Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

PotC 4 - Animace

12. března 2013 v 16:53 | Sába
Dnes jsem zatím nenašla žádné novinky, takže přidám jen čtyři animace z filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Doufám, že tyto filmy o Pirátech a kapitána Jacka máte všichni rádi, takže snad se Vám budou líbit i tyto animace..


PotC 4 - Behind the scenes

16. listopadu 2011 v 17:54 | Sába
Na youtube se objevili další čtyři videa z natáčení filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. V první videu můžete vidět natáčení vzpoury na lodi Queen Anne, v druhém videu můžete vidět natáčení souboje mezi Jackem Sparrowem (Johnny Depp) a Angelikou (Penelope Cruz) převlečenou za Jacka Sparrowa, ve třetím videu můžete vidět natáčení scény, kdy Jack utíká z paláce a skáče z jednoho kočáru do druhého, ve čtvrtém videu můžete vidět natáčení v pralese, kde měl štáb a hlavně herec Kevin McNally, který hraje Gibbse problém s udržením divokého prasete.
Na videa se určitě podívejte, protože nejsou až tak dlouhé a stojí za shlédnutí.


PotC 4 - Deleted Scenes

14. listopadu 2011 v 17:20 | Sába
Na youtube se před pár dny objevilo video s vystřiženými scénami z posledního dílu Pirátů z Karibiku s podtitulem Na vlnách podivna. Ve videu je několik scén, o kterých mluví i režisér filmu Rob Marshall. Některých scén je podle mě škoda a do filmu bych je určitě dala například ty dvě poslední, kde můžete vidět Jacka Sparrowa (Johnny Depp) a Angeliku (Penelope Cruz).

Piráti 4 nezískali na Spike Awards ani jednu z cen!

16. října 2011 v 18:45 | Sába
V září tohoto roku jsem Vás informovala o tom, že můžete hlasovat pro herce z filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna a samozřejmě i pro film samotný v udílení cen Spike Scream Awards. V těchto dnech byly zveřejněny výsledky a bohužel má špatnou zprávu. Film byl sice nominován ve čtyrech kategoriích, ale ani v jedné bohužel nevyhrál.

Nominován byl sám o sobě film v kategorii Best fantasy movie, kde ho porazil film X-Men first class, Penelope Cruz byla nominována v kategorii best fantasy actress, kde jí porazila Natalia Portman, Johnny byl nominován v kategorii best fantasy actor, kde ho porazil Daniel Radcliffe, v poslední kategorii best cameo byl nominován Keith Richards, kterého porazil Hugh Jackman.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!


Pro mě osobně to není žádné překvapení - popravdě jsem úspěch neočekávala, byla tam velká konkurence a poslední Piráti bohužel nebyli to co jsem čekala.

Jack & Angelica - Tango Scene Extended

21. září 2011 v 16:58 | Sába
Na youtube se objevila celá scéna z posledního filmu o Pirátech z Karibiku, kde Jack tančí s Angelikou..

PotC 4 - Johnny's Return to Pirates [Bonus]

20. září 2011 v 13:03 | Sába
Producent filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna Jerry Bruckheimer zveřejnil na youtube speciální bonusové video "Johnny's return to Pirates" z DVD k právě tomuto filmu.

DVD a Blu-ray Piráti z Karibiku 4 vycházi již dnes!

14. září 2011 v 19:06 | Sába
Právě dnes 14.září 2011 vychází DVD, Blu-ray a 3D Blu-ray k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Film měl premiéru v květnu tohoto roku tentokrát ho režíroval Rob Marshall a ve filmu se neobjeví herci Orlando Bloom a Keira Knightley. Místo nich tam jsou Penelope Cruz v roli Angeliky a v roli jejího otce Černovouse se objevil Ian McShane. Na DVD a Blu-ray najdete také bonusy například Nepovedené scény, Překvapení kapitána Jacka a další.

PotC 4 - Bloopers

22. srpna 2011 v 8:52 | Sába
Od včerejška mě blog opět baví a to nejen díky fotkám Johnnyho a Van z jachty -- nejnovější fotky naleznete zde, ale také kvůli videu, které jsem dnes našla. Jedná se o nepovedené scény z Pirátů z Karibiku 4 - já osobně tyhle videa s nepovedenými scénami miluji, takže mě video dost potěšilo. Hlavně se u něj určitě zasmějete a to nejen kvůli Jackovi.Vybrala jsem pár scén, které se mi líbíli nejvíce:
0:11 - Barbossa
0:31 - Jack "I'm Peter Pan"
0:48 - Jack & Angelica
0:53 - opět Jack a Angelica
1:44 - Jack "What I want is Ponce de Léon's helicopter"
2:20 - Barbossa & Jack "Can't you help, mate. I don't wanna touch it"
2:22 - Jack & Angelica
3:15 - Johnny/Jack jak už se sotva směje

10.9.'11 - aktualizace - video s nepovedený scénami funguje!

Jerry Bruckheimer photos

13. srpna 2011 v 16:13 | Sába
Producent Jerry Bruckheimer zveřejnil na svých stránkách několik dalších fotografií, které se týkají Pirátů z Karibiku: Na vlnách podivna. Na první fotografii můžete vidět jeho sbírku LEGO Pirátů, na druhé fotografii můžete vidět další sbírku tentokrát všech časopisů, ve kterých se objevil článek o Pirátech a třetí fotografii je z natáčení Pirátů 4. Jerry k poslední fotografii napsal: "Myslíte, že si mě všimli? Paparazzi mají těžkou práci."
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Piráti z Karibiku 4: Dvd a blu-ray, objednávejte zde!

1. srpna 2011 v 8:41 | Sába
Opět není moc novinek, ale i tak mám snad dobrou zprávu pro všechny fanoušky Pirátů z Karibiku, konkrétně jejich posledního dílu s podtitulem Na vlnách podivna.
Tento film měl premiéru na začátku května 2011 a do dnešního dne vydělal více než 1,033 miliard dolarů, což je podle mě celkem dobrý úspěch. Tou hlavní zprávou je ovšem něco jiného. Našla jsem totiž několik stránek kde už si můžete předobjednat dvd nebo (3D) blu-ray právě s tímto filmem a dokonce i za celkem dobrou cenu. Pokud si chcete Piráty z Karibiku: Na vlnách podivna koupit, klikněte na jeden z následujících odkazů:

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)