Johnny Depp - Magazines

SoSoir Magazine [BE 03/2018]

28. února 2018 v 16:51 | Sába
Johnny se objevil v novém březnovém vydání belgického časopisu SoSoir, ve kterém vyšel i relativně dlouhý článek o něm, a kromě toho se tam objevily další dvě nové fotografie Johnnyho z jeho nového photoshootu, které jsou naprosto dokonalé. Jen je škoda, že se zatím neobjevily jako samostatně zveřejněné.

tumblr_p4n1sovd2y1rglixoo1_r1_1280 tumblr_p4n1sovd2y1rglixoo2_r1_1280 tumblr_p4n1sovd2y1rglixoo3_r1_1280

Instyle [Russia - February 2018]

15. ledna 2018 v 17:18 | Sába
Konečně jsou nějaké novinky.. Johnny se objevil v únorovém čísle ruského vydání časopisu Instyle, kde se s Johnnym objevil i rozhovor a jedna nová fotografie. Doufám, že Johnny nafotil nějaký nový photoshoot a brzo bude i více fotek.

p129 p186 p187

Homme Numero [Autumn 2017]

3. října 2017 v 17:20 | Sába
Konečně se objevila nějaká novinka a tou je nový photoshoot, nejprve ovšem přidám fotografii titulní strany časopisu Homme Numero, pro jehož podzimní vydání byl photoshoot nafocen, protože doufám, že se třeba během dneška, zítřka objeví ještě více fotografií.
Prozatím Vám tedy musí stačit fotografie Johnnyho na titulní stránce.

Classic Rock - Special Edition

3. prosince 2016 v 15:00 | Sába
Urcite si vzpominate, ze Johnny minuly mesic vystupoval na slavnostnim predavani cen Classic Rock Awards, ktere se uskutecnilo v Japonsku. Kvuli teto akci vznikla take specialni edice casopisu Classic Rock, na jehoz titulce se objevil i Johnny.
V ramci foceni teto titulky vznikl i mensi photoshoot, ktery nafotil Ross Halfin. Ten jsem prednastavila nekdy na zitra nebo pozitri, takze se urcite muzete tesit.

Empire Magazine [May 2016]

5. dubna 2016 v 10:10 | Sába
Dnes tu pro Vas mam dva skeny z kvetnoveho vydani casopisu Empire, kde se objevil kratky clanek o filmu Alenka v Risi divu 2.
Skeny jsou kvalitni a v dobre velikosti, takze vse jde dobre precist a jak uz jsem psala, clanek je velmi kratky, takze precteni nezabere ani tak dlouho. :)

imagebam.com imagebam.com

So the World May Hear - Magazine

23. ledna 2016 v 9:49 | Sába
Urcite si vzpominate na Johnnyho vylet do Ria na podzim minuleho roku. Krome koncertu s jeho skupinou The Hollywood Vampires se objevil i na jedne 'charitativni' akci spolecne se svou partnerkou Amber Heard a take s kolegy ze skupiny, jako je napriklad Alice Cooper. Jednalo se o akci spolecnosti Starkey Hearing Foundation, ktera se snazi pomahat lidem, kteri neslysi. A prave na teto akci nasazovali lidem specialni 'naslouchatka', ktera jim umoznila prvne v zivote slyset. Na fotografie z akce se muzete podivat v tomto clanku.

Na zacatku tohoto roku se clanek o teto akci objevil i v magazinu 'So the World May Hear'. Skeny z casopisu muzete videt nize, i kdyz az tak podstatne nejsou, jelikoz z nich nic nevyctete. Ovsem casopis je take pristupny online, kde si vsechny stranky muzete priblizit a cely clanek o akci si precist. - Odkaz naleznete pod skeny z casopisu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GQ - Johnny & Scott

23. listopadu 2015 v 19:25 | Sába
Dnes tu pro vas jeste mam jednu novou fotografii, na ktere muzete videt Johnnyho a rezisera filmu Black Mass Scotta Coopera, ktera se objevila v casopisu GQ. Fotografie je uzasna, ale bohuzel je zatim pouze jedna a clanek je sice kratky, ale urcite stoji za precteni, hlavne cast na konci, kde Scott vypravi, jak si ze svych deti udelat srandu, on pouzil trosku ostrejsi vyraz, ale to jste si uz urcite prelozili. :D

imagebam.com imagebam.com

Instinkt [Březen 2015]

22. března 2015 v 9:57 | Sába
Addie mi již před pár dny poslala skeny časopisu Instinkt, ve kterém nedávno vyšel rozhovor s Johnnym. Rozhovor se týká hlavně filmu Trascendence, nových technologií a Johnnyho pohledu na svět jako takový jako například, jestli věří v Boha, jak ho dětem vysvětloval a nebo co by dělal, kdyby mu zbývalo pouze poslední pár dní života. Dále v rozhovoru také hodně mluví o hudbě a to i během natáčení, když se občas povede se sejít i s dalšími herci - hudebníky, no a také se zmiňuje o filmu Mortdecai.

Rozhovor jistě stojí za přečtění. Není ani nijak extrémně dlouhý, takže se nemusíte bát, že byste strávili dopoledne čtením.. A Addie ještě jednou moc děkuji za poslání skenů. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Details - Cover [2014]

27. listopadu 2014 v 11:36 | Sába
V posledních dnech jste si zde mohli všimnout Johnnyho nových fotografií z photoshootu od Marka Seligera pro časopis Details. (Fotografie zde x video zde)

Dnes pro Vás mám titulní stránku tohoto časopise, kde samozřejmě můžete vidět Johnnyho. Jen doufám, že se v nejbližší době objeví také další fotografie z nového photoshootu..


imagebam.com(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Entertaiment Weekly [October 2014]

26. října 2014 v 10:24 | Sába

Dnes pro Vás mám scany časopisy Entertainment Weekly "Holiday Movie Preview", kde si můžete přečíst celkem dlouhý článek zameřen na film Into the Woods. Můžete se v něm dočíst, jak vznikal samotný film nebo vznikaly kostými a nebo také pár zajímavostí jako například, kolik tun zeminy bylo použito při natáčení scén v Londýně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)