Johnny Depp - Appearances

The Ellen Degeneres Show [LA 18.05.2017]

20. května 2017 v 12:00 | Sába
Jak už jsem zminovala v jednom z předchozích článků, Johnny byl ve čtvrtek 18.května 2017 hostem americké talkshow The Ellen Degeneres Show, kde byl hostem již několikrát. V podstatě, když má jakýkoliv nový film tak tam zajde, stejně tak jako Jimmy Kimmel Live, kde byl též včera hostem.
Videa přidám asi až někdy později, ale jak můžete vidět podle fotek, respektivě spíše podle screenshotů Johnny se s Ellen bavil o dětech, o Trumpovi, o Pirátech a tak dále. Johnny také během své poslední návštěvy slíbil Ellen, že jí namaluje slona, a jak slíbil tak udělal, jak můžete vidět na fotkách. Z videa se pak dozvíte, že obraz namalovat jen den předem, a že barva na obrazu stále ještě nebyla suchá.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

PotC 5 - Premiere [LA 18.05.2017]

19. května 2017 v 18:00 | Sába
Včera 18.května 2017 se v Los Angeles konala americká premiéra filmu Piráti z Karibiku 5, na kterou samozřejmě dorazil i Johnny. Kromě něho na premiéři byli i režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Brenton Thwaites a Kaya Scodelairo. Objevilo se opravdu dost fotek, takže jsem se snažila vybrat ty nejlepší.
Jinak doufám, že se třeba ještě nějaké premiéry konat budou, a Johnny se jich zúčastní. Musím říct, že květen je zatím můj nejaktivnější měsíc na blogu za posledních pár let, a i když už mám práci tak by mi nevadilo, kdyby byly novinky i nadále. Ovšem obávám se, že tímto promo tour k Pirátům 5 končí. Údajně se bude konat ještě jedna premiéra v Austrálii, bohužel ale není potvrzeno, zda tam Johnny pojede. Po problémech co tam kdysi měl kvůli Amber, bych se ani nedivila, kdyby tam nejel, ale byla by to samozřejmě škoda. Zatím se konala premiéra v Asii, v Evropě a i v Americe.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Johnny in China [May 2017]

17. května 2017 v 12:00 | Sába
Z Johnnyho výletu do Číny, kam zamířil minulý týden za účelem propagace filmu Piráti z Karibiku 5, se objevily tyto tři fotografie, ke kterým jsem bohužel nenašla žádné informace. Jediné co se ví, že pochází z doby kdy byl Johnny v Číně, což bylo minulý týden ve čtvrtek a pátek.

image host image host image host

PotC 5 European Premiere [Paris 14.05.2017]

15. května 2017 v 17:00 | Sába
První evropská premiéra filmu Piráti z Karibiku 5 proběhla včera 14.května 2017 v Pařiži. Na premiéru dorazil štáb ve stejném složení jako na světovou premiéru v Šanghaji, a to tedy režiséři Espen Sandberg a Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer, herci Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Javier Bardem, Brenton Thwaites a nově se k nim připojila i herečka Kaya Scodelario.

Fotografií je opět spoustu a jsou povedené, hlavně ty s dětmi se mi moc líbí, jak se třeba Johnny snaží napodobit toho prcka s prstem v puse.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

PotC 5 - Press Conference [Shanghai - 12.05.2017]

14. května 2017 v 20:00 | Sába
Dnes se sice konala evropská premiéra filmu Piráti z Karibiku 5 v Paříži, ovšem já pro Vás mám ještě nějaké fotky z Číny, kde proběhla světová premiéra v šanghajském Disney Resortu tento čtvrtek 11.května 2017. Následující den, tedy 12.května 2017 proběhla tisková konference, ze které mám pro Vás fotky právě dnes.
Na tiskovou konferenci dorazila stejná sestava jako na premiéru a to tedy pouze mužská část štáb a těmi jsou režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Javier Bardem a Brenton Thwaites.

image host image host image host image host image host image host

PotC 5 - Photocall [Shanghai - 11.05.2017]

13. května 2017 v 13:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám další nové fotografie z Johnnyho pracovního výletu do Číny, kde se již ve čtvrtek zúčastnil světové premiéry filmu Piráti z Karibiku 5 - fotografie naleznete zde. Tentokrát pro Vás mám fotografie z takzvaného "photocall", prostě nějaké skupinové focení všech zúčastněných, či jak to jinak nazvat. Naštěstí těch fotek není tolik, respektive jich bylo celkem dost, ale všechny mi přijdou naprosto stejné a to by pak bylo jen jako hledání rozdílů v tom, kdo se nějak pohnul a tak podobně.

Jak už jsem psala u fotek z premiéry, akce se zúčastnila pouze mužská část štábu - tedy režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush a nováčci Javier Bardem a Brenton Thwaites.

image host image host image host image host image host image host

PotC 5 Shanghai World Premiere [11.05.2017]

12. května 2017 v 9:37 | Sába
Tak jsme se konečně dočkali nebo alespon já. Opět jsou novinek a snad jich ted bude víc než dost, protože jak už jsem zmínila v předchozím videu, včera 11.května 2017 se konala světová premiéra filmu Piráti z Karibiku 5, která překvapivě neproběhla v Los Angeles, ale v čínské Šanghaji, konkrétně v Disney Resortu.

Zatím bohužel není potvzeno, kde se budou další premiéry konat a ještě vůbec nějaké budou. Ale doufejme, že ano. Každopádně fotek z premiéry je dost a někdy později přidám ještě fotky z photo callu. Jinak můžete si všimnout, že na tuto premiéru dorazilo pouze mužská část týmu a to konkrétně režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush a dva herečtí nováčci Brenton Thwaites a Javier Bardem.

Nejvíce fotek je samozřejmě s Johnnym, ale rozhodla jsem se přidat i pár jiných fotek, kde můžete vidět ostatní herce. Musím říct, že tvůrci filmu opravdu skvěle obsadili roli syna Willa Turnera, protože i v reálu je Brenton celkem podobný Orlandovi, viz jejich společné foto.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

In Disneyland [LA - 26.04.2017]

29. dubna 2017 v 11:21 | Sába
Johnny tuto středu 26.dubna 2017 překvapil všechny návštěvníky Disneylandu, kteří zašli na atrakci Piráti z Karibiku, když se během jízdy v rámci této atrakce objevil v převlečení za kapitána Jacka Sparrowa.
Celkem těm návštěvníkům závidím, je fajn, že je něco takovédleho napadlo. Propagace film je holt velmi důležitá a tohle fakt dobrý nápad.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Abolish the Death Penalty Rally [Arkansas - 14.04.2017]

20. dubna 2017 v 16:40 | Sába
Minulý týden v pátek 14.dubna 2017 se v Arkansasu konala "protestní" akce proti trestu smrti - jak jistě víte, v některých státech v USA mají stále tento trest, a právě Johnny přijel a promluvil na tomto protestu. Spolu s ním tam byl i jeho dobrý přítel Damien Echols, který strávil dvacet let ve vězení, kde čekal na svůj trest smrti, ovšem nakonec byl propuštěn, jelikož vyšetřovatelé díky testu DNA zjistil, že je vlastně nevinný.

image host image host image host image host image host image host

Patti Smith Concert [LA - 04.04.2017]

5. dubna 2017 v 15:33 | Sába
Jsem ráda, že je poslední dobou, co přidávat na blog, jelikož jsem tak nějak ze všeho na nervy - viz moje stěhování - takže se ráda mrknu na blog, co je nového a trošku vypnu. Dnes tu pro Vás mám další nové fotografie Johnnyho, které tentokrát pochází z koncertu zpěvačky Patti Smith, který se konal včera 4.dubna 2017 v Los Angeles.
Koncert se konal včera, takže se mi povedlo najít pouze tyto nekvalitní fotky, ale stále lepší než nic. Pokud se objeví nějaké fotky v lepší kvalitě, určitě je přidám.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)