Into the woods

ITW becomes #5 Highest Grossing Movie Musical

1. dubna 2015 v 18:00 | Sába
Tak aby se neřeklo, že poslední dobu tu jsou pouze články, které nejsou zrovna pozitivní, tak tu pro vás dneska má přednastavený článek, který všechny jistě potěší.


Jak už z názvu vyplývá, jde o návštěvnost muzikálu Into the Woods, ve kterém si Johnny zahrál zlého vlka. Filmový muzikál Into the Woods se totiž stal 5. nejvýdělečnějším filmovým muzikálem za posledních 40 let a umístil se hned za těmi nejúspěšnějšími muzikály, kterými jsou Grease, Chicago, Les Miserables a Mamma Mia.

Film měl oficiální americkou premiéru na Vánoce 25.prosince 2014 a díky 31 milionům dollarů vydělaných v době hned po zveřejnění filmu se film také stal nejvýdělečnějším filmovým muzikálem inspirovaným muzikálem z Broadwaye v době zahájení.

Filmvý muzikál Into the Woods s rozpočtem 50 milionů dollarů zatím vydělal 199 milionů dolarů a to ho ještě v několika zemích čeká premiéra - včetně České republiky, Finska, Švédska, Estonska a v dalších zemích měl film premiéru teprv před pár dny.

© www.sabkyyyy.blog.cz

ITW - 3 nominace na ceny Oscars!

15. ledna 2015 v 16:19 | Sába

Teprve před malou chvílí se objevily nominace na ceny Oscars, mezi kterými také můžete najít film Into the Woods, který získal celkem tři nominace. Johnny sice nominován nebyl, ale i tak je to skvělá zpráva a důkaz toho, že film je úspěšný.

>> Film byl nominován v následujících třech kategoriích:

• Nejlepší herečka ve vedlejší roli: Meryl Streep za roli čarodějnice

• Nejlepší kostýmy: Colleen Atwood

• Production design: Dennis Gassner, Anna Pinnock


Slavnostní vyhlášení již 87. ročníku předávání cen Oscars proběhne v neděli 22.února 2015 v Los Angeles.

© www.sabkyyyy.blog.cz

Into the Woods - ke stažení zde!

9. ledna 2015 v 13:29 | Sába

Včera už to tu někdo zmínil a Ivana mi také psala, že film Into the Woods už stáhla, takže jsem jí poprosila o odkaz a dnes jsem našla ještě jeden, kde je možné film stáhnout - oba dva najdete níže v článku.
Včera se pak také objevil videoklip se scénou, ve kterém můžeme vidět vlka a Karkulku. Nyní už je ve skvělé kvalitě a opět o něco delší, takže pokud vám stačí vidět pouze to, klikněte na tento odkaz.


○ Pokud si chcete raději stáhnout celý film, koukněte na jeden z následujícíh odkazů.

>> Hellspy.cz (Prý už je to tam dvakrát, obojí bez titulků - já sama se tam nepodívám, protože náš anglický dodavatel internetu stránku zablokoval)

>> Uloz.to (Zatím pouze jeden odkaz, ovšem s titulky - ty jsou bohužel opožděné, alespon podle komentářů, ale zase lepší než nic) EDIT 9.1.18:20 soubor byl smazán. Pokud chcete, můžete si stáhnout torrenty, které na ulož.to jsou.

EDIT 11.1.2015: Na ulož.to se objevil další soubor ke stažení, tentokrát bez titulků, ovšem v naprosto úžasné kvalitě, takže doporučuji! Za odkaz děkuji Lence.


>> EDIT 13.1.2015: Děkuji Káje za upoznění, že předchozí soubor byl opět smazán. Na uloz.to jsem našla ten samý soubor nahraný znovu, takže pokud si chcete stáhnout ITW ve výborné kvalitě - klikněte na tento odkaz.


○ Pokud víte ještě o jiných odkazech, případně stránkách, kde se dá film sledovat online, určitě napiště do komentářů, to samé i kdyby jeden z odkazů nefungoval. Děkuji.

© www.sabkyyyy.blog.cz

Into the Woods - Featurette [Costumes]

8. ledna 2015 v 10:47 | Sába
Objevilo se další video z natáčení a celkových příprav k filmu Into the Woods, které je tentokrát zaměřeno na kostýmy všech hlavních postav a samozřejmě tedy nebyl vynechán ani Johnny Depp v roli vlka, na kterého se ve videu můžete podívat po 1:26.


Také se vám musím pochlubit, snad prvně v životě jsem viděla v TV spot k filmu, ve kterém hraje Johnny. Jinak včera se zde v Londýně konala premiéra Into the Woods, na kterou Johnny nedorazil, ovšem již za týden se můžeme těšit na nové fotografie Johnnyho z Jimmy Kimmel Live show a poté z premiér k filmu Mortdecai, na které už Johnny dorazí.

Into the Woods - Featurette

7. ledna 2015 v 17:38 | Sába
Již včera se objevilo toto video, které pochází z natáčení filmu Into the Woods, a ve kterém můžete vidět několik nových záběrů stejně tak jako nové rozhovory s tvůrci filmu. Na to, že video má skoro 8 minut tak tam Johnnyho v roli vlka můžete vidět jen pár sekund a to konkrétně tu scénu, kde společně s Karkulkou zpívá písničku "Hello Little Girl".

ITW - Hello Little Girl [Movie clip]

4. ledna 2015 v 20:39 | Sába
Už před pár dny se objevila videa z filmu Into the Woods, ve kterých byla vidět jedna z Johnnyho scén a jelikož jsou stále ještě na internetu tak jedno video, to delší, přidám. Varuji předem všechny, že je tam uvidíte jednu z Johnnyho scén, takže pokud si chcete počkat do kina tak na video určitě nekoukejte. A když jsme u toho kina, česká premiéra je opravdu až 2.dubna 2015 (a film bude přitom POUZE s titulky - no nechápu na co jako budou čekat, než si to všichni stáhnout z netu?), koukala jsem na stránky Falcon a už jim zmizelo upozornění, že datum premiéry se možná ještě změní.
A ještě pak jedna věc. Video je v hrozné kvalitě, ale dá se to přežít, lepší než drátem do oka či čekat až do dubna.
Jinak Johnny v roli vlka působí opravdu tak trošku úchylně, kort když sleduje Karkulku, ale je taky naprosto úžasný vlk třeba když hupsne před Karkulkou na zem a hraje si s ocasem nebo když jí čmuchá ke košíčku. Samozřejmě je to plné dvojsmyslů, takže dospělí pochopí své a děti nebo ti, kteří nerozumí taktéž, i tak se prý stává, že rodiče utíkají s dětmi z kina. Asi ještě nikdy neviděli tak neodolatelnéhé vlka a nějak to neunesli.. :)


EDIT 8.1. Video bylo smazáno, přidáno nové a i v lepší kvalitě!

Into the Woods - TV Spot *6

27. prosince 2014 v 8:00 | Sába
Jak jsem psala už v jednom z posledních článků, v poslední době se objevilo celkem dost novinek, a proto opět dvě menší novinky k Into the Woods hodím do jednoho článku.
Nejdříve tu máme nový klip z filmu, ve kterém můžete vidět Karkulku, jak "nenažraně krade" vše, co jí v pekařství padne do oka a poté si ještě řekne o košíček.A jako další novinku zde máme ještě jeden společný plakát k filmu.

>> Into the Woods - Posters [1 new photo]

ITW - London Premiere!

22. prosince 2014 v 13:38 | Sába
Nedávno se objevila informace ohledně londýnské premiéry filmu Mortdecai, která se podle nepotvrzených informací bude konat 19.ledna 2015. (Celá zpráva zde)

Dnes se objevila informace k londýnské premiéře filmu Into the Woods. Tyto informace už jsou potvrzeny a premiéra se bude konat ve středu 7.ledna 2015.
Což znamená, že já se na tuto premiéru už na 100% nedostanu, ale obávám se, že i kdybych tam šla tak Johnnyho bych se nedočkala. Ten se totiž nezúčastnil zatím ani jedné propagační akce spojené s tímto filmem. Premiéra se navíc nebude konat na celosvětově známém Leicester Square, ale někde uplně jinde.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

ITW - Movie Clips

15. prosince 2014 v 11:29 | Sába
K filmu Into the Woods, se včera objevily ještě dva nové videoklipy, ve kterých tentokrát můžete vidět hlavně pekaře (James Corden), jeho ženu (Emily Blunt) a v prvním videu "These Beans Carry Magic" pak můžete vidět i Jacka a ve druhém videu "I Don't Like That Woman" můžete vidět čarodějnici, kterou si zahrála Meryl Streep.

Johnnyho v roli vlka v těchto videích bohužel vidět nemůžete, ale to snad nevadí.


ITW - Hello Little Girl

13. prosince 2014 v 18:37 | Sába
Už před pár týdny jste zde mohli vidět ukázku z nahrávací zkoušky k filmu Into the Woods, konkrétně ukázku písničky Hello Little Girl, kterou ve filmu zpívá vlk - Johnny Depp a Karkulka - Lilla Crawford. Včera se na youtube objevila objevila finální filmová verze této písničky, takže si jí můžeme poslouchnout i my během toho dlouhého čekání na českou premiéru.
Musím říct, že Johnny to zazpíval opravdu dokonale, ten jeho hlas to je něco a pro roli "úchylného" vlka se rozhodně hodí. No posuďte sami.

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)