Johnny Depp - Video

Dior Campaign "What would you do for love"

2. září 2017 v 16:00 | Sába
Nedávno jsem zde zmiňovala, že se Johnny stal součástí nové kampaně společnosti Dior s názvem "What would you do for love?" a dnes tu pro Vás mám video k této kampani. Jak můžete vidět součástí tohoto projektu není pouze Johnny, ale i další herci, zpěváci, modelky například Natalia Portman, Robert Pattinson a nebo česká modelka Eva Herzigová.

Johnny visited a children hospital [Tahiti - 09.06.2017] - video

12. července 2017 v 12:00 | Sába
Minulý měsíc jsem sem přidávala fotky z Johnnyho dovolené na Tahiti, kde na své narozeniny 9.června 2017 šel v převleku kapitána Jacka Sparrowa navštívit nemocné děti v dětské nemocnici. Dnes tu pro Vás mám video z Johnnyho návštěvy nemocnice.

Asahi Beer Commercial

3. června 2017 v 12:00 | Sába
Jeden z Johnnyho menších projektů byla i reklama na japonské pivo Asahi. K tomu se před pár dny objevila reklama a i pár záběrů z natáčení. Vše můžete vidět ve videu níže.

A opět musím říct, že Johnny tu vypadá fakt super.. :)

Jimmy Kimmel Live [18.05.2017] - video

2. června 2017 v 20:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám video ze show Jimmy Kimmel Live, kde byl Johnny hostem ve čtvrtek 18.května 2017. Show začala opět pusou a poté Jimmy vyprávěl, že když šel do práce, před divadlem stáli fanoušci a jeden se s ním chtěl vyfotit, ovšem dotyčný fanoušek poté dodal "Já jsem tu ve skutečnosti kvůli Johnny Deppovi".

EDIT 3/6 Přednastavené video už bylo smazané z youtube, takže přidávám alespon tyto tři videa nahrané na kanál Jimmy Kimmel Live.

The Ellen Degeneres Show [LA 18.05.2017] videa

20. května 2017 v 20:00 | Sába
Před pár hodinami jste zde mohli vidět fotografie z talkshow The Ellen Degeneres Show, kde byl Johnny hostem ve čtvrtek 18.května 2017 a nyní pro Vás mám videa. Zatím se objevily pouze tři v dobré kvalitě a pokud se objeví další, určitě je sem ještě přidám.

První video je podle mě dost vtipné. Johnny je na takzvaném "Hot Seat", kde jde o to, že Ellen pro něj má dost zajímavé otázky, na které se jen tak někdo neptá a Johnnyho reakce jsou prostě úžasné. Ellen se ho nepříklad zeptá na jeho oblíbenou část jeho těla, jestli se mu líbí jeho zadek, jaké je jeho oblíbené sprosté slovo,.. Ovšem nejlepší Johnnyho reakce je na otázku, na jakém nejzvláštnějším místě měl s někým sex. Také mě pobavilo, když se Ellen ptá, kdo je Johnnyho nejoblíbenejší moderátor talkshow a ještě než se Johnny stihne nadechnout, aby odpověděl, Ellen odpoví, že ona. Poslední otázka je, kdo nejlépe z Johnnyho kolegů líbá a Johnny odpovídá, že Javier Bardem.


Ve druhém videu Johnny mluví o svých dětech, co zrovna dělají a tak podobně. O Jackovi mimo jiné říká, že se věnuje hudbě a také malování. Ellen na to hned reaguje, že když byl Johnny hostem show naposledy, slíbil Ellen, že jí namaluje slona, protože rád slony maluje a Johnny tak opravdu učinil. Viz video v celém článku.

PotC 5 - Premiere [Paris 14.05.2017]

18. května 2017 v 15:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám ještě video z evropské premiéry filmu Piráti z Karibiku, která proběhla minulou neděli 14.května 2017 v Paříži. První video je celkem dlouhé, jedná se o sestřih z celé premiéry a součástí videa je i rozhovor s herci, kde tedy například Geoffrey Rush místo odpovědi raději zatančil a Johnny mu pak zahodil mikrofon, že ho stejně nepotřebuje. A poté Johnny zminuje něco, co potěšilo většinu jeho francouzských fanoušků, a tím je fakt, že pro Johnnyho byla Francie první místo, kde se doopravdy cítil jako doma, takže je pro něj vždy příjemné se tam vracet.

PotC 5 Shanghai World Premiere [11.05.2017] - Videa

16. května 2017 v 10:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám tři videa ze světové premiéry filmu Piráti z Karibiku 5, která proběhla minulý týden ve čtvrtek 11.května 2017 v čínské Šanghaji, konkrétně v jejím Disney Resortu. Johnny na premiéru samozřejmě dorazil, jak už jste nejspíše viděli v předchozích článcích. Z premiéry se objevilo celkem dost fotek i videí, takže jsem se snažila vybrat pouze ty nejlepší videa. Všechny tři jsou relativně krátká, takže to nezabere spoustu času na shlédnutí.

Například v prvním videu o ET byli herci na konci videa "otestování", zda znají pitárskou terminologii.

Johnny Surprises Fans as Captain Jack Sparrow at Disneyland

2. května 2017 v 11:14 | Sába
Před pár dny jste zde mohli vidět článek s novými fotografiemi Johnnyho, které pocházeli z minulé středy 26.dubna 2017, kdy si Johnny, tvůrci filmu Piráti z Karibiku a studio Disney připravilo překvapení pro všechny návštěvníky a fanoušky tohoto filmu.
Johnny totiž vyrazil do Disneylandu v přestrojení za kapitána Jacka Sparrowa a na malou chvíli se stal součástí atrakce Piráti z Karibiku - podle které byl i samotný film natočen. Návštěvníci si nejprve mysleli, že se jedná pouze o figurínu, ovšem poté Jack ožil a jak se můžete přesvědčit ve videu, stálo to opravdu za to.

Určitě Vám doporučuji se na video podívat, je asi 2 minuty dlouhé, ale naprosto dokonalé. Něco tak úžasného a roztomilého jsem hodně dlouho neviděla. Johnny je tu fakt dokonalý. Kort když se zeptá, zda díky jeho meči vypadá jeho zadek větší, a jedna z návštěvnic odpoví ano.

Tomuhle se prostě řiká propagace filmu zvládnutá na jedničku. :)

People's Choice Awards [LA - 18.1.'17] - video

21. ledna 2017 v 13:07 | Sába
Dnes tu pro Vas mam slibovane video z predavani cen People's Choice Awards, ktere uskutecnilo ve stredu 18.ledna 2017 v Los Angeles. Johnny vyhral v kategorii Favorite Movie Icon a pro svou cenu si take prisel. V predchozim clanku jste mohli videt nekolik fotek z akce a dnes tu pro Vas mam video s Johnnyho dekovnou reci.

V celem clanku si pak muzete precist strucny preklad Johnnyho projevu.

Classic Rock Awards - Video [JP - 11.11.'16]

14. listopadu 2016 v 14:00 | Sába
Tak a aby zde na blogu bylo uplne vse z Johnnyho ucasti na slavnostnim predavani cen Classic Rock Awards, mam pro Vas jeste video z cerveneho koberce. Pokud jste jeste nevideli predchozi clanky, tak Johnny se v patek 11.listopadu 2016 v japonskem Tokyu zucastnil predavani cen Classic Rock Awards.
A zde je takove kratsi video z cerveneho koberce. Kratke moc neni, ale cast, kdy muzete videt Johnnyho je celkem kratka. Johnny se objevi hned na zacatku videa, takze nemusite nic pretacet.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)