Johnny Depp - Video

Marilyn Manson - KILL4ME [Official videoclip]

Úterý v 17:42 | Sába
Nedávno jsem zde zmiňovala, že se Johnny objeví v další videoklipu Marilyna Mansona s názvem KILL4ME a tak se také stalo. Videoklip byl zveřejněn, a jelikož se jedná o Mansonův klip tak je opět trošku šokující. Musím říct, že písnička se mi celkem líbí, je taková chytlavá no a samotný videoklip, to posuďte sami.
Asi bych Vás měla varovat, že mladší 18let by se na to neměli dívat, viz. varování i na začátku videa, ovšem zase jiná možnost vidět Johnnyho tetování na zádech se nám jen tak nenaskytne.

Graham Norton Show [SS20E06 - Full Episode]

9. listopadu 2017 v 16:50 | Sába
Jak už víte z předchozích článků, Johnny spolu se svými hereckými kolegy z filmu Murder on the Orient Express byl hostem britské talk show Graham Norton Show. Fotografie ze show můžete vidět v předchozím článku, nyní pro Vás mám video s celou epizodou, které bylo zveřejněno na YT.
Jedná se o celou epizodu, takže video je asi 40 minut dlouhé, ale určitě stojí za zhlédnutí. Přijde mi, že tam Johnny moc nemluví, a že tam šel, asi protože musel, ale i tak se na to určitě podívejte, občas je to celkem sranda.

Marilyn Manson - Say 10 [Official videoclip]

11. října 2017 v 16:52 | Sába
Už před pár dny se objevila taková zvláštní fotografie Johnnyho a teď už vím k čemu vlastně byla. Johnnyho dobrý kamarád zpěvák Marilyn Manson vydal nový videklip k své písni Say 10 a Johnny samozřejmě přizval k sobě, aby ve videuklipu hrál.
Nevím, jak Vás, ale mně tahle hudba nic neříká a klip mě taky nějak zvlášť nezaujal, holt tyhle věci nepatří zrovna mezi to, co já bych sledovala. Oba dva mi navíc přijdou totálně sjetý, ale to byl asi záměr.. Každopádně video je na YT omezeno věkem, takže pokud nejste přihlášeni a není Vám více jak 18let, video stejně neuvidíte..

Tak dejte vědět do komentářů, co na tenhle klip a i písničku vlastně říkáte Vy.

Dior Campaign "What would you do for love"

2. září 2017 v 16:00 | Sába
Nedávno jsem zde zmiňovala, že se Johnny stal součástí nové kampaně společnosti Dior s názvem "What would you do for love?" a dnes tu pro Vás mám video k této kampani. Jak můžete vidět součástí tohoto projektu není pouze Johnny, ale i další herci, zpěváci, modelky například Natalia Portman, Robert Pattinson a nebo česká modelka Eva Herzigová.

Johnny visited a children hospital [Tahiti - 09.06.2017] - video

12. července 2017 v 12:00 | Sába
Minulý měsíc jsem sem přidávala fotky z Johnnyho dovolené na Tahiti, kde na své narozeniny 9.června 2017 šel v převleku kapitána Jacka Sparrowa navštívit nemocné děti v dětské nemocnici. Dnes tu pro Vás mám video z Johnnyho návštěvy nemocnice.

Asahi Beer Commercial

3. června 2017 v 12:00 | Sába
Jeden z Johnnyho menších projektů byla i reklama na japonské pivo Asahi. K tomu se před pár dny objevila reklama a i pár záběrů z natáčení. Vše můžete vidět ve videu níže.

A opět musím říct, že Johnny tu vypadá fakt super.. :)

Jimmy Kimmel Live [18.05.2017] - video

2. června 2017 v 20:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám video ze show Jimmy Kimmel Live, kde byl Johnny hostem ve čtvrtek 18.května 2017. Show začala opět pusou a poté Jimmy vyprávěl, že když šel do práce, před divadlem stáli fanoušci a jeden se s ním chtěl vyfotit, ovšem dotyčný fanoušek poté dodal "Já jsem tu ve skutečnosti kvůli Johnny Deppovi".

EDIT 3/6 Přednastavené video už bylo smazané z youtube, takže přidávám alespon tyto tři videa nahrané na kanál Jimmy Kimmel Live.

The Ellen Degeneres Show [LA 18.05.2017] videa

20. května 2017 v 20:00 | Sába
Před pár hodinami jste zde mohli vidět fotografie z talkshow The Ellen Degeneres Show, kde byl Johnny hostem ve čtvrtek 18.května 2017 a nyní pro Vás mám videa. Zatím se objevily pouze tři v dobré kvalitě a pokud se objeví další, určitě je sem ještě přidám.

První video je podle mě dost vtipné. Johnny je na takzvaném "Hot Seat", kde jde o to, že Ellen pro něj má dost zajímavé otázky, na které se jen tak někdo neptá a Johnnyho reakce jsou prostě úžasné. Ellen se ho nepříklad zeptá na jeho oblíbenou část jeho těla, jestli se mu líbí jeho zadek, jaké je jeho oblíbené sprosté slovo,.. Ovšem nejlepší Johnnyho reakce je na otázku, na jakém nejzvláštnějším místě měl s někým sex. Také mě pobavilo, když se Ellen ptá, kdo je Johnnyho nejoblíbenejší moderátor talkshow a ještě než se Johnny stihne nadechnout, aby odpověděl, Ellen odpoví, že ona. Poslední otázka je, kdo nejlépe z Johnnyho kolegů líbá a Johnny odpovídá, že Javier Bardem.


Ve druhém videu Johnny mluví o svých dětech, co zrovna dělají a tak podobně. O Jackovi mimo jiné říká, že se věnuje hudbě a také malování. Ellen na to hned reaguje, že když byl Johnny hostem show naposledy, slíbil Ellen, že jí namaluje slona, protože rád slony maluje a Johnny tak opravdu učinil. Viz video v celém článku.

PotC 5 - Premiere [Paris 14.05.2017]

18. května 2017 v 15:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám ještě video z evropské premiéry filmu Piráti z Karibiku, která proběhla minulou neděli 14.května 2017 v Paříži. První video je celkem dlouhé, jedná se o sestřih z celé premiéry a součástí videa je i rozhovor s herci, kde tedy například Geoffrey Rush místo odpovědi raději zatančil a Johnny mu pak zahodil mikrofon, že ho stejně nepotřebuje. A poté Johnny zminuje něco, co potěšilo většinu jeho francouzských fanoušků, a tím je fakt, že pro Johnnyho byla Francie první místo, kde se doopravdy cítil jako doma, takže je pro něj vždy příjemné se tam vracet.

PotC 5 Shanghai World Premiere [11.05.2017] - Videa

16. května 2017 v 10:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám tři videa ze světové premiéry filmu Piráti z Karibiku 5, která proběhla minulý týden ve čtvrtek 11.května 2017 v čínské Šanghaji, konkrétně v jejím Disney Resortu. Johnny na premiéru samozřejmě dorazil, jak už jste nejspíše viděli v předchozích článcích. Z premiéry se objevilo celkem dost fotek i videí, takže jsem se snažila vybrat pouze ty nejlepší videa. Všechny tři jsou relativně krátká, takže to nezabere spoustu času na shlédnutí.

Například v prvním videu o ET byli herci na konci videa "otestování", zda znají pitárskou terminologii.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)