Johnny Depp - News

The Hollywood Vampires v Praze!

6. listopadu 2017 v 17:12 | Sába
Zrovna na dnešek jsem měla předpřipravený článek o tour Hollywood Vampires, když v tom se objeví zpráva, že přijedou i do Prahy.
Je to už nějaký pátek, co byl Johnny naposled oficiálně v Praze, takže tohle je určitě skvělá šance, jak Johnnyho spatřit na živo. Johnnyho skupina Hollywood Vampires vystoupí v Praze jako speciální host zpěváka Ozzyho Osbourna 16.června 2018.
Oficiální prodej vstupenek začne 9.listopadu 2017 v 9h a zakoupit si je budeme moci v sitích TicketPro a Ticket Portal. Ceny se budou pohybovat od 1490 do 1950,-Kč. Více informací naleznete zde.

The Hollywood Vampires - Concert Tour!

6. listopadu 2017 v 10:00 | Sába
Johnny Depp se vrací spolu se svou hudební skupinou The Hollywood Vampires, který minulý rok vyrazili na svou první tour po Evropě a poté po Americe. Očividně tour byla úspěšná, jelikož se skupina rozhodla vyrazit na další tour. Začnou opět v Evropě, kde odtajnili prvních pět koncertů, které se všechny uskuteční na území Německa. Pokud by tedy někdo chtěl vyrazit, koukněte na oficiální stránky Hollywood Vampires, kde od 2.listopadu 2017 můžete lístky zakoupit.

Tour začne příští rok v červnu, níže můžete vidět seznam prvních pěti koncertů z jejich nové tour:
  • June 2nd - Hamburg, Stadtpark
  • June 4th - Berlin, Zitadelle Spandau
  • June 14th - Mönchengladbach, Sparkassenpark
  • June 27th - Munich, Tollwood
  • June 29th - Frankfurt, Jahrhunderthalle
© www.sabkyyyy.blog.cz

Graham Norton Show [11th November]

3. listopadu 2017 v 9:39 | Sába
V rámci propagace filmu Murder on the Orient Express se Johnny spolu se svými hereckými kolegy z filmu zúčastnil britské talkshow Graham Norton Show - ta bude odvysílána příští sobotu 11.listopadu 2017.

Bohužel se zatím neobjevilo více fotografií, takže mám pro Vás zatím tento informační článek a jednu fotografii níže, kde můžete vidět i Johnnyho nový účet do filmu Fantastic Beasts 2.

Johnny and Marilyn - Kill4me

20. října 2017 v 17:00 | Sába
Před několika dny zveřejnil Marilyn Manson videoklip ke své nové písni s názvem Say10 z nového alba Heaven Upside Down, který jste mohli vidět zde. Jednu z hlavních postav ve videoklipu si zahrál i Johnny Depp, jelikož jsou s Marilynem dobří přátelé a Johnny s ním už i několikrát vystupoval živě na jeho koncertech.

Pár dní poté, co bylo zveřejněno video k písni Say10, se objevila další dobrá zpráva a to ta, že by se Johnny měl objevit i v dalším videoklipu k nové písničce Marilyna tentokrát s názvem Kill4me. Další zajímavý název, takže jsem si jistá, že i videoklip bude podobný tomu, co jsem již viděli v klipu k písni Say10.

Jinak Marilyn již za měsíc vystoupí v Praze, takže pokud by měl někdo zájem o lístky, klikněte zde, kdo ví třeba tam s ním bude vystupovat i Johnny.

Numero Homme [Interview]

7. října 2017 v 12:00 | Sába
Jak jste si mohli všimnout podle fotek z předchozích článků, Johnny se objevil v podzimním vydání časopisu Numero Homme, kvůli kterému také vznikl nový photoshoot od Jean-Baptiste Mondino, kromě photoshootu vznikl i nový rozhovor s Johnnym a kratší úryvek byl zveřejněn na internetu, který jsem se pro Vás rozhodla přeložit, pro kompletní rozhovor si budete muset zakoupit tento časopis.

O: Který režisér měl na Vás největší vliv?
Tim Burton. Potkali jsme se poté, co jsem natočil Cry-Baby s Johnem Watersem. Před Johnem jsem dělal v televizi (seriál 21 Jump Street), kde jsem dělal v podstatě vše, co po mně chtěli. Studia prodávají své produkty a já byl jedním z těch produktů. Diktovali lidem, co jsou a kým jsou. Nebylo to vůbec o mně, bylo to jejich představě, která se mnou neměla nic společného, takže jsem věděl, že takhle to dál nepůjde.

Johnny´s Bluegrass Farm Auction

4. září 2017 v 10:00 | Sába
Na internetu se před několika dny objevily zprávy o tom, že Johnny dal k prodeji svou farmu v Kentucky, kde pravděpodobně žila jeho sestra Deborah a jejich matka Betty-Sue, ta ovšem v květnu minulého roku zemřela, což může být jedním z důvodů prodeje. Nebo to prostě patří mezi další nemovitost, které se Johnny rozhodl zbavit.

Jedná se o farmu Bluegrass poblíž města Lexington v Kentucky. Na pozemku 41 akrů velkém se nachází tři stodoly, 15 stájí a 10 paddocků s vodou, včetně domku pro managera, který má pozemek na starost. Dům má šest ložnic, sedm koupelen a garáž pro čtyři auta. Novému majiteli samozřejmě připadnout i veškerá vozidla a vybavení, které jsou potřeba k obsluze farmy.

Na fotografie a více informací se můžete podívat na stránkách aukční společnosti zde. Na video z Johnnyho farmy, která stále ještě název "Betty-Sue´s Family Farm" se můžete podívat níže.

Dior Campaign "What would you do for love"

22. srpna 2017 v 12:00 | Sába
Na internetu se objevila krátká animace z nové kampaně od Dior, které je součástí i Johnny. Jak jistě víte, Johnny se stal součástí Dior již před pár lety, kdy měl svůj vlastní parfém Sauvage. Tentokrát se stal součástí kampaně s názvem "What Would You Do For Love?", tak jsem zvědavá, co všechno bude vlastně součástí této kampaně a jak bude probíhat. Snad se již brzy objeví více informací.

Johnny Depp to present his favourite movies at Glastonbury

16. června 2017 v 20:45 | Sába
Po premiérách filmu Piráti z Karibiku 5 odjel Johnny na zaslouženou dovolenou na Tahiti, odkud se vrátí asi přímo do Velké Británii, kde se bude zúčastní Cinemageddon, což je nový filmový "festival", který organizuje britský režisér Julien Temple.

Johnny na akci přijede již příští týden ve čtvrtek 22.června 2017, aby hovořil o svých třech oblíbených filmech, jimiž jsou The Libertine, Dead Man a Withnail and I - tedy i o dvou filmech, ve kterých hrál. Všechny tři filmy budou představeny Johnnym a taktéž promítány právě ve čtvrtek.

Pokud je toto pravda, můžeme se těšit na další nové fotky :)

© www.sabkyyyy.blog.cz

PotC 5 European Premiere [Paris 14.05.2017] *2

1. června 2017 v 12:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám přednastavené ještě nějaké fotky z evropské premiéry filmu Piráti z Karibiku 5, která proběhla 14.května 2017 v Paříži. Na ostatní fotky se můžete podívat zde.
Musím říct, že už celkem dlouho se neviděla Johnnyho takhle vysmátého a štastného. Fakt se na ty fotky hezky kouká. Hlavně se mi líbí ty, kde upravuje Geoffreymu sako a nebo jak na někoho ukazuje, že by za ním třeba i šel, ale Jerry ho tlačí dál jak nějaký buldozer, ten Johnnyho výraz je dokonalý :D

image host image host image host

Jimmy Kimmel Live 2017!

14. května 2017 v 12:00 | Sába
Ještě než přidám fotografie z tiskové konference k filmu Piráti z Karibiku 5, která proběhla v pátek 12.května 2017 v Šanghaji, mám tu pro Vás další skvělou novinku.

V rámci propagace filmu Piráti z Karibiku 5 byl Johnny pozván do americké talkshow Jimmy Kimmel Live, kde byl hostem již několikrát. Myslím, že tam Johnny posledních pár let chodí téměř každý rok. Viz. fotografie výše, která pochází z května minulého roku. Pokud Vám přijde divná, Johnnyho neznáte, jinak byste věděli, že Johnny a Jimmy se prostě na začátku talkshow musí políbit. :D No kdo by Johnnymu odolal, že.. :D

Johnny bude hostem této show příští čtvrtek 18.května 2017, takže se již brzy můžeme těšit na další várky nových fotek..

© www.sabkyyyy.blog.cz
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)