Black Mass

Black Mass - Download

30. prosince 2015 v 10:10 | Sába
Poslednich par mesicu jsem se chystala sepsat podobny clanek, ovsem dostala jsem se k tomu az dnes, behem me dovolene v Cechach. Uz nekdy na konci rijna jsem si totiz stahla film Black Mass, jelikoz jsem vedela, ze do kina stejne nepujdu, protoze nemam cas a ani zadne kino v blizkosti. Film jsem si stahla a hned se na nej podivala. Jsem si jista, ze nejsem jedina, kdo mel behem nekolika scen z filmu husi kuzi. Obcas to byl opravdu masakr. A Johnny vse zahral naprosto skvele a i ostatni mi prisli skveli. Pokud jste tedy film jeste nevideli, klinkete na odkaz nize, kde si film muzete stahnout. Z tohoto linku jsem film ja sama osobne nestahovala, ale verim, ze je v dobre kvalite a i s ceskymi titulky, pokud nepujde, neni nic jednodussiho nez si to vyhledat na uloz.to sam nebo kdekoliv jinde, kde vam to treba vyhovuje vice.

Timto clankem jsem vas jen chtela upozornit, ze film uz je nejaky ten patek na internetu a pokud se nechystate do kina a film jste jeste nevideli, urcite si ho muzete stahnout a pote napsat vas nazor sem do komentaru. Vas nazor me samozrejme zajima i pokud uz jste film davno videli. Ja ho videla uz pred nekolika tydny a chystam se na nej divat znovu, jelikoz prvne kdyz jsem ho videla, jsem v podstate jen nevericne koukala a nechapala, co vse bylo a je mozne, kort na konci kdyz zjistime, kolik z tech mafianu beha dal v klidku po svete..


Black Mass - London Premiere [LIVESTREAM]

11. října 2015 v 16:59 | Sába
Dnes (11.října 2015) večer se v Londýně na London Film Festival koná premiéra filmu Black Mass, kterou díky livestreamu od Warner Bros budete moci sledovat živě. Premiéra a zároven i stream začne v 6:30pm, tedy 19:30 českého času a vše bude probíhat jako vždy na Leicester Square.

Premiéry by se na 100% měl zúčastnit Benedict Cumberbatch, který si ve filmu zahrál bratra Whiteyho (Johnny), senátora Billyho, to zda přijede i Johnny je ve hvězdách. Někde se píše, že přijede, někde se píše, že nepřijede. Pokud přijede tak mě fakt naštve, protože jak můžete vidět, já sedím doma a bohužel nestojím na Leicester Square, protože mi to má současná "situace" (či jak to nazvat) nedovoluje..

Budu se alespon dívat na stream a až uvidím jak si tam Johnny kráčí, asi začnu litovat, že jsem se nesebrala a klidně i pěšky navyrazila do Londýna.. No každopádně, pokud se i vy chcete dívat na stream, klikněte na obrázek pod článkem. A jen tak mimochodem, dnes jsem koukala na Black Mass a je to naprostá bomba!

Black Mass - Box Office *1

5. října 2015 v 11:11 | Sába
Určitě jste zaznamenali, že film Black Mass se již vysílá v kinech, sice jen v těch amerických a ještě někde v Asii a jižní Americe, ale to vůbec nebrání tomu, abych se začala věnovat statistice návštěvnosti, jelikož film je podle mě velmi úspěšný a to nejen u kritiků, ale i u diváků. A přiznejme si, to se v poslední době u Johnnyho filmů moc nestávalo, protože tam ho vždy kritici a také ti "samozvaní kritici" pěkně drtili. Ale k věci..

V amerických kinech se film Black Mass začal promítat 18.září 2015, což jsou cca dva týdny a za tu dobu již vydělal 48,4 milionů dollarů (Jen v USA). Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit, že rozpočet filmu je "pouhých" 53 milionů dollarů.
Co se týče zbytku světa, tak to už taková sláva není a to proto, že se film vysílá asi jen v pěti dalších zemí ve zbytku světa, a to v Indii, Indonesii, Ekvádoru, Bolivíi a ve Švédsku, proto asi nikoho nepřekvapí, že v těchto zemích film vydělal pouze 655 tisíc dollarů. Navíc bych řekla, že to číslo není ani zaktualizované.

Tento a příští měsíc by se film měl začít promítat ve většině zemí světa, takže to číslo návštěvnosti filmu ve zbytku světa určitě rychle poroste.

Přehled
Domestic (USA): 48 416 030
Foreign (zbytek světa): 655 000
Worldwide (celkem): 49 071 030


© www.sabkyyyy.blog.cz

Black Mass - On the set

3. října 2015 v 17:27 | Sába
Dnes pro Vás mám dvě fotografie, které pocházejí z natáčení filmu Black Mass. Ten měl americkou premiéru již před pár týdny a zatím má velmi pozitivní ohlasy, i když samozřejmě se vždy najdou ti, kteří musí za každou cenu Johnnyho pošpinit.
Česká a slovenská premiéra se bude konat až příští měsíc a to 19.listopadu 2015 a když už jsem hledala ty premiéry, koukala jsem na premiéru tady v UK a ta se bude konat již příští neděli 11. října, ale obávám se, že to nebude žádná oficiální premiéra s Johnnym, na kterou jsem se těšila a doufala, že na ní půjdu, dokonce jsem si i šetřila dny volna, kdyby premiéra náhodou byla někdy v týdnu.. no holt mám asi zase smůlu..

imagebam.com imagebam.com

Black Mass - Promotions

29. srpna 2015 v 10:58 | Sába
Blíží se nám měsíc září a ten bude tento rok Johnnyho fakt nabitý akcemi, těšit se tak můžeme na hromady fotek, videí a dalších novinek. Jednou z těch hlavnější věcí jsou i premiéry filmu Black Mass a právě k těm jsem si pro vás připravila takový menší přehled.

Vše začne v podstatě již za necelý týden a to na 72. ročníku filmového festivalu v Benátkách, kde se příští pátek 4. září 2015 bude konat první oficiální premiéra filmu Black Mass a účast Johnnyho na tomto festivalu byla již potvrzena, takže se na něj stoprocentně můžeme těšit.

Další mezinárodní festival, který se bude v září konat je filmový festival v kanadském Torontu, ten se koná od 10. září 2015 do 20. září 2015. Premiéra filmu Black Mass se tam bude nejspíše konat v pondělí 14. září 2015 a i na tomto festivalu byla Johnnyho účast potvrzena.

Film bude mít také premiéru na filmovém festivalu v Zurichu, ovšem tam není jisté, zda Johnny dorazí, alespoň já o tom ještě nikde nečetla. Tento festival se bude konat na konci září, konkrétně od 24. září 2015 do 4, října 2015.


Tak to by bylo asi vše ohledně festivalových premiér filmu Black Mass, jsem si jistá, že budou ještě probíhat i jiné premiéry, jako vždy v Los Angeles třeba i v New Yorku a pak snad třeba i v Londýně.

© www.sabkyyyy.blog.cz

Black Mass Featurette - An Unholy Alliance

28. srpna 2015 v 17:57 | Sába
Dnes pro Vás mám více než čtyřminutové video k filmu Black Mass, ve kterém si kromě několika nových ukázek z filmu můžete poslechnout i názory herců jako je Joel Edgerton, Benedict Cumberbatch a dalších ale i režiséra Scotta Coopera na film nebo spíše na samotný příběh, jelikož jak asi víte, film byl natočen podle skutečné události.

Black Mass - TV Spot *3

26. srpna 2015 v 18:08 | Sába
Už před pár dny se objevil další nový televizní spot k filmu Black Mass, který bude mít oficiální premiéru již za měsíc - to bohužel jen v USA, my v Evropě si budeme muset počkat do listopadu. Jedná se již o třetí televizní spot, který se zatím objevil a jako vždy, můžu jen dodat, že video stojí rozhodně za zhlédnutí. :)

Black Mass - TV Spot *2 [A Choice]

13. srpna 2015 v 18:17 | Sába
Dnes tu pro Vás mám další novinky k filmu Black Mass, jehož premiéra se již velmi rychle blíží. Jako první tu pro vás mám již druhý televizní spot s názvem "A Choice" neboli volba. Spot se zatím bohužel neobjevil na youtube, takže abyste ho viděli, musíte kliknout na obrázek v článku, který vás přesune na stránku, kde se vám spustí spot.Druhou novinkou je odkaz na webové stránky filmu, které jsem sem sice již dávala, ovšem od té doby byly hodně vylepšeny, takže určitě stojí za to, abyste se na ně mrkli. Mě totiž na film nalákaly snad ještě více a to hlavně i kvůli té děsivé hudbě.. :)

Black Mass - TV Spot *1

12. srpna 2015 v 18:38 | Sába
V posledních dnech nebylo moc novinek a já se většinou vracela z práce naprosto vyřízená, takže jsem opravdu neměla moc energie na hledání nějakých novinek nebo obíhání affs, za což se omlouvám..

Ovšem dnes pro vás mám další menší novinku k filmu Black Mass, který bude mít oficiální premiéru již za měsíc a pár dní, na českou a slovenskou premiéru si budete muset počkat ještě o pár týdnů déle, jelikož ta bude až v listopadu.
Dnešní novinkou je tento půlminutový televizní spot, který se včera objevil na youtube. Vidět v něm můžete pár starších scén, které jste měli možnost již vidět a pár nových scén.. Spot každopádně stojí za zhlédnutí.

Black Mass - Posters [Update *2] + CZ Premiéra

7. srpna 2015 v 18:08 | Sába
Dnes pro vás mám hned dvě novinky k filmu Black Mass. První novinkou jsou nové plakáty, kterých je celkově osm, tedy pro každou hlavní postavu jeden, tím pádem nový samostatný plakát jak pro Johnnyho, Joela Edgertona, Benedicta Cumberbatche, Kevina Bacona a další. Na ty se můžete podívat po kliknutí na odkaz pod tímto článkem.

Druhá novinka vás ovšem nepotěší. Pokud jste se již těšili, jak zajdete koncem září do kina, tak vás musím zklamat. Film bude totiž v českých kinech promítán až od 19.listopadu 2015 a stejně tak by tomu mělo být i v případě slovenských kin. Ovšem nemusíte se bát, že by to byla pouze Česká republika či Slovensko, i zde v Anglii se premiéra bude konat až v listopadu a vypadá to, že na tom stejně bude i zbytek Evropy.


>> Black Mass - Posters [8x new poster]

© www.sabkyyyy.blog.cz
 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)