Kokain

Kokain - Dnes večer v TV!

26. listopadu 2011 v 19:30 | Sába
Dnes můžete na stanici Nova Cinema sledovat film s Johnny Deppem Kokain, který bude odvysílán po 22. hodině. Film je z roku 2001 a Johnny Depp si v něm zahrál George Junga, který byl dříve hvězdou fotbalového týmu a později se stal hlavním dovozcem kokainu z Kolumbie. Ve filmu si zahrála také Penelope Cruz, která hrála i v nejnovějších Pirátech z Karibiku. Kokain byl natočen podle skutečných událostí!

Při natáčení scén, ve kterých se šňupal kokain bylo použito sušené mléko. Kvůli tomu, aby se Johnny Depp dobře připravil na natáčení, navštívil pravého George Junga ve vězení. Necelý rok po premiéře filmu, Kristina Sunshine Jung navštívila svého otce ve vězení a řekla mu "Promiň, že jsem nepřišla dříve.". Více informací, fotografií a videí najdete na této stránce.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Blow - Behind the scenes

30. září 2011 v 15:13 | Sába
Objevilo se nové video se záběry z natáčení filmu Kokain, který se natáčel v roce 2001. Režie se ujal Ted Demme a kromě Johnnyho Deppa hrála ve filmu například herečka Penelope Cruz.

Blow - posters

19. srpna 2011 v 18:32 | Sába
Našla jsem několik celkem podobných plakátů k filmu Blow/Kokain, ve kterém si Johnny Depp zahrál George Junga a spolu s ním jste ve filmu mohli vidět také Penelope Cruz. Film byl natočen v roce 2001 a režíroval ho Ted Demme. Plakáty si jsou sice dost podobné, ale aspoň něco. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kokain - Trailer

12. října 2010 v 15:22 | Sába

Kokain - Movie stills

12. října 2010 v 15:12 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Blow - Movie Stills

13. března 2010 v 17:30 | Sába
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Blow icons

14. února 2009 v 12:29 | Sába

Blow-Black Betty

17. ledna 2009 v 11:59 | Sába

Dnes na Primě

3. ledna 2009 v 8:47 | Sába
Dnes od 22:15 na Primě budou dávat další Johnnyho film a to Kokain..!!Takže se nezapomente dívat!! a tady něco z děje..:
Tento film obsahuje sex, drogy a rock&roll!"

V 70. letech zaznamenal mezinárodní obchod s drogami rychlý vzestup a v jeho středu se ocitl zcela nenápadný a ve všem průměrný Američan. George Jung, hvězda školního fotbalového mužstva z malého města, se během několika let stal hlavním dovozcem kokainu z kolumbijského Medellínu. Film Blow je jeden z "pravdivých příběhů" čerpajících ze skutečnosti. Sleduje cestu George Junga od 60. let přes jeho první styky se světem drog na plážích v Kalifornii. Kšeftování s marihuanou bylo pro něj tehdy jen prostředkem k realizaci vlastního "amerického snu". Díky seznámení s náboráři medellínského trustu se proměnil v profesionálního pašeráka. George Jung se stal článkem v řetězci dopravujícím bílý prášek z Latinské Ameriky k americkým zákazníkům. Film zachycuje se suchým humorem, jak se syn chudého, ale poctivého stavebního dělníka vyšvihl přes noc ve zbohatlíka, kopírujícího životní styl vyšších vrstev. Zaznamenává jeho lásky, včetně té, na kterou dodnes marně čeká tam, kde jeho dráha skončila.

Animace

27. září 2008 v 11:22 | Sába
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)