Mortdecai

Johnny Depp film to premiere in China!

4. dubna 2015 v 15:28 | Sába
Asi jste si všimli, že film Mortdecai neměl bohužel u diváků až takový úspěch. Jak už jsem psala v některém předchozím článku, tvůrci filmu včetně Johnnyho mají za to, že za to může zbytečně vysoký rating nebo také to, že v téhle době takovýhle film nikoho už bohužel neláká. Já bych řekla, že za to může i antipropaganda kritiků a všech dalších, co Johnnyho vůbec nemusí, kteří film odsoudili dávno předtím, než ho vůbec mohli vidět.

Film měl ve většině státech premiéru už na konci ledna nebo někdy během března a byl promítán pouze čtyři týdny, takže nikoho asi nepřekvapí, že toho moc ani nevydělal. Mortdecai do tohoto dne 4.dubna 2015 vydělal jen něco málo přes 30 milionů dollarů, což je jen polovina základního rozpočtu.

Ovšem to by se mohlo alespoň trošku změnit, a to díky premiéře, která se bude za pár dní konat v Číně. Celkem mě překvapuje, že takovýhle film dovolí v Číně promítat, ale tak proč ne. Johnny minulý rok navštívil Čínu poprvé a měl velký úspěch. Přijel tam propagovat film Transcendence, což určitě pomohlo tomu, aby film v zemi vydělal 20 milionů dollarů z celkových 103 milionů dollarů, které film vydělal po celém světě - mimochodem v Čechách film vydělal nějakých 230 tisíc dollarů, ale samozřejmě chápu, že nelze porovnávat Čechy a Čínu.

Já tedy doufám, že čínská premiéra filmu Mortdecai, která se bude konat 17.dubna, alespoň trochu vylepší statistiku návštěvnosti. Také mě napadlo, že když teď Johnny marodí, mohl by cestou do Austrálie (kam by měl přiletět už 15.dubna), zaskočit na premiéru do Číny a film tak alespon trochu podpořit.

© www.sabkyyyy.blog.cz

Mortdecai na DvD a Blu-ray!

26. března 2015 v 10:28 | Sába
Nejnovější film Johnnyho Deppa "Mortdecai", který jste nedávno mohli vidět v kinech, již brzy vyjde na DvD a Blu-ray, takže pokud někdo máme zájem, určitě pokračujte ve čtení. Film sice neměl u diváků takový úspěch, za což podle mnohých může zbytečně vysoký rating a nebo to, že prostě v téhle době diváky lákají jiné druhy filmů, film tak za čtyři týdny promítání vydělal pouhých 30 milionů dollarů, což je přesně polovina už tak sníženého rozpočtu filmu, který byl 60 milionů dollarů. To by asi tak stačilo, mě se film líbil a určitě se na něj ještě chystám podívat, protože je to podle mě skvělá komedie.

DvD a Blu-ray má datum vydání 12.května 2015 a na amazon je můžete pořídit za cca 20 dollarů. Snažila jsem se hledat, kdy bude film vydán v ČR a bohužel jsem nic nenašla, takže tady máte odkazy alespon na amazon.Společnost Lionsgate k tomuto vydání filmu na DvD a Blu-ray také zveřejnila trailer, takže se na určitě mrkněte.


© sabkyyyy.blog.cz

Mortdecai - On the set

3. března 2015 v 14:38 | Sába
Již před pár dny se objevila tato fotografie Johnnyho, na které je společně se svým fanouškem. Fotografii pořídila Gwyneth Paltrow během natáčení filmu Mortdecai, ve kterém si spolu s Johnnym zahrála. Film se natáčel na podzim roku 2013 v Anglii a pak také pár dní v Los Angeles.

Johnnymu to podle mě sluší, jen mi přijdou divné ty jeho ruce, jak má zakrytá tetování, hned vypadá uplně jinak.. :D

Diskuze: Mortdecai

14. února 2015 v 10:57 | Sába
Už pár dní tu slibuji článek k filmu Mortdecai, ale jelikož se stále objevovali nějaké novinky, neměla jsem tento článek, kdy přidat. Respektive, mohla jsem ho přidat kdykoliv, ale pak by se mohlo stát, že ho přehlédnete nebo nebudete mít čas něco napsat.


Jak už z názvu článku vyplívá, bude se jednat o diskuze o filmu Mortdecai. Ten je v kinech už pár týdnů a to i v těch českých, takže doufám, že i vy už jste film viděli a teď se s ostatními podělíte o své dojmy. Podobný článek jsem chtěla udělat i k Into the Woods, ale bohužel v českých kinech film bude až v dubnu. Na začátku ledna jsem sice přidávala odkazy, kde můžete film stáhnout, ovšem poté začli všechny ty akce k filmu Mortdecai, takže už nebyl čas a ani moc prostor.. A stejně by nebylo asi o čem moc mluvit, když tam Johnny byl pouze pár minut..

Je na vás, pokud jste film neviděli, jestli chcete číst diskuzi, jelikož je možné, že se v některém z komentářů objeví spoilery.

Můj názor - opravdu neočekávejte nějakou odbornou recenzi, jedná se pouze o velmi stručný názor fanouška Johnnyho:

Mortdecai - Movie Stills [Update *8]

6. února 2015 v 13:54 | Sába
Sice už je po premiéře filmu, ale i tak se objevily ještě tyto čtyři skvělé fotky k Mortdecai, a jelikož není zrovna moc novinek, rozhodla jsem se je přidat. Jinak bych řekla, že k filmu se zde objeví ještě jeden článek o víkendu, takže hlavni ti, kteří ho už viděli, se můžou připravit a těšit.

Pokud se teď ale chcete podívat raději na nové movie stills, klikněte na následující odkaz:

>> Mortdecai - Movie Stills [4 new photos]

Mortdecai - Behind the scenes *4

24. ledna 2015 v 12:36 | Sába
Poslední dobou je to tu samý Mortdecai, a proto ani dnešek nebude jiný. Začneme fotografiemi pocházejícími z natáčení filmu a později někdy během dnešního večera se tu objeví ještě dvě vtipná videa z rozhovorů konaných před londýnskou premiérou..
Takže tady je pět nových fotografií, které pocházejí z natáčení filmu Mortdecai, který se natáčel na konci roku 2013 v Anglii.


imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Mortdecai - London Premiere [LIVESTREAM]

19. ledna 2015 v 15:39 | Sába
Tak i na dnešní premiéru filmu Mortdecai, tentokrát konanou v Londýně se objevil livestream - no spíše tedy záběry kamer CCTV, ale stále lepší než nic. A moc dobře si pamatuji, jak jsem přes ně sledovala premiéru Alenky, Sweeneyho nebo nějakého takového filmu..

Pokud premiéru chcete sledovat, stačí když kliknete na odkaz pod tímto článkem, sjedete dolu, kde už uvidíte záběr z nějaké kamery - tu můžete změnit, kliknutím na "choose a view", kde si vyberete kameru a poté kliknete vedle na "change view" pokud se vám to nezmění automaticky.

Jinak tady přidávám plán (týká se všech premiér PO-PA tak snad to tak bude i dneska) co se bude dít a kdy:

• 4.45pm press pens open
• 5:30pm press pens close
Photographers draw
• 5:45pm talent arrival
• 6:30 doors open
• 7:30 film on screen

!!Samozřejmě se jedná o náš místní čas, takže si přidejte jednu hodinu pro český čas.

A nevim jak vám, ale přijde mi, že se tam premiéra snad ani nekoná, protože tam nikde nejsou žádní pořadatelé, žádné zábrany.. včera když jsem tam byla tak ani žádný plakát odkazující na oficiální premiéru.. Tak uvidíme později, jestli se vůbec něco koná nebo už to odpískali.
©www.sabkyyyy.blog.cz

Mortdecai - Berlin Premiere [LIVESTREAM]

18. ledna 2015 v 13:19 | Sába
Jak už jsem zde na blogu několikrát zmínila, dnešní premiéra filmu Mortdecai, konaná v Berlíně od 18:00 (18:15) bude živě vysílaná na internetu.

Našla jsem pouze jeden odkaz, takže doufám, že bude fungovat, protože si nejsem jistá, že už budu doma, ale on Johnny stejně asi nepůjde hned v 18:15. Jinak s tím časem - všude nejdříve psali, že premiéra začne v 18:00 a dnes je tam až 18:15, což není tak hrozný rozdíl, ale raději to tu zmíním..

Na stránku se živým přenosem se dostane po kliknutí na obrázek nebo na odkaz níže..
Mortdecai - Behind the scenes *3

15. ledna 2015 v 10:57 | Sába
Ještě včera večer se objevila další novinka k filmu Mortdecai a dnes ráno k tomu přibyla další, takže to dám do jednoho článku, aby v tom tady nebyl zmatek.
První novinkou je další video, ve kterém opět můžete vidět scény z filmu Mortdecai, záběry z natáčení filmu a také rozhovory s herci Gwyneth Paltrow, Paulem Bettanym, Ewanem McGregorem a samozřejmě i Johnny Deppem.
Jinak tu scénu na konci s Gwyneth a Johnnym "Oh darling, please, you're killing me!" si pouštím stále dokola, ta je prostě skvělá.. :D• A tou druhou novnkou je šest nových promo fotografií, na které se můžete podívat v článku s movie stills po kliknutí na tento odkaz:

>> Mortdecai - Movie Stills [6x new pics]

Mortdecai - Soundtrack

14. ledna 2015 v 16:37 | Sába
Dnes se také objevilo pár informací k soundtracku filmu Mortdecai. Ten by měl vyjít za necelý týden, v úterý 20.ledna 2015.
Soundtrack vytvořil známý britský hudebník Mark Ronson, kterého můžete znát i díky jedné z jeho posledních písní "Uptown Funk", na které pracoval s Bruno Marsem - tato písnička se také objevila už asi ve dvou propagačních videích filmu Mortdecai. Ronson při tvorbě soundtracku spolupracoval se známým skladatelem filmové hudby Geoffem Zanelli, který pracoval i na několika Johnnyho filmech jako je Secret Window, Rango, Pirates of the Caribbean a dalších..
Soundtrack by měl tedy vyjít příští úterý, ovšem již nyní si ho můžete předobjednat na stránkách iTunes, kde si také můžete pustit ukázky ze soundtracku - odkaz zde.


© www.sabkyyyy.blog.cz
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)