Sherlock Gnomes

Sherlock Gnomes [TV SPOT - Mary J. Blige

22. března 2018 v 16:02 | Sába
Již před pár dny se objevilo nové video i k Johnnyho dalšímu filmu s názvem Sherlock Gnomes, ve kterém namluvil právě postavičku Sherlocka Gnomese. V novém klipu můžete nově vidět i postavu Irene, kterou namluvila zpěvačka Mary J. Blige.
Kompletní video na youtube bohužel nebylo zveřejněno, takže pro Vás mám klip rozdělen takto do dvou částí. Snad tam alespon pár dní zůstane nahraný.

Premiéra filmu je již za pár dní, respektive v USA by měla být premiéra již zítra 23.března. Ve zbytku světa včetně ČR bude mít film premiéru až týden, ve čtvrtek 29.března 2018.


Sherlock Gnomes - Posters

21. února 2018 v 17:00 | Sába
Premiéra nového animované filmu s názvem Sherlock Gnomes se rychle blíží, a tak se objevilo několik nových plakátů k tomuto filmu. Film bude mít premiéru koncem příštího měsíce, konkrétně 23.března 2018.
O filmu se dlouho nic nevědělo, spekulovalo se o tom, zda tam Johnny bude či nebude a až koncem minulého roku se objevil první trailer a první plakáty. Od té doby opět moc novinek nebylo a až teď tu pro Vás mám několik nových plakátů. Johnny ve filmu namluvil jednu z hlavních postav Sherlock Gnomese.

tumblr_p4bicxzf_VK1wphreio1_1280 tumblr_p4bicxzf_VK1wphreio2_1280 tumblr_p4bicxzf_VK1wphreio3_1280

Sherlock Gnomes - Christmas Posters

28. prosince 2017 v 16:16 | Sába
Trošku opožděně, ale přeci jen.. Před třemi dny, tedy přesně na Vánoce (v US či v UK - tedy 25.12.) byly zveřejněny tyto dva vánoční plakáty k filmu Sherlock Gnomes, ve kterém postavičku Sherlocka Gnomese namluvil právě Johnny.

Před pár týdny se také objevil první trailer k filmu, na který se můžete podívaz zde. Film by měl mít premiéru někdy během měsice března 2018.

tumblr_p1hieii_RCr1s2kuhmo1_500 tumblr_p1hieii_RCr1s2kuhmo2_500

Sherlock Gnomes - Poster

6. prosince 2017 v 17:48 | Sába
Přibližně měsíc poté, co se objevil první oficiální trailer k filmu Sherlock Gnomes se objevil i první oficiální plakát, na který se můžete podívat níže. Pokud jste trailer k filmu zatím neviděli, klikněte zde. Premiéra filmu byla předběžně stanovena na konec března, ovšem na plakátu žádné datum uvedeno není, tak kdo ví, třeba bude film zveřejněn dříve.

Sherlock Gnomes - Official Trailer (2018)

10. listopadu 2017 v 10:50 | Sába
Někdy před dvěma lety jsem zde zveřejnila článek o tom, že Johnny namluví animovanou postavičku v pokračování filmu Gnomeo and Juliet pod názvem Sherlock Gnomes. Postavu Gnomea namluvil jak v prvním tak i v druhém filmu James McAvoy and postavu Juliet namluvila Emily Blunt - a právě postavu Sherlocka Gnomese měl v pokračování filmu namluvit Johnny. Nakonec se tak opravdu stalo a výsledek můžete vidět níže.
Dlouho se o filmu nic nevědělo, až teď se objevil trailer, na který se můžete podívat níže. Film by měl mít premiéru 23.března 2018.

Zatím to vypadá super, takže já se na film určitě podívám až bude v kinech - teda pokud bude bez CZ dabingu.

Sherlock Gnomes - Nový projekt

9. listopadu 2015 v 11:25 | Sába
Dnes pro vás mám jednu dobrou zprávu, která se týká Johnnyho nových projektů. K těm tentokrát přibyl animovaný film s názvem Sherlock Gnomes.

Před pár dny společnosti Paramount a MGM oznámili, že právě Johnny namluví hlavní postavu Sherlocka Gnomese. Možná jste někteří před pár lety zaznamenali film Gnomeo & Juliet, kde hlavní postavy namluvili James McAvoy a Emily Blunt. A právě tyto dvě hlavní postavy Gnomeo a Juliet povolají v pokračování filmu legendárního Sherlocka Gnomese, aby vyřešil nějakou záhadu.

Film Sherlock Gnomes bude režírovat John Stevenson (Kung fu Panda) a scénáře se ujme Ben Zazove. Předběžná premiéra je stanovana na 12.ledna 2018.

© www.sabkyyyy.blog.cz
 
 

Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)