Lily-Rose Melody Depp - Galleries

Lily & Jack [July 2017]

12. srpna 2017 v 13:47 | Sába
Novinky s Johnnym opět nejsou a tak jsem z nudy projížděla instagram a narazila jsem na pár pěkných fotek, které stojí za přidání. První z nich byla zveřejněna Alysson Paradis, sestrou Vanessy - bývalé Johnnyho přítelkyně, se kterou má dvě děti Lily a Jacka a ty na této fotce můžete vidět. Fotografie pochází z července tohoto roku.

Jinak Lily je tedkon s Vanessou opět na dovolené ve Francii u moře, co dělá Jack a kde se nachází se neví. Fotek Lily je spousta jelikož se věnuje modelingu a částečně i herectví, ale Jack je zatím stále normální puberťák.

Lily-Rose - Instagram [09.04.16]

11. dubna 2016 v 14:00 | Sába
V sobotu 9.dubna 2016 oslavil sve 14. narozeniny Johnnyho syn Jack. Ja na to uplne zapomnela, takze pisu clanek az dnes, samozrejme mu preji vsechno nejlepsi, ale tomu clanek nechci az tolik venovat. (Stejne si to nikdy neprecte)

Jackova sestra Lily-Rose v den jeho narozenin pridala na svuj instagram hned dve fotografie s Jackem, a kdyz to je z jeho narozenin, rozhodla jsem se udelat vyjimku a pridat fotky na blog, coz vetsinou nedelam.
Na prvni fotografii muzete videt Lily s Jackem, jeste kdyz byli hodne mali a druha fotografie jiz pochazi z Jackovy oslavy, ze soboty 9.dubna 2016 kdy spolu vyrazili na bowling.

imagebam.com imagebam.com

Pokud se chcete podivat i na jine fotografie Lily, kliknete na tento odkaz.

Dana Boulos [2015]

30. dubna 2015 v 20:09 | Sába
Dnes jsem se rozhodla udělat takovou menší změnu a doufám, že to nikomu nebude až příliš vadit.. Johnnyho dceru Lily určitě všichni znáte a víte tedy, že se začínám objevovat v pár filmech a je tedy jasné, že v budoucnu by chtěla určitě také hrát jako její rodiče. Krátce se objevila ve filmu Tusk a hned poté natočila pokračování filmu s názvem Yoga Hosers, kde si rovnou střihla hlavní roli.
Není se čemu divit, že před několika dny nafotila svůj první photoshoot a poskytla rozhovor pro Oystermag. A jelikož nemám čas vymýšlet a hledat novinky o Johnnym, tak jsem se rozhodla přidat toto. Doufám, že to nikomu nebude nijak extrémně vadit, přece jen je Lily Johnnyho dcera..

>> Rozhovor:

Lily-Rose - Instagram 0.1

22. září 2014 v 10:15 | Sába
Před dvěma dny zveřejnila Lily na instagramu jednu fotografii, na které je se svým tátou, hercem Johnny Deppem. K fotografii dodala "selfie mého čela, není tu nic k vidění". S čímž celkem nesouhlasím, jelikož k vidění je tam Johnny, kterého takhle moc často nevídáme, leda tak z fotek od paparazzi a nebo poté z promo fotek. Což byl také důvod, proč jsem se rozhodla tuto fotku přidat.

Yoga Hosers - On the set *2

15. září 2014 v 11:48 | Sába
S Johnnym nejsou vůbec žádné novinky, takže jsem se rozhodla přidat alespon něco k Lily-Rose, která v těchto dnech natáčí v Los Angeles svůj první film s názvem Yoga Hosers, hrát by v něm měl i Johnny, ale ten s největší pravděpodobností stále natáčí v Anglii film Alenka v říši divů 2. Lily na plac přišli podpořit její máma Vanessa Paradis a její bratr Jack. Na druhé fotce můžete Lily vidět se svou kamarádkou a nyní i "kolegyní" Harley Quinn.


imagebam.com imagebam.com

Yoga Hosers - On the set [Los Angeles]

12. září 2014 v 10:35 | Sába
Dnes jsem našla dvě nové fotografie, které pocházejí z natáčení filmu Yoga Hosers v Los Angeles. Na fotkách můžete vidět Johnnyho dceru Lily-Rose, která ve filmu hraje hlavní roli a také její kamarádku Harley Quinn, která si také zahraje hlavní roli. Přeložila jsem ještě ve zkratce jak se Lily vlastně k této i k předchozí roli ve filmu Tusk dostala.

Režisér filmu Kevin Smith v nedávném rozhovoru prozradil, jak se Lily ke své první menší roli ve filmu Tusk dostala a jak také vznikl nápad natočit film Yoga Hosers - ten by měl částečně navázet na film Tusk. Lily se k roli Colleen dostala náhodou a to když byla na place podpořit svého tátu Johnnyho Deppa, který ve filmu Tusk hraje Guy LaPointe a svou nejlepší kamarádku Harley Quinn. Kevin tenkrát Johnnymu nabídl, že by si tam Lily mohla zahrát menší roli a Johnny okamžitě souhlasil. Když bylo vše dotočeno, Johnny byl prý spoluprací se svou dcerou nadšen a Kevin se rozhodl, že by mohl s Lily i Harley natočit film. Nejdřív ale zavolat matce Lily, Vanesse Paradis a ta s tím souhlasila. Díky tomu nyní v Los Angeles vzniká film Yoga Hosers, ve kterém si zahraje Johnny Depp se svou dcerou Lily-Rose a také její kamarádka Harley Quinn, jejíž táta Kevin Smith film režíruje.


imagebam.com imagebam.com

Yoga Hosers - On the set

25. srpna 2014 v 14:39 | Sába
Jak už jistě víte, natáčení filmu Yoga Hosers začalo minulý týden a Lily Rose, která si ve filmu zahraje hlavní roli se již stihla pochlubit pár fotografiemi. Ve filmu by si taky měl zahrát menší roli i její táta - Johnny Depp.

Jinak ještě k blogu, chápu, že tohle sem asi nepatří, i když se to Johnnyho taky celkem týká, ale prostě nejsou novinky, zítra také určitě nic nepřidám a nechci aby to tu bylo uplně bez novinek, tak snad to chápete. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katsuya restaurant [LA - 11.6.'12]

17. června 2012 v 6:29 | Sába
Trochu opožděně, ale přeci jenom přidávám fotografie Lily-Rose, které pocházejí z tohoto pondělí 11.června 2012 z Los Angeles. Na fotografiích můžete vidět dceru Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis Lily-Rose, která zrovna opouští luxusní suši restauraci Katsuya.
Jinak pokud Vás to zajímá, také jsem zde ochuntala suši. Jo, jasně spousta z Vás už ho jedla, ale já ne a svou premiéru jsem zažila tady, ovšem samozřejmě ne v té samé restauraci.

[image][image][image][image][image][image][image][image][image][image][image]

Lily-Rose - MTV Movie awards [LA - 3.6.'12]

5. června 2012 v 16:55 | Sába
V neděli 3.června 2012 se v Los Angeles předávali filmové ceny MTV. Na toto předávání cen dorazil i Johnny Depp a to z důvodu, aby převzal cenu MTV Generation, což je nejvyšší ocenění, které může herec při předávání cen MTV získat. (Fotografie naleznete zde, videa poté zde)
Už k těm fotografiím jsem psala, že se předávání těchto cen zúčastnila i Lily-Rose kromě ní tam byl i Johnnyho syn Jack, dále tam pak také byla Lilyina kamarádka, která s ní den předtím byla nakupovat v Los Angeles. Žádné oficiální fotografie se zatím neobjevily, takže jsem z videí vybrala pár fotografií - jsou tedy v blbé kvalitě.

Lily-Rose shopping with a friend [LA - 2.6.'12]

4. června 2012 v 10:24 | Sába
Dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis Lily-Rose vyrazila se svou kamarádkou na nákupy po Los Angeles.
Konkrétně vyrazili do obchodu Fred Segal, který se nachází v západní Hollywoodu. Tyto fotografie byly pořízeny včera 2.června 2012. Lily si nejspíše trošku inspirovala u svého táty a začala nosit různé náramky a prstýnky, ovšem pokud jste si všimli její kamarádka jí v počtu těchto šperků překonala. :)

Jedná se o paparazzi fotografie, takže pokud to někomu vadí, nedívejte se na ně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)