Říjen 2013

Happy Halloween!

31. října 2013 v 14:06 | Sába |  Johnny Depp - Video
Ivana mi včera svým mailem připomněla, že je dnes Halloween a ještě připojila videa, která bych mohla dneska přidat. Vybrala jsem to, které se mi líbilo nejvíce.
Je jedno jestli Halloween slavíte nebo ne, ale i tak bych Vám chtěla popřát Hezký Halloween! A než zase začnou nějací chytráci držkovat, že stupidní americké svátky neslaví, chtěla bych Vás ujistit, že na 100% se nejedná o americký svátek! Halloween je totiž anglosaský svátek, Američané to prostě jen zase moc přehánějí - jako se vším.. :D
A ještě jedna taková zajímavost z mého současného domova - v Anglii se tento svátek zrovna moc neslaví. Jo někdo si možná doma vydlabe dýni, ale nebýt toho, že jsou toho plné obchody, by vás ani nenapadlo, že nějaký Halloween je. Rozhodně to tu nevypadá jak ve všech těch amerických filmech, děti nechodí tak často na "koledu"... ale i tak se najde pár lidí, kteří to slaví. Každopádně, já dnes otvírat dveře nebudu, své vzácné české sladkosti si nechám jen pro sebe.. :D


Hotel guest book - May 2010

30. října 2013 v 15:06 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Na internetu se objevila fotografie knihy hostů z hotelu Cap-Eden-Roc, který se nachází ve francouzském Cannes. Na fotce můžete vidět vzkaz od Johnnyho a také jeho vlastní autoportrét.. Klidně bych ten kousek, který je psaný anglicky přeložila, ale moc jsem z toho nevyluštila.. :D

imagebam.com

Mortdecai - update

28. října 2013 v 18:13 | Sába |  Mortdecai
Po víkendu jsem zpět a to rovnou s jednou starší novinkou k filmu Mortdecai, která nejspíše uklidní všechny odpůrce Johnnyho nového hára..

Již před týdnem se na twitteru objevila zpráva od herec Ewana McGregora, že již začal natáčet svůj nový film "Mortdecai". Další zpráva se objevila před pár dny a psalo se v ní, že Johnny Depp bude příští týden natáčet v jednom z hangárů na letišti Stanstead poblíž Londýna..

Doufejme tedy, že Johnnyho nové blonďaté afro má vážně kvůli tomuto filmu a ne kvůli "náramku" Amber Heard.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

P.S.: Jinak se omlouvám za mou neaktivitu o víkendu, ale snad chápete, že rodina je pro mě důležitější a když je vidím po tak dlouhé době chci si to užít a ne hned letět domu na blog.. :)

Paul McCartney - Queenie Eye [behind the scene]

26. října 2013 v 22:09 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Našla jsem jednu fotografii, se kterou si budete muset vystačit na dnešek i zítřek. Od pondělí už tu budu jako vždy.. Určitě Vás potěší, že pochází z natáčení videoklipu k písnička "Queenie Eye" od Paula McCartneyho, tedy z doby, kdy měl Johnny ještě normální účas a nevypadal jako Zlatovláska..


Scott's restaurant [London - 24.10.'13]

25. října 2013 v 13:30 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Pokud jste si myslela, že nic horšího než blonďaté háro Johnnyho být nemůže, tak věřte, že může a to přesně můžete vidět na těchto fotkách, které pocházejí ze včerejška 24.10.2013. Johnny si ulízl svou zlatou hřívu dozadu, vzal (náramek) přítelkyni Amber Heard a společně - podobní jak vejce vejci - vyrazili do londýnské restaurace Scott. Nejspíše zde byli i s Eltonem Johnem.
Když jsem se ráno probudila, doufala jsem, že je to jen špatný sen, ale bohužel je to realita. Jediná pozitivní věc, a to hlavně pro Pett, je, že Jerry je zpět. A jak můžete vidět na hlavní fotce, ani ten chlap nemohl uvěřit vlastním očím..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paul McCartney - Queenie Eye [video]

24. října 2013 v 14:40 | Sába |  Johnny Depp - Video
Po pár dnech napínání jsme se konečně dočkali videoklipu k písničce Queenie Eye od britského zpěváka Paula McCartneyho, ve kterém si zahrál i Johnny Depp. Kromě něj si v klipu zahrála řada další slavných osobností jako například Johnnyho bývalá přítelkyně Kate Moss, herečka Meryl Streep, Gary Barlow, kterého můžete znát jako porodce britského X Factoru, herec Jude Law, myslím, že i dva herce z filmového muzikálu Into the Woods jsem tam zahlédla a několik dalších známých osobností..
Určitě si počkejte na konec, malý kousíček písničky Vám Johnny také zazpívá..


Paul McCartney - Queenie Eye [making of]

23. října 2013 v 17:02 | Sába |  Johnny Depp - Video
Včera jste zde mohli vidět fotografie, animace a trailer ke klipu písničky Queenie Eye od britského zpěváka Paula McCartneyho, který bude zveřejněn již zítra ve čtvrtek 24.října 2013. Také jsem Vám slibovala video, kde uvidíte, jak celé natáčení probíhalo, krátké rozhovory s účastníky natáčení a také samozřejmě s Paulem. To pro Vás mám dnes. Video je dlouhé něco málo přes 6 minut, tak si ho užijte a těšte se na zítra na celý klip.


Paul McCartney - Queenie Eye [trailer]

22. října 2013 v 21:39 | Sába |  Johnny Depp - Video
Odpoledne jsem sem přidala článek s fotografiemi a animacemi z klipu k Queenie Eye od Paula McCartneyho, kde si zahrál Johnny Depp a slíbila jsem Vám, že taky přidám krátký trailer. No krátký.. trvá asi minutu a můžete v něm vidět hlavně Johnnyho. Jak už jsem předtím psala, já se ke konci lekla toho Johnnyho "pazvuku", co to se mnou udělala už jsem psala a nechci teda provokovat Pett znovu.. takže užijte si video, ve čtvrtek se můžeme těšit na celý klip.


Paul McCartney - Queenie Eye [foto]

22. října 2013 v 14:41 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Konečně se také objevily nějaké fotografie a animace z nového videoklipu od Paula McCartneyho k písničce "Queenie Eye", ve kterém si zahrál Johnny Depp, Jude Law, Kate Moss, Meryl Streep a spousta dalších známých osobností. Jak už jsem před pár dny zmiňovala, natáčelo se ve studiu na Abbey Road v Londýně. Na celý videoklip se můžeme těšit již tento čtvrtek 24.října 2013.
Zatím si můžete prohlídnout fotky a animace, kde uvidíme ještě "normálního" Johnnyho bez blonďatých vlasů.. Večer nebo zítra přidám trailer k videoklipu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ivanac: "Sázka"

21. října 2013 v 20:23 | Sába |  Johnny Depp - News
Dnes tu mám další příspěvěk od Ivanac, který je zde hlavně proto, abychom si Vás udobřily za včerejší "aprílek", kdo neví, koukněte na předchozí článek a hlavně komentář od Ivanac, myslím, že to byl 68. Objevilo se video s Jackem a jak už psala Ivanac, hodilo se to k vymyšlení příběhu. Já začala článkem a ona už to zakončila druhým komentářem. Bohužel se většina z vás "naštvala" a konverzace se nevyvíjela podle představ.
Dokonce se to díky Weře objevilo na FB, ale tam už si to vysvětli sama.. :D Jinak někteří na FB mě velmi pobavili. Je vidět, že sem nechodí, jinak by věděli, že Johnny zatím nic nepodepsal a rozhodně už nenáčeli pátý díl během natáčení toho čtvrtého.. Více jsem raději nečetla.. :D
Tady máte na udobřenou článek, další zajímavost o Johnnym..

Čauky Ivana

V roce 1992 se točil film Co žere Gilberta Grepa. Uveden do kin, byl o rok později. Hlavní role v tomto snímku hráli tehdy 29-ti letý Johnny a 17-ti letý Leonardo DiCaprio.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)