Dark Shadows

Temne Stiny - DvD, Blu-ray predprodej

13. července 2012 v 5:08 | Sába
Zatim posledni film Johnnyho Deppa Dark Shadows (Temne Stiny) vyjde jiz za nekolik tydnu na DvD a Blu-ray i v Ceske republice. Pokud by mel tedy nekdo zajem zakoupit at uz dvd nebo blu-ray, kliknete na jeden z nasledujicich odkazu.

>> Dark Shadows/Temne Stiny - DvD, predprodej za 267,-Kc
>> Dark Shadows/Temne Stiny - Blu-ray predprodej za 447,-Kc

Vice informaci se dozvite po kliknuti na predchozi odkazy. Moc tam toho nepisi, ale ja taky nemam moc casu vyhledavat, kde je jaky disk nejlepsi.

Dark Shadows - Profilové fotky

12. června 2012 v 19:42 | Háretix
Dnes tu pro vás mám nejspíše profilové fotky k filmu Dark Shadows (Temné stíny). Je na nich jak Johnny Depp, tak i Bella Heathcote a samozřejmě i režisér filmu Tim Burton a jeho žena Helen Bonham Carter.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Women of Dark Shadows

1. června 2012 v 16:46 | Sába
K filmu Dark Shadows (Temné Stíny) byl nafocen tento skvělý photoshoot, ve kterém se objevily všechny herečky, které jste ve filmu mohli zahlédnout.
Pokud si nepamatujete jména hlavních představitelek z filmu, podívejte se na hlavní fotografie, kde tedy zleva můžete vidět Evu Green (čarodějka Angelique), Chloe Moretz (puberťačka Carolyn), Bellu Heathcote (Victoria a Josette), Michelle Pfeiffer (Elizabeth Collins Stoddard) a Helenu Bonham Carter (doktorka Julia Hoffman).
Kdy přesně byl photoshoot nafocen nevim, stejně tak nevim jestli se objeví další fotografie, ovšem pokud se objeví určitě je tu najdete.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dark Shadows - Box Office

21. května 2012 v 16:00 | Sába
Tento rok poprvé pro Vás mám informace ohledně návštěvnosti filmu Dark Shadows - Temné Stíny, ve kterém si herec Johnny Depp zahrál hlavní postavu upíra Barnabáše Collinse. Kromě něho se ve filmu objevují herečky Michelle Pfeiffer, Chloe Moretz, Helena Bonham Carter a další. Teď už tedy k návštěvnosti.

Rozpočet filmu byl 150 milionů dolarů. Výnosy z návštěvnosti jsou dohromady 132,3 milionů dolarů - konkrétně v USA film vydělal 50,1 milionů dolarů a ve zbytku světa 81,3 milionů dolarů. Řekla bych, že se jedná o celkem pěkná čísla - navíc film je v kinech teprve 10/11 dní, takže se tato návštěvnost snad ještě zvýší.

Co se týče návštěvnosti filmu v České republice - film vydělal 2 814 836,-Kč a vidělo ho už více než 30 tisíc lidí. S těmito čísly se film dostal na druhou příčku nejnavštěvovanějších filmů hned za film Avengers.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Dark Shadows - Make-up artist

20. května 2012 v 11:56 | Sába
Na internetu se objevil scan z jednoho časopisu, ve kterém se můžete dočíst o tvoření make-upu a masek pro jednotlivé postavy z filmu Dark Shadows.

imagebam.com

Dark Shadows - Soundtrack

16. května 2012 v 13:34 | Sába
Všimla jsem si, že jste tady někde řešili soundtrack k filmu Dark Shadows/Temné Stíny a jelikož jsem ho před pár dny našla a poslouchala, rozhodla jsem se ho přidat i sem, abyste si ho mohli poslechnout a pak třeba i koupit nebo stáhnout. Některé písničky jsem hledala docela dlouho a písnička The Joker je dlouhá asi jen 14s, ale nevim jestli to tak bylo i ve filmu nebo zatím ještě není celá verze. Doufám, že to jsou všechny písničky. Pokud některé nepůjdou nebo tam budou dvakrát napište. Jinak už tedy přeji příjemný poslech.

1. Dark Shadows - Prologue - Danny Elfman


2. Resurrection (Danny Elfman)

Sledujte japonskou premiéru ŽIVĚ!

12. května 2012 v 10:51 | Sába
Již podruhé Vám přináším možnost sledovat premiéru filmu Dark Shadows/Temné Stíny živě! (Já až tak ne, ale ne každý z Vás by se hledal z odkazem nebo by prostě nevěděl, že se premiéra koná)
Během několika mála minut začne třetí oficiální premiéra tohoto filmu - tentokrát z japonského Tokia! Pro sledování premiéry živě, klikněte na obrázek pod článkem!


PREMIÉRA ZAČÍNÁ V 11:00 (NAŠEHO ČASU)!

>> 10:52 Slavnostní zahájení (sice nic nerozumim, ale zúčastnit by se měl min. Johnny a Tim)
>> Diváci trénují přivítání tvůrců filmu
>> 11:00 premiéra začala - přesně po promítání traileru k filmu, začíná se průvodem několika lidí v maskách Barnabáše a Angelique
>> 11:08 Tim Burton (režisér filmu) dorazil na premiéru
>> 11:16 Johnny Depp přichází na premiéru! Po rychlém příchodu se setkává s Timem a poté smiřuje k reportérům. Myslim, že po téhle premiéře bude hned jasnější co má Johnny nově vytetovaného na hrudi. Johnny mluví o nějakém tetování na jeho zádech..
>> 11:32 Johnnyho a Timův vzkaz pro japonské fanoušky - dále mluví o jejich spolupráce na filmech (DS - osmá spolupráce),
>> 11:35 Johnny míří zpět k fanouškům
..více se už se dozvíte ve videu, než se Johnny podepíše všem fanouškům bude to nějakou chvilku trvat. Odpoledne se můžete těšit na nové fotografie!
>> 12:19 Johnny s Timem odpověděli na některé otázky od fanoušků

Sledujte londýnskou premiéru živě!!

9. května 2012 v 20:57 | Sába
Dnes se koná v Londýně ve Velké Británii druhá oficiální premiéra filmu Dark Shadows (Temné Stíny).
Na internetu jsem narazila na živý přenos z akce, takže pokud se chcete dívat na zbytek premiéry, klikněte na obrázek pod tímto článkem, na kterém můžete vidět Johnnyho právě z této premiéry.


Nejspíše se jedná o záznam z premiéry, takže se omlouvám za zmatky, ovšem i tak se na to dívejte určitě to stojí za to. Právě teď můžete vidět Johnnyho.

Diskutujte o filmu: Dark Shadows - Temné Stíny!

6. května 2012 v 17:41 | Sába
Něco podobného jsem sice chystala až na příští týden, ale když se na blogu objevil komentář s přáním podobné diskuze, změnila jsem názor a rozhodla jsem se, že diskuzi udělám již tento víkend a ne až ten příští popremiérový jak jsem plánovala. Jak jste si už mohli všimnout, vytvořila jsem v menu ikonku, takže kdykoliv příští týden a i později na ní můžete kliknout a dostane se zpět do článku - diskuze. Předem se omlouvám, že je to pouze diskuze v článku, ale nic jinýho extra nemám čas a asi bych to už ani neuměla. Dost řečí, přejdu raději k té slibované diskuzi. Snad se Vám zapojí více a nebudou tu jen příspěvky od dvou lidí i když s více lidma ani moc nepočítám. Pokud se tu rozjede diskuze i mezi dvěma lidmi budu jen ráda. Diskuze se téma nového filmu Dark Shadows, který můžete vidět v českých a slovenských kinech již příští čtvrtek 10.května 2012.
Pokud nevíte co napsat mám pro Vás pár základních "témat" jako například proč se na film těšíte, půjdete na něj vůbec do kina, na koho se nejvíce těšíte, co od filmu očekávate...je toho opravdu mnoho a nemusíte se bát i já se se svým názorem připojí sice ne hned, ale někdy si čas udělám. Až filmu shlédnete určitě napiště Vaše první dojmy a jak se Vám film líbil - pokud Vás moho poprosit nepište sem spoilery - asi všichni víte co to znamená, ale pokud ne, vysvětlím to. Jedná se o věc/slovo, které by prozrazovalo děj, konec filmu nebo nějakou zajímavou zápletku a tak podobně. Ne každý totiž vyrazí do kina hned ve čtvrtek (například já), tak aby z toho filmu pak něco měl.
Tak tedy doufám, že většina z Vás se do diskuze zapojí a nebude se jednat pouze o jednoslovný komentář. Jinak bych Vás chtěla ještě poprosit, abyste sem nepsali nic jiného než komentáře k tématu!
..Sába

DS - Man Behind the Shadows

6. května 2012 v 10:07 | Sába
Před pár dny se objevilo další video z natáčení filmu Dark Shadows (Temné Stíny). Můžete v něm tedy vidět nové záběry z natáčení, ale i nové záběry z filmu, takže pokud si chcete počkat na samotný film, na video se nedívejte. Pokud jste až do teď vydrželi se nedívat na různá videa k filmu - gratuluji vám! Já to nevydržela, no vlastně jsem to ani nezkoušela, protože na všechno než dám na blog se "musím" podívat - kdybych se na ně nedívala mohlo by se stát, že dám na blog uplnou blbost. Jinak zítra 7.května 2012 by se měla konat první premiéra, takže začínám shánět informace jestli nebude premiéra vysílána online - to se ovšem dozvíte v dalším článku nebo v diskuzi k filmu, kterou zde najdete dnes večer.

Ještě jsem našla jedno video, které pochází také z natáčení, takže obsahuje nové scény z natáčení i z filmu, rozhovory s tvůrci filmu a můžete v něm také vidět jak vznikal Johnnyho spíš Barnabášův vzhled - konkrétně make-up. Na závěr si nemůžu odpustit názor Chloe Moretz, která ve filmu hraje Carolyn Stoddard: "Je to Johnny Depp režírovaný Timem Burtonem, takže je to ten nejúžasnější upír jakého jsem kdy viděla."

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)