Karlík a továrna na čokoládu

Karlík a továrna na čokoládu - dnes na ČT1!

23. prosince 2012 v 19:34 | Sába
Přibližně za dvě hodiny začne na stanici ČT1 film s Johnny Deppem Karlík a továrna na čokoládu, kde si zahrál majitele továrny na čokoládu Willyho Wonku.


Děj filmu: Malý Karlík Bucket pocházející z velice chudé rodiny se doslechne v televizi o zlatých kupónech, které Willy Wonka umístil do pěti čokolád. Ty pak nechal rozvézt do celého světa. Všechny kupóny se rychle najdou, ale ukáže se, že kupón nalezený v Rusku je padělek. Malý Karlík Bucket dostává čokoládu jednou ročně a to k narozeninám, protože jeho rodina je chudá. Měl narozeniny a dostal Wonkovu čokoládu, ale kupón v ní nebyl a Karlík byl zklamaný. Jednoho dne mu dědeček dá penízek a řekne, že je to jeho tajná rezerva. Pošle ho do obchodu koupit Wonkovu čokoládu. Za chvíli se s ní Karlík vrátí a společně ji rozbalí. Zlatý kupón v ní zase není, malý Karlík opět prožívá zklamání. Později objeví na zemi pětidolarovou bankovku a koupí si za ni čokoládu, ve které najde poslední z pěti zlatých kupónů, který zajišťuje těm, kteří ho najdou exkurzi do gigantické továrny na čokoládu podivína Willyho Wonky (Johnny Depp). Když tam přijdou, začnou děti prapodivně mizet. Pak zůstane pouze Karlík a pan Wonka mu daruje celou svoji továrnu.

Film začne ve 21:35 na ČT1!

EDIT: Z důvodu úmrtí spisovatelky Květy Legátové, zařadila Česká televize do vysílání místo filmu Karlík a továrna na čokoládu film Želary, který byl natočený podle stejnojmenné knihy od této spisovatelky.
V době psaní tohoto článku jsem nikde nenašla, že by místo filmu Karlík a továrna na čokoládu byl vysílán film Želary...omlouvám se za chybné informace!

Karlík a továrna na čokoládu - Trailer

9. listopadu 2010 v 15:23 | Sába

Karlík a továrna na čokoládu - Movie stills

9. listopadu 2010 v 12:36 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Karlík a továrna na čokoládu - Info

9. listopadu 2010 v 10:32 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

"Připravte se na sladkou příchuť dobrodružství..."

Tim Burton a Johnny Depp se opět sešli při práci na společném filmu a jak je u nich zvykem, je to - jak jinak - především pastva pro oči šmrncnutá typickým burtonovským ztřeštěným humorem.

Charlie And The Chocolate Factory je oblíbená klasická kniha Roalda Dahla, která vypráví příběh výrobce čokolády Willyho Wonky (umělými zuby a parukou zošklivěný Depp) a Charlieho, chudého chlapce, který bydlí hned v sousedství jeho úžasné továrny.

Karlík a továrna na čokoládu - 28.8.!

27. srpna 2010 v 17:06 | Sába
Zítra (28.8.) budou na Tv Markíza dávat film s Johnnym "Karlík a továrna na čokoládu". Film budou dávat od 11:25. Děkuji za upozornění Háretixovi. Více o filmu najdete v celém článku.

Charlie And The Chocolate Factory

15. června 2009 v 17:56
Charlie And The Chocolate Factory vypráví příběh výrobce čokolády Willyho Wonky(Johnny Depp) a Charlieho, chudého chlapce, který bydlí hned v sousedství jeho úžasné továrny. Jednoho dne se Charliemu - spolu s dalšími čtyřmi většinou silně nafoukanými dětmi - poštěstí vyhrát zlaté kupony ukryté v čokoládě, a může se tak vydat na "okružní jízdu" po čokoládové továrně, kterou nikdo nenavštívil už patnáct let.
Dovedete si jistě představit, jaký to pro něj bude zážitek… Wonka je navíc už dlouhou dobu odloučen od svých příbuzných, a tak vyhlášuje celosvětovou soutěž, na jejímž konci bude určen dědic jeho slaďounkého majetku...


 
 

Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)