Life's too short

Life's too short - animace

5. ledna 2013 v 10:47 | Sába
Dnes jsem našla tři skvělé animace z britského sitcomu Life's too short, ve kterém se objevil i herec Johnny Depp. Hlavní roli si v tomto sitcomu zahrál Warwick Davis a Johnny se objevil jen ve druhém díle. Z tohoto dílu také pochází tyto animace.
Určitě jste si všimli, že moc novinek neni, a proto jsem také přidávám různé tyhle animace, obrázky a podobně. Večer si snad udělám čas a přeložím jeden zajímavý článek o dalším možném filmovém projektu Johnnyho.. Takže se máte na co těšit. :)


Life's too short - movie stills

8. dubna 2012 v 0:10 | Sába
Už před několika dny se objevilo několik fotografií z britského sitcomu Life's too short (Život je příliš krátký). V jednom z dílů se objevil dokonce i herec Johnny Depp, který tam tentokrát hrál sám sebe. Hlavní role v sitcomu hrál komik Ricky Gervais, který si na udělování cen Golden Globes dělal srandu z Johnnyho a ten se mu tedy přišel "pomstít", dále se tam objevuje Warwick Davis nebo Stephen Merchant.
Doufám, že se Vám fotky líbí. Mě osobně se nejvíce líbí fotografie, kterou jsem zvolila i pro "úvodní fotku" tedy ta čtvrtá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Life's too short - Animace

22. listopadu 2011 v 20:06 | Sába
Jak můžete vidět, nejsou skoro žádné novinky, takže budu přidávat alespoň nějaké ikonky, wallpapers nebo jako třeba teď animace. Sitcom Life's too short je jedním z posledních projektů Johnnyho Deppa, který se objevil ve druhé epizodě a právě z této epizody se objevili dvě animace.

Life's too short [Episode 02 - Online]

18. listopadu 2011 v 9:03 | Sába
Včera 17.listopadu 2011 se na BBC Two a BBC HD vysílala druhá epizoda nového britského sitcomu Life's too short, ve kterém hraje hlavní roli Warwick Davis. Sitcomu režírují Ricky Gervais a Stephen Merchant. V každé epizodě hrají různí herci menší role a v této druhé epizodě se objevil Johnny Depp. Kromě Johnnyho se v sitcomu objevil třeba Liam Neeson, který byl v první episodě, Helena Bonham Carter, Sting a další. Druhou episodu si můžete pustit po kliknutí na obrázek!


Johnny se objeví asi v půlce epizody. Warwick přijde za Johnnym do hotelu, baví se spolu a pak vyráží za Stephenem Marchantem a Ricky Gervaisem. Johnny jde za Rickym proto, aby se mu pomstil za jeho vtipy, které o Johnnym řikal při předávání cen Golden Globes. Nakonec si Johnny dělá srandu z Rickyho až do té doby než mu Ricky urazí film Piráti z Karibiku - Johnny se naštve, kopne koš přes polovinu kanceláře, převrhne misku s ovocem a odejde.

Life's too short [Episode 02 - Trailer]

13. listopadu 2011 v 12:10 | Sába
V poslední době je tu několik článků o Life's too short a to z jediného důvodu - novinek kolem Johnnyho opět moc není a co týká jeho programu podle všeho by se mohl objevit v lednu na People Choice Awards a na dalších předávání cen a pokud ne uvidíme ho možná až na premiéře filmu Dark Shadows v květnu 2012. Co se týče Life's too short, objevil se trailer na druhou episodu, ve které se objeví Johnny Depp. V traileru ho samozřejmě můžete vidět a s ním i jeho dokonalý smích nebo to jak převrátí misku s ovocem..xD

Life's too short - Photos

13. listopadu 2011 v 8:44 | Sába
První díl nového britského sitcomu Life's too short, který režíruje Ricky Gervais a Stephen Merchant a hlavní roli v ní hraje Warwick Davis se vysílá už od čtvrtka 10.listopadu 2011. Vysílá se na BBC Two a BBC HD, lze ho shlédnout i na internetových stránkách těchto TV stanicích, ale pokud žijete v ČR máte smůlu (teda alespon mě to spustit nešlo). Rozhodla jsem se proto hledat první epizodu jinde a nakonec jsem jí i našla - více o tom kde najdete první epizodu naleznete zde. V tomto článku se můžete podívat na několik fotografií právě z tohoto sitcomu. Jinak v druhé epizodě se už objeví Johnny Depp!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Life's too short [Episode 01 - Online]

12. listopadu 2011 v 10:44 | Sába
Ve čtvrtek se zde objevil dotaz ohledně sitcomu Life's too short. Michaela se ptala zda je možné sledovat Life's too short online - já osobně se o to také zajímala, takže vím, že Life's too short lze sledovat každý čtvrtek na BBC Two nebo BBC HD od 21:30 (22:30 v ČR). Na internetových stránkách těchto TV stanicích ho po odvysílání epizod v TV můžete sledovat online ovšem pokud jste ve Velké Británii, jelikož zde v ČR mi to spustit nešlo. A tak jsem hledala jinde - nakonec jsem narazila na jednu stránku, kde první epizodu můžete sledovat online - na stránku se dostanete po kliknutí na obrázek pod článkem. V první epizodě se objevil herec Liam Neeson, kterého můžete znát z filmů jako je například Láska nebeská, Souboj titánů a další.


TV & Satellite week [November 2011]

2. listopadu 2011 v 14:05 | Sába
V listopadovém čísle britského časopisu TV & Satellite week se objevil článek i fotografii k novému sitcomu Life's too short. Fotografie nafotili všichni herci, kteří se v sitcomu objeví jako je třeba Johnny Depp, Warwick Davis, Helena Bonham Carter a dalších. Fotografie z nového photoshootu jsem přidávala včera a naleznete je zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Life's too short - videoclip

31. října 2011 v 14:07 | Sába
Objevil se další oficiální videoklip k sitcomu Life's too short, ve kterém můžete vidět Warwicka Davise, Johnnyho Deppa, Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta.

Making of Life's Too Short

29. října 2011 v 14:53 | Sába
Objevilo se video z natáčení sitcomu Life's too short, ve kterém se krátce objevil i Johnny. Hlavní roli v tomto sitcomu hraje britský herec Warwick Davis, ke kterému se připojují různí herci jako Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Liam Neeson a další. Sictom režírují Ricky Gervais a Stephen Merchant. První díl bude odvysílán 10.listopadu 2011 na BBC 2. Na video z natáčení se určitě podívejte hlavně na tu část, kde se Johnny směje..xD

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)