Alenka v říši divů

Alice in Wonderland 2

25. listopadu 2013 v 14:39 | Sába
Objevila se novinka, která potvrzuje, že se v blízké době můžeme těšit na natáčení pokračování filmu Alenka v říši divů. A jelikož stále blbne blog.cz musím to přidat k prvnímu dílu Alenky, ale to snad nevadí.

Studio Disney před pár dny zveřejnilo datum premiéry připraveného filmu Alenka v říši divů 2, ta by se měla konat 27.května 2016, tedy skutečně za chvíli.. :)
Dále bylo potvrzeno, že se do vrací nejen Alenka Mia Wasikowska, ale také šílený kloboučník Johnny Depp. Film bude režírovat James Bobin.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

AIW - Wallpapers

13. prosince 2011 v 16:52 | Sába
Tentokrát pro Vás mám tapety s filmem Alice in Wonderland tedy Alenka v říši divů, ve kterém si Johnnyho Depp zahrál jednu z hlavních rolí Kloboučníka. Film režíroval Tim Burton a jak víte ten s Johnnym natočil již několik filmů Alenka v říši divů byl jejich sedmý společný film.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alice in Wonderland - Behind the scenes

6. prosince 2011 v 18:33 | Sába
Dnes jsem našla jednu novou fotografii z natáčení filmu Alice in Wonderland (Alenka v říši divů), který se natáčel v roce 2009. Johnny Depp si ve filmu zahrál hlavní roli Kloboučníka a kromě něho se tam objevili třeba jeho kolegové z filmu Sweeney Todd - Helena Bonham Carter a Alan Rickman. Film režíroval Tim Burton, takže se jedná o jeho sedmý společný film s Johnnym. No zpět k fotkám.. nechtěla jsem přidávat pouze jednu fotku, takže jsem jich našla více a ta nejnovější je hned jako první..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

AIW - Icons

21. července 2011 v 9:43 | Sába
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

AIW vyhrál 2 oscary!

28. února 2011 v 17:00 | Sába
Film "Alenka v říši divů" vyhrál ve 2 kategoriích na předávání cen Oscar. Film byl nominován ve třech kategorií, takže to že vyhrál ve 2 kategorií je velký úspěch. Jedná se kategorie - "Achievement in Art Direction", "Achievement in Costume Design". Všechny výherce najdete v celém článku. Johnny se předávání cen bohužel nezúčastnil.

Soundtrack AIW nominován na Grammy

11. února 2011 v 13:01 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Sedmý společný film režizéra Tima Burtona a herce Johnnyho Deppa "Alenka v říši divů" je nominován na ceny Grammy, tedy spíše jeho soundtrack, který vytvořil skladatel Danny Elfman. Soundtrack byl nominován v kategorii "Best Score Soundtrack Album For Motion Picture, Television Or Other Visual Media". Ceny Grammy se budou předávat tuto neděli 13.února 2011 v Los Angeles.

Nominace na Oscary

26. ledna 2011 v 15:37 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Johnny bohužel nominován na ceny Oscar nebyl ani jednou. Za to film - ve kterém hrál Kloboučníka - Alenka v říši divů je nominován rovnou třikrát - Nejlepší výprava, Nejlepší kostýmy, Nejlepší vizuální efekty. Všechny kategorie naleznete v celém článku.

16th Annual Critics' Choice Movie Awards

15. ledna 2011 v 11:07 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

Film "Alenka v říši divů" sbíra jedno ocenění za druhým. Včera 14.ledna se v Hollywood Palladium v Los Angeles předávali ceny "Critics' Choice Movie Awards". Tyto ceny každoročně uděluje asociace filmových kritiků Broadcast. Alenka v říši divů zvítězila ve dvou kategoriích - v kategorii nejlepší kostým a v kategorii nejlepší make-up. Seznam se všemi kategoriemi najdete v celém článku. Přímý přenos z předávání cen jste mohli vidět včera na stanici VH1.

White House Halloween 2009

28. prosince 2010 v 11:57 | Sába
Herci z filmu Alenka v říši divů - Johnny Depp, Mia Wasikowska - a režisér filmu Tim Burton navštívili minulý rok na Halloween prezidenta USA Baracka Obamu jeho ženu Michelle a jejich děti Maliu a Natashu.

imagebam.com

Alenka v říši divů

20. listopadu 2010 v 15:49 | Sába
sabkyyyy.blog.cz

(informace o filmu)
(fotografie z filmu)
(ukázka z filmu)

 
 

Reklama

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)