odlítám pryč - překvapivě do Anglie. Nějaké novinky jsem přednastavila a ještě přednastavím, takže tu nebude až takové mrtvo, ale i tak je možné, že se třeba nedostanu ke svým spřátelených blogům a nebudu reagovat na komentáře. Zpátky bych měla být okolo 15.července a budu se snažit dopřidat novinky, které se objevili během domy, co tu nebudu.

Tak se mějte hezky. Užívejte si prázdniny nebo volno, pokud máte. :)
Sába

Happy Birthday Johnny!

9. června 2018 v 0:01 | Sába

Dnes 9.června 2018 slaví Johnny své 55.narozeniny a já bych mu tímto chtěla alespon symbolicky na blogu popřát všechno nejlepší a hodně úspěchů co se filmů a hudby týče.
Johnny se pravděpodobně v současné době nachází někde na cestě do Finska, kde zítra 10.června odehrají se skupinou The Hollywood Vampires svůj další koncert, poté už zamíří do Polska a také Česka.

Layout .75

19. dubna 2018 v 11:19 | Sába
Opět po velmi dlouhé době jsem se dostala k vyměně layoutu na blogu. Joo, kde jsou ty časy, co jsem měnila layout snad každé tři týdny.. :D Už jsem také dost přemýšlela o tom, že si layout nechám někým vytvořit, ale jelikož jsem měla dnes chvilku čas, sedla jsem si k tomu a layout udělala sama, takže je opět v tom mém typickém stylu, který podle mě k tomuhle blogu patří už od mých začátků.. Layout je tedy prostě jednodušší a opět v mých "typických barvách", podle mě se k Johnnymu jiné ani nehodí kort třeba k fotografii, kterou jsem vybrala.

Doufám, že se Vám nový layout bude líbit a že se dříve jak za rok dostanu k vytvoření dalšího.

Mějte se hezky,
Sába

11 LET ONLINE!

27. března 2018 v 8:00 | Sába

Dnes 27.března 2018 je to přesně 11 let, co jsem založila tento blog! Píši to asi v každém tomto článku, takže to nemůžu vynechat ani v tomto.. Je hrozné, jak rychle to utíká a zadruhé naprosto nechápu, jak jsem to celých těch 11 let mohla vydržet. I přestože se spousta věcí v mém životě změnila, což je naprosto jasné, když jsem blog zakládala jako 13ti letá a teď jsem o jedenáct let starší, stále si na blog najdu čas a stále mě bloggování baví, ačkoliv na to samozřejmě není tolika času jako dříve..
Ale proč píši tento článek.. Všem bych Vám chtěla moc poděkovat, že sem stále chodíte, jsem za to ráda, protože bez Vás už bych dávno neblogovala :D Také jsem ráda za to, že stále blogují i osoby, které znám od vzniku mého blogu, takže tu nejsem jediná takhle "stará" :D Po těch jedenácti letech ani nějak nevím, co ještě psát.. takže ještě jednou děkuji a doufám, že za rok budu sepisovat další takovýhle článek..

Informace 08.03.2018

9. března 2018 v 14:00 | Sába
Ahoj,

asi jste si všimli, že tu bylo poslední dobou celkem mrtvo, to bylo hlavně kvůli tomu, že mi přestal fungovat internet, takže jsem neměla jak přidávat novinky - tedy pouze jednou se mi povedlo využít má data z mobilu, ale jinak jsem neměla, jak novinky přidávat.
Internet už nyní mám, ale zprovozněn byl až nyní, když jedu na týden pryč. Kdo mě zná, určitě velmi dobře tuší, kam do příští soboty vyrážím. Nějaké novinky jsem se snažila přidat, ale bohužel toho nebylo až tolik, ovšem stále lepší než nic.

Mějte se hezky,
Sába

Stastný nový rok 2018!

1. ledna 2018 v 12:00 | Sába
Stejně tak jako v předchozích letech, bych Vám i letos chtěla popřát všechno nejlepší v novém roce 2018, spoustu štěstí, zdraví, lásky, pohody a úspěchu.

Musím říct, že pro mě byl minulý rok - rok 2017 - plný obrovských změn a řekla bych, že se jednalo určitě o jeden z nejlepších roků v mém životě - ne-li ten nejlepší z posledních let. Doufám tedy, že i pro Vás byl minulý rok štastný a pokud ne, tak že tento nový rok 2018 bude pro Vás úspěšný.

Doufam, ze jste si oslavy noveho roku uzili a prezili ve zdravi.
Mejte se hezky,

Saba

Veselé Vánoce!

24. prosince 2017 v 8:00 | Sába
Po roce tu máme opět Vánoce a opět musím přiznat, že ačkoliv jsem tento rok v Čechách, vůbec mi nepřijde, jako kdyby měli být Vánoce.. Sníh tu sice byl, ale už je dávno pryč.

I tak bych Vám všem samozřejmě chtěla popřát krásné svátky, a abyste si skvěle užili volna, pohody a klidu.

Mějte se hezky
Sába

Informace 25.10.2017

25. října 2017 v 10:00 | Sába
Dnes pro Vás mám kratší informační článek, jelikož momentálně jsem v práci a odpoledne odlítám směr Anglie. Doufám, že se mi podaří přednastavit pár článků, aby tu nebylo až takové mrtvo, ale nejedu na zas takovou dobu - v neděli budu zase zpátky, takže kdybych nenapsala, že jedu pryč, nikdo si toho ani nevšimne.

Pokud máte školní prázdniny, tak doufám, že si je užijete, jinak se mějte hezky
Sába

Layout .74

13. srpna 2017 v 13:50 | Sába
Je to jíž déle než šest měsíců, co jsem vytvořila nový layout, takže byl nejvyšší čas udělat nějaký nový. Bohužel nejsem žádný talent na grafiku a žádné nové fotky s Johnnym, které bych já mohla využít, se také neobjevily, takže jsem využila starých fotek.

Layout je opět velmi jednoduchý, světlý - prostě takový ten můj styl. Nic přepláceného, složité. I tak doufám, že se Vám bude líbit. Hádám, že tu opět nějakou dobu zůstane, ne však z toho důvodu, že by byl nějak dokonalý, ale spíš z toho důvodu, že už na blog nemám tolika času jako kdysi. I když to se tedkon trošku zlepšilo. Opustila jsem práci v Praze, kde jsem pracovala jako otrok 24/7 a konečně mám normální práci, kde rozhodně nejsem otrokem 24/7... ale to už jsem odbočila od tématu článku.

Doufám, že se Vám tedy tento layout alespoň trochu líbí a líbit bude i následujícíh několik týdnů..
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)