Invisible Man

Dark Universe Franchise

27. května 2017 v 10:00 | Sába
Už jsem si myslela, že tento film ani nevznikne, protože se neobjevili žádné informace, fotky z natáčení, prostě nic.. až toto pondělí se na internetu objevila první fotka. Respektive jde o fotky k projektu "Dark Universe Franchise" od Universal Studios. A právě Johnnyho nový film The Invisible Man je jedním z filmů tohoto projektu.

Kromě filmu The Invisible Man jsou v tomto projektu i dva další filmy a to "The Mummy", ve kterém hrají Tom Cruise, Russell Crowe a Sofie Boutella, druhým filmem je pak "Frankenstein", ve kterém si zahrál Johnnyho kolega z Pirátů 5, Javier Bardem.
Všichni hlavní aktéři těchto tří filmů, Johnny, Javier Bardem, Russell Crowe, Tom Cruise a Sofia Boutella, se sešli a nafotili photoshoot k propagaci jejich filmů. Zatím se objevily pouze dvě fotografie, jedná skupinová a jedna pouze s Johnnym. Tak snad se jich časem objeví více.

image host image host

Johnny to star in ''Invisible Man'' reboot!

10. února 2016 v 17:59 | Sába
Dnes pro vas nemam zadne preklady videi, ktere snad dokoncim o vikendu, pokud se na to uplne nevykaslu, ale mam pro vas jednu velmi dobrou zpravu - pokud se tedy casem neukaze, ze je to lez.

Podle nejnovejsich zprav by se mel Johnny objevil v remaku filmu ''Invisible Man'' neboli filmu Neviditelny muz, na kterem uz pracuje Universal Studio. Puvodni cernobily film byl natocen roku 1933 podle romanu H.G. Wellse a jak pisou kritici, tentokrat predbehl svou dobu a zustava nezapomenutelnym milnikem svetove kinematografie.

Film vypravi pribeh o tajemnem lekari, ktery objevi serum neviditelnosti. Maskovan bandazi a cernymi brylemi odjizdi na venkov, aby utajil svuj ohromujici objev. Stejne serum, ktere mu umoznilo stat se neviditelnym, v nem vzbuzuje nutkani pachat cim dal tim straslivejsi zlociny.

Scenare filmu se ujal Ed Solomon, ktery jiz pracoval na filmech jako Men in Black a Now You See Me. Reziser filmu zatim neni znamy, stejne tak jako datum, kdy se film zacne natacet.


Rekla bych, ze tahle role je primo perfektni pro Johnnyho, ovsem je skoda, ze ho po celou dobu filmu neuvidime nebo uvidime, ale pouze zabaleneho do bandazi..

© www.sabkyyyy.blog.cz
 
 

Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)