Johnny Depp - Appearances

Johnny Bdays party [Tahiti - 09.06.2017]

17. června 2017 v 18:00 | Sába
Po návštěvě dětí v nemocnici, vyrazil Johnny slavit své narozeniny, které letos strávil na Tahiti. Z jeho oslavy se objevilo i celkem dost fotografií, samozřejmě hlavně s fanoušky, protože nebýt jich tak asi ani nevíme, že Johnny na Tahiti byl/je.

bday4 bday5 bday6 bday7

El Capitan Theatre [18th May 2017]

14. června 2017 v 11:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám fotografie Johnnyho z příchodu na talkshow Jimmy Kimmel Live, kde byl Johnny hostem 18.května 2017 - tedy již téměř před měsícem, ale zatím jsem se nedostala k tomu fotky přidat.. Fotky pochází z Johnnyho příchodu do El Capitan Theatre v Los Angeles, kde se show koná.

image host image host image host image host image host image host

Johnny visited a children hospital [Tahiti - 09.06.2017]

11. června 2017 v 17:00 | Sába
Johnny se momentálně nachází ve Francouzské Polynésii, kde si užívá zaslouženou dovolenou.. ale nebyl by to Johnny, kdyby myslel pouze na sebe.. a to se týká i jeho narozenin, ty oslavil tento pátek 9.června 2017 a místo toho, aby někde slavil se svými přáteli, vyrazil do místní dětské nemocnice, kde přišel návštívit děti v kostýmu kapitána Jacka Sparrowa.

tumblr_orbcyxpm_MI1s2kuhmo2_400 tumblr_orbcyxpm_MI1s2kuhmo3_500

Johnny at The Brando [Tetiaroa - June]

10. června 2017 v 15:00 | Sába
Johnny si nejspíše ještě stále užívá dovolenou ve Francouzské Polynésii, kde byl nejdříve vidět na Tahiti a poté se přesunul na ostrov Tetiaroa, kde se nachází luxusní resort The Brando. A právě odtud pochází tato nová fotografie.

Asahi Beer Commercial - Photos

6. června 2017 v 12:00 | Sába

Před pár dny jste zde mohli vidět video z reklamy na japonské pivo Asahi, kde se Johnny objevil a dnes tu pro Vás mám pár fotografií. Moc se jich neobjevilo, respektive, neobjevily se žádné, takže máme k dispozici pouze tyto screenshoty, ale Johnny v té reklamě vypadá fakt dobře, takže by byla škoda, to sem nedám.

image host image host image host image host image host image host

In Tahiti [28.05.2017]

5. června 2017 v 12:00 | Sába
Jak už jsem psala v předchozím článku, Johnny odjel na dovolenou na Tahiti. Z jeho návštěvy se objevila jedna fotografie, ale stále lepší než nic. Alespon víme, co Johnny zrovna dělá nebo kde se nachází.

Doufejme tedy, že se Johnny dobře baví a užívá si zaslouženého odpočinku, jelikož k jeho tolika novým projektům to určitě bude potřebovat.

Jimmy Kimmel Live [18.05.2017]

21. května 2017 v 12:00 | Sába
Další talkshow, které byl Johnny ve čtvrtek 18.května 2017 hostem, byla show Jimmy Kimmel Live. Jak můžete vidět, opět došlo na pusu, tak jako vždycky. :)
Oficiálních fotek ze show se moc neobjevilo, takže se alespon můžete podívat na pár screenshotů z videa a pak také pár oficiálních fotek a jednu fotku z twitteru. Co nejdříve se pokusím přidat i nějaká videa a fotky Johnnyho z příchodu na show.


image host image host image host image host image host image host

The Ellen Degeneres Show [LA 18.05.2017]

20. května 2017 v 12:00 | Sába
Jak už jsem zminovala v jednom z předchozích článků, Johnny byl ve čtvrtek 18.května 2017 hostem americké talkshow The Ellen Degeneres Show, kde byl hostem již několikrát. V podstatě, když má jakýkoliv nový film tak tam zajde, stejně tak jako Jimmy Kimmel Live, kde byl též včera hostem.
Videa přidám asi až někdy později, ale jak můžete vidět podle fotek, respektivě spíše podle screenshotů Johnny se s Ellen bavil o dětech, o Trumpovi, o Pirátech a tak dále. Johnny také během své poslední návštěvy slíbil Ellen, že jí namaluje slona, a jak slíbil tak udělal, jak můžete vidět na fotkách. Z videa se pak dozvíte, že obraz namalovat jen den předem, a že barva na obrazu stále ještě nebyla suchá.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

PotC 5 - Premiere [LA 18.05.2017]

19. května 2017 v 18:00 | Sába
Včera 18.května 2017 se v Los Angeles konala americká premiéra filmu Piráti z Karibiku 5, na kterou samozřejmě dorazil i Johnny. Kromě něho na premiéři byli i režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Brenton Thwaites a Kaya Scodelairo. Objevilo se opravdu dost fotek, takže jsem se snažila vybrat ty nejlepší.
Jinak doufám, že se třeba ještě nějaké premiéry konat budou, a Johnny se jich zúčastní. Musím říct, že květen je zatím můj nejaktivnější měsíc na blogu za posledních pár let, a i když už mám práci tak by mi nevadilo, kdyby byly novinky i nadále. Ovšem obávám se, že tímto promo tour k Pirátům 5 končí. Údajně se bude konat ještě jedna premiéra v Austrálii, bohužel ale není potvrzeno, zda tam Johnny pojede. Po problémech co tam kdysi měl kvůli Amber, bych se ani nedivila, kdyby tam nejel, ale byla by to samozřejmě škoda. Zatím se konala premiéra v Asii, v Evropě a i v Americe.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Johnny in China [May 2017]

17. května 2017 v 12:00 | Sába
Z Johnnyho výletu do Číny, kam zamířil minulý týden za účelem propagace filmu Piráti z Karibiku 5, se objevily tyto tři fotografie, ke kterým jsem bohužel nenašla žádné informace. Jediné co se ví, že pochází z doby kdy byl Johnny v Číně, což bylo minulý týden ve čtvrtek a pátek.

image host image host image host
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)