Johnny Depp - Video

Christmas Pudding - Heroes [AZ - 8.12.2018]

16. prosince 2018 v 16:00 | Sába
Dneska tu pro Vás mám ještě jedno video z akce "Chistmas Pudding", která se konala minulý týden v sobotu 8.prosince 2018. Akci pořádal americký zpěvák Alice Cooper a pozval na ní i Johnnyho, který během koncertu hrál na kytaru, ale také si zazpíval písničku Heroes od Davida Bowie, jak bylo jeho zvykem během tour skupiny Hollywood Vampires.

Na youtube je pár videí, kde můžete vidět Johnny zpívat tuto písničku, ovšem toto video mi přišlo jako nejlepší, nejkvalitnější.. tak třeba se objeví ještě nějaké jiné.

Johnny Depp by Silvan Giger

11. listopadu 2018 v 18:00 | Sába
Během pobytu ve Švýcarsku v rámci propagace filmu Richard Says Goodbye se Johnny sešel s fotografem Silvanem Gigerem, se kterým, doufejme, nafotil nějaký nový photoshoot, k čemuž by mohl nasvědčovat i toto nové video, které zveřejnil právě Silvan. Ve videu můžeme vidět několik záběrů Johnnyho, tak doufám, že se brzo dočkáme i nějakých nových fotografií.

Comic Con [San Diego - 21.7.18] - video

25. července 2018 v 21:00 | Sába
Včera jste zde mohli vidět fotografie z Comic Conu, kde byl Johnny v sobotu 21.července 2018 překvapivým hostem, když se po "tiskové konferenci" objevil v kostýmu Gellerta Grindelwalda, kterého si zahrál ve filmu Fantastic Beasts 2. Dnes tu pro Vás mám video, kde můžete vidět celý záznam - Johnnyho můžete vidět od cca 14:15, v celém článku naleznete přepsané, co Johnny říkal.


HV Concert [Johnny Depp - Heroes]

24. května 2018 v 15:00 | Sába
U nových fotografií z koncertů skupiny The Hollywood Vampires jsem zmínila, že skupina během koncertu uctila památku britského zpěváka Davida Bowie, který před dvěma lety zemřel. Zatím během všech koncertů, které se konali v US, zazpíval právě Johnny jeho písen Heroes.
Jelikož Davida Bowie mám celkem dost ráda a i písničku Heroes tak jsem se trošku bála, jak to Johnny zazpíval, protože to není profesionální zpěvák, ale musím říct, že to odzpíval opravdu skvěle, jak můžete vidět ve videu níže.

Make a Wish - Campaign video

3. dubna 2018 v 17:11 | Sába
Jak jistě všichni dobře víte, Johnny podporuje spoustu charitativních organizací a projektů, které se snaží pomáhat lidem, kteří to potřebují. Jedním z těchto projektů je i spolupráce s celosvětovou organizací Make a Wish, která na konci dubna konkrétně 29. dubna oslaví "celosvětový den přání", který před 38 lety byl inspirací pro založení této organizace.

Před pár dny byla zveřejněna kampaň pod názvem It takes more than a magic, it takes muscle, která bude probíhat po celý měsíc duben a bude ukončena právě 29.dubna. Společnost Make a Wish se během této kampaně snaží získat co nejvíce prostředků, aby mohla vážně nemocným dětem splnit jejich přání. Během kampaně je ovšem také oceněna práce všech doktorů, sester, dobrovolníků a dalších pracovníků.

K celé kampani vzniklo i video, kterým provází John Cena, v závěru se ale také můžete těšit i na Johnnyho.

Scrab Vendor [Documentary 2018]

1. dubna 2018 v 10:00 | Sába
Objevila se první ukázka k dokumentu Scrab Vendor, který je natočen o americkém tatérovi Jonathanu Shaw. I Johnny k Jonathanovi již párkrát zavítal, a proto se objevil i v tomto připravovaném dokumentu. Pokud tedy chcete vidět polonahého Johnnyho, jak se zrovna nechává tetovat, určitě se podívejte na konec videa.

Předpokládám, že video pokud není z YT nepůjde přehrát, a proto pro přehrátí videa klikněte na obrázek níže.Asahi Beer Commercial [TV Spot]

21. března 2018 v 17:00 | Sába
Na chvíli odjedu a hned je tolika novinek (resp. na Johnnyho poměry je dost novinek - takže 2-3 články).. Kromě nového traileru se objevilo i video reklamního spotu, který Johnny natočil v rámci kampaně pro japonské pivo Asahi.
Je celkem škoda, že něco takového nenatočí třeba s Pilsner Urquell nebo tak něco, jelikož přeci jenom pivo máme asi lepší než Japonci :D

Johnny and Joe invite fans to HW concert

12. března 2018 v 13:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám jedno nové video s Johnnym, ve kterém spolu se svým kolegou ze skupiny The Hollywood Vampires, Joe Perry, zve všechny fanoušku na jejich koncert v St. Petersburg.
Na video jsem narazila náhodou, když jsem hledala video na stejné téma, ovšem pouze se jednalo o koncert v Moskvě. Bohužel na youtube jsem narazila pouze na toto, ale přijde mi, že tohle je i vtipnější, takže se na něj určitě podívejte, dokud je ještě přístupné.

Brothers in Arms - Trailer

24. února 2018 v 15:00 | Sába
Jeden z Johnnyho nových projektů je i film Brothers in Arms, což je dokument natočený k 30.výročí filmu Platoon, ve kterém si také zahrál Johnny. Spolu s ním se ve filmu Platoon tak i v novém dokumentu objeví herci jako Charlie Sheen, Willem Defoe, Kevin Dillon a mnoho dalších.
K dokumentu se nyní objevil trailer, na který se můžete podívat níže.

Sauvage - Scents of the Magic Hour

3. února 2018 v 18:00 | Sába
Z Johnnyho kampaně pro parfém Sauvage od značky Dior se objevilo dalších pár nových fotek a také jedno video, které pro Vám mám právě dnes. Johnnyho ve videu sice neuvidíte, ale za to ho uslyšíte a to také stojí za to.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)