Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

PotC 5: B-roll & Bloopers

Čtvrtek v 12:00 | Sába
Minulý týden se také objevilo poměrně dlouhé video, ve kterém můžete vidět průběh natáčení filmu Piráti z Karibiku 5 a také nějaké nepovedené scény, které probíhalo na začátku roku 2015. Vidět v něm můžete i pár nových scén, takže pokud se někdo chystá počkat do kina, kde se podívá na celý film, určitě nekoukejte na toto video.

Jinak do komentářů můžete napsat, kdo z Vás se chystá do kina, jelikož právě dnes 25.května 2017 se koná česká a slovenská premiéra filmu. Já se těšila do kina, ale bohužel to nevyšlo, leda že by šel někdo z Vás se mnou :D :)

PotC 5 - Movie Clip "The Jack Sparrow"

Úterý v 18:00 | Sába
Minulý týden jsem sem přidala jeden videoklip k filmu Piráti z Karibiku 5, kde se kapitán Jack Sparrow chystal na svou smrt. Dnes tu pro Vás mám další videoklip s názvem "The Jack Sparrow", ve kterém je Jack ve vězení a přijde si pro něj Henry neboli syn Willa Turnera a Elizabeth Swann.


PotC 5 - Movie Clip "Death"

21. května 2017 v 9:00 | Sába
Na youtube byl zveřejněn nový videoklip k filmu Piráti z Karibiku 5 s názvem "Death". Nejedná se o televizní spot, jelikož je video delší než minutu, takže by to uspělo možná jen na českých stanicích, kde jsou reklamy tak 20 minut dlouhé :D, což mi připomíná, že jsem před pár dny viděla v TV televizní spot k Pirátům 5.

PotC 5 - Press Conference [Paris 14.05.2017]

19. května 2017 v 9:47 | Sába
Vypadá to, že premiéra v Paříži byla jedinou premiérou v Evropě vůbec, protože Johnny je již zpět doma v LA, kde se včera 18.května 2017 zúčastnil premiéry filmu Piráti z Karibiku 5. Zatím se ještě neobjevilo tolik fotek, takže mezitím přidám fotky z tiskové konference k filmu, která se konala po premiéře v Paříži v neděli 14.května 2017. Trvalo několik dní než se nějaké fotky vůbec objevily, a proto je sem přidávám až ted.
Mimo jiné byl Johnny včera hostem dvou amerických talkshow a to Jimmy Kimmel Live a Ellen Degeneres Show, zatím to vypadá, že k těmto fotkám se dostanu až někdy o víkendu, respektive je přednastavím na víkend či na začátek příštího týdne.

image host image host image host image host image host image host

PotC 5: Paul McCartney

18. května 2017 v 9:00 | Sába
Novinek je poslední dobou víc než dost, takže mi trvalo skoro týden, než jsem přidala tuto fotografii, která byla zveřejněna na oficiálním profilu Pirátů 5 na facebooku.
Jak jistě víte, ve třetím díle Pirátů si menší cameo roli zahrál Johnnyho dobrý přitel Keith Richards ze skupiny The Rolling Stones a nyní se v pátém díle můžeme těšit na dalšího Johnnyho kamaráda Paula McCartneyho. A dokazuje to právě tato fotografie zveřejněná minulý týden.
No musím říct, že Paula bych v tom kostýmu vůbec nepoznala a jsem zvědavá, jakou roli v Pirátech 5 bude mít.

PotC 5 - TV Spot *9

17. května 2017 v 19:00 | Sába
Na youtube byl před pár dny zveřejněn další televizní spot k filmu Piráti z Karibiku 5, kde se opět objevily nějaké další nové scény, ale i tak to z filmu moc neprozrazuje. Možná jen to, že to vypadá fakt dobře.

PotC 5: European Premiere Livestream

13. května 2017 v 20:00 | Sába
Konečně byl potvrzen další termín premiéry filmu Piráti z Karibiku 5, který se tentokrát uskuteční tady u nás v Evropě a proběhne již zítra 14.května 2017 v Paříži, ve Francii.

A důvod proč píšu tento článek je ten, že celá premiéra bude živě promítána na facebook stránce Pirátů 5, takže pokud chcete zítra od 15:15 premiéru sledovat, klikněte na obrázek níže (odkaz zde), díky kterému se dostanete na oficiální FB stránku filmu Piráti z Karibiku 5.

PotC 5 - TV Spot *7/8

11. května 2017 v 10:00 | Sába
Před pár dny se objevily další dva televizní spoty k filmu Piráti z Karibiku 5, který bude mít českou premiéru již za dva týdny a právě dnes 11.května 2017 se koná první oficiální premiéra v šanghajském Disney Resortu v Číně.

Videa na blog.cz asi stále nejdou, takže pod obě videa přidám ještě odkaz.PotC 5 - TV Spot *5/6

1. května 2017 v 12:00 | Sába
Pokračujeme v novinkách týkajících se Pirátů z Karibiku 5, kterých je poslední dobou opravdu mnoho, jelikož premiéra se bude konat již za pár týdnů.
Dnešní novinkou jsou tyto dva televizní spoty, první s názvem Nowhere to Hide si můžete přehrát zde a druhý s názvem The Dead si můžete pustit zde.

Obávám se, že videa opět nebudou fungovat, takže případně využijte odkazů výše.PotC 5 Featurette - Legacy (2017) Orlando Bloom

27. dubna 2017 v 15:04 | Sába
Dnes tu pro Vás mám jedno kratší video týkající se samozřejmě Pirátů z Karibiku 5 - proč samozřejmě je jasné, jelikož poslední dobou tu není nic jiného než jen Piráti, ale holt premiéra se blíží :) Dnešní video je takovým shrnutím všech těch předchozích dílů, ovšem je tam také pár nových scén z nového dílu a to je vše doplněno komentáři producenta filmu Jerryho Bruckheimera a herců Orlanda Blooma nebo Javiera Bardema.

Hádám, že videa z youtube na blogu stále nejdou, když včera nešel ani celý blog.cz, takže pokud chcete video vidět, klikněte na obrázek níže.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)