Johnny Depp - Appearances

PotC 5 - Photocall [Shanghai - 11.05.2017]

13. května 2017 v 13:00 | Sába
Dnes tu pro Vás mám další nové fotografie z Johnnyho pracovního výletu do Číny, kde se již ve čtvrtek zúčastnil světové premiéry filmu Piráti z Karibiku 5 - fotografie naleznete zde. Tentokrát pro Vás mám fotografie z takzvaného "photocall", prostě nějaké skupinové focení všech zúčastněných, či jak to jinak nazvat. Naštěstí těch fotek není tolik, respektive jich bylo celkem dost, ale všechny mi přijdou naprosto stejné a to by pak bylo jen jako hledání rozdílů v tom, kdo se nějak pohnul a tak podobně.

Jak už jsem psala u fotek z premiéry, akce se zúčastnila pouze mužská část štábu - tedy režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush a nováčci Javier Bardem a Brenton Thwaites.

image host image host image host image host image host image host

PotC 5 Shanghai World Premiere [11.05.2017]

12. května 2017 v 9:37 | Sába
Tak jsme se konečně dočkali nebo alespon já. Opět jsou novinek a snad jich ted bude víc než dost, protože jak už jsem zmínila v předchozím videu, včera 11.května 2017 se konala světová premiéra filmu Piráti z Karibiku 5, která překvapivě neproběhla v Los Angeles, ale v čínské Šanghaji, konkrétně v Disney Resortu.

Zatím bohužel není potvzeno, kde se budou další premiéry konat a ještě vůbec nějaké budou. Ale doufejme, že ano. Každopádně fotek z premiéry je dost a někdy později přidám ještě fotky z photo callu. Jinak můžete si všimnout, že na tuto premiéru dorazilo pouze mužská část týmu a to konkrétně režiséři Espen Sandberg, Joachim Ronning, producent Jerry Bruckheimer a herci Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush a dva herečtí nováčci Brenton Thwaites a Javier Bardem.

Nejvíce fotek je samozřejmě s Johnnym, ale rozhodla jsem se přidat i pár jiných fotek, kde můžete vidět ostatní herce. Musím říct, že tvůrci filmu opravdu skvěle obsadili roli syna Willa Turnera, protože i v reálu je Brenton celkem podobný Orlandovi, viz jejich společné foto.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

In Disneyland [LA - 26.04.2017]

29. dubna 2017 v 11:21 | Sába
Johnny tuto středu 26.dubna 2017 překvapil všechny návštěvníky Disneylandu, kteří zašli na atrakci Piráti z Karibiku, když se během jízdy v rámci této atrakce objevil v převlečení za kapitána Jacka Sparrowa.
Celkem těm návštěvníkům závidím, je fajn, že je něco takovédleho napadlo. Propagace film je holt velmi důležitá a tohle fakt dobrý nápad.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Abolish the Death Penalty Rally [Arkansas - 14.04.2017]

20. dubna 2017 v 16:40 | Sába
Minulý týden v pátek 14.dubna 2017 se v Arkansasu konala "protestní" akce proti trestu smrti - jak jistě víte, v některých státech v USA mají stále tento trest, a právě Johnny přijel a promluvil na tomto protestu. Spolu s ním tam byl i jeho dobrý přítel Damien Echols, který strávil dvacet let ve vězení, kde čekal na svůj trest smrti, ovšem nakonec byl propuštěn, jelikož vyšetřovatelé díky testu DNA zjistil, že je vlastně nevinný.

image host image host image host image host image host image host

Patti Smith Concert [LA - 04.04.2017]

5. dubna 2017 v 15:33 | Sába
Jsem ráda, že je poslední dobou, co přidávat na blog, jelikož jsem tak nějak ze všeho na nervy - viz moje stěhování - takže se ráda mrknu na blog, co je nového a trošku vypnu. Dnes tu pro Vás mám další nové fotografie Johnnyho, které tentokrát pochází z koncertu zpěvačky Patti Smith, který se konal včera 4.dubna 2017 v Los Angeles.
Koncert se konal včera, takže se mi povedlo najít pouze tyto nekvalitní fotky, ale stále lepší než nic. Pokud se objeví nějaké fotky v lepší kvalitě, určitě je přidám.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Restaurant Gjelina [LA - 28.03.2017]

4. dubna 2017 v 8:49 | Sába

Dnes tu pro Vás mám nové fotografie Johnnyho, které pochází z minulého týdne, konkrétně z úterý 28.března 2017. Johnny vyrazil na oslavu narozenin Lady Gaga, která probíhala v restauraci Gjelina v Los Angeles.

image host image host image host image host image host image host

Levity Live Club [Oxnard, CA - 21.03.2017]

29. března 2017 v 12:00 | Sába
Nakonec se přece jen nějaké nové fotky s Johnnym objevily. Johnny byl viděn v Levity Live Club v kalifornském městě Oxnard, kam dorazil podpořit jednoho ze svých přátel, kterým je americký komik Doug Stanhope. Fotografie pochází z minulého týdne z úterý 21.března 2017.

image host image host image host image host

BAFTA 2017 [LND 12.02.'17]

28. února 2017 v 20:11 | Sába
Bohuzel uz opet nastalo obdobi 'mrtva' a ja toho mam navic celkem dost v posledni dobe, ale i presto jsem se rozhodla, ze na blog neco pridam. Uz je to nekolik dni, co mam pripravenou fotku z predavani cen BAFTA, ktere se konalo v Londyne 12.unora 2017. Johnnyho pravdepodobne vyrazil na jednu z afterparty, jelikoz se objevila tato fotografie, kde bude nejspsie se svymi prateli.

With a fan [LND - 16.02.'17]

17. února 2017 v 17:44 | Sába
Na instagramu se objevila nova fotka Johnnyho, kterou poridila jedna jeho fanynka, ktera ho potkala ve studiich v Londyne, kde by mel Johnny momentalne natacet film Murder on the Orient Express. Fotku zverejnila vcera 16.unora 2017.

Greg Williams - 2017 [Update]

15. února 2017 v 18:06 | Sába
Dnes pro Vas mam jednu novou fotografii z Johnnyho noveho photoshootu, ktery nafotil Greg Williams spolu s Johnnym minuly tyden v Londyne. Na cely shoot se muzete podivat v tomto clanku, kam jsem novou fotografii pridala.

Abych rekla pravdu, vubec by mi nevadilo, kdyby se photoshootu s Johnnym objevovalo vice, jelikoz minuly rok nafotil snad jen dva a kdyz si vzpomenu na obdobi pred deseti lety, to mel snad novy photoshoot kazdy mesic. No doufejme, ze se objevi neco pri prilezitosti propagace Piratu a tak.

image host
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)