Září 2013

Made by Wera *13

30. září 2013 v 15:49 | Sába |  Johnny Depp - Others
Wera mi před pár dny poslala další dva své výtvory, tentokrát se jedná o fotomontáže Johnnyho Deppa a Roberta Downey Jr. Kromě toho se mě Wera ptala na můj názor. Naprosto s tebou souhlasím, že si jsou vážně podobní, ovšem ve stejném filmu bych je vidět asi nechtěla. Nebo spíš myslím, že je to nereálné, jelikož oba dva točí jiné druhy filmů. Ale tak kdo ví, co bude v budoucnu. A ještě v Anglii se mám naprosto skvěle, nějak se mi tu začíná líbit víc a víc a do Čech se mi nechce vůbec. Taky k tomu mám hned několik důvodů.. :) V sobotu jedu do Cardiffu (kdyby někdo neznal, je to hl. město Walesu), takže už se moc těším. :)

Jinak, Vy určitě napiště také napiště svůj názor, jak na Johnnyho, Roberta tak i třeba na jejich hraní ve společném filmu atd.ITW - On the set (video) + movie still

28. září 2013 v 9:40 | Sába |  Into the woods
Jak všichni jistě víte, natáčení filmu Into the Woods se před pár dny přesunulo z Londýna do Kentu, konkrétně ke hradu v Doveru. Včera se objevilo první video z natáčení, které si můžete pustit po kliknutí na fotografie pod článkem.

Dále se také objevila nejspíše první promo fotografie a to čarodějnice, kterou hraje Meryl Streep. Musím přiznat, že bych jí vůbec nepoznala, no koukněte sami, v celém článku najdete fotku ve skvělé kvalitě.ITW - On the set *2

26. září 2013 v 14:45 | Sába |  Into the woods
Po pár dnech natáčení muzikálu Into the Woods v Anglii se objevilo pár fotografií, na kterých můžete vidět herce hlavních postav filmu přímo na place v jejich kostýmech. Včera se mělo natáčení přesunout do Doveru, konkrétně do hradu a jeho blízkého okolí v Doveru. Štáb také potvrdil, že americký herec Johnny Depp na natáčení do Doveru nepřijede!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Transcendence - banner

25. září 2013 v 10:50 | Sába |  Transcendence
K novému filmu Johnnyho Deppa "Transcendence" se včera objevil nový banner, sice zatím bez fotek z filmu, ale i tak si jistě každý z Vás dokáže představit, jak to vše nakonec bude vypadat. Natáčení probíhalo v létě v Los Angeles a jak si můžete přečíst i na samotném banneru, premiéra filmu se bude konat v dubnu příštího roku. Film režíruje Wally Pfister a Johnny si ve filmu zahrál vědce Willa..


Johnny na večeři s Eltonem Johnem

24. září 2013 v 16:02 | Sába |  Johnny Depp - News
Americký herec Johnny Depp se zatím stále nachází v Los Angeles v USA, jelikož byl viděn na večeři společně s britským zpěvákem Eltonem Johnem, jeho přítelem Davidem Furnishem a zpěvačkou Lady Gaga.

Včera, v pondělí 23.září 2013 společně navštívili restauraci Crag's v západní části Hollywoodu. Bohužel jsem nenašla žádné fotografie s Johnnym, jak z příjezdu tak ani z odjezdu.

Podle zaměstnanců restaurace mluvili hlavně o hudbě. "Johnny Depp většinou spíše poslouchal a byl neuvěřitelně zdvořilý." uvedl jeden ze zaměstnanců.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte se zdrojem!

ITW - On the set

23. září 2013 v 15:54 | Sába |  Into the woods
Objevily se tři fotografie z natáčení filmu Into the Woods, které údajně přesunulo do Farnhamu v Surrey, ovšem již za pár dní, přibližně 25.září by se mělo začít natáčet v Kentu, v okolí měst Canterbury a Dover. Ke zbytku štábu by se tam měl připojit i americký herec Johnny Depp, který byl ještě v sobotu viděn v Los Angeles.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JD&KR - Blood Brothers - Part 3

21. září 2013 v 10:18 | Sába |  Blood Brothers

Tentokrát mě nic jiného nenapadlo, takže snad budou stačit tyto fotografie, které pocházejí z jediného společného photoshootu Johnnyho Deppa a Keitha Richardse. Fotografie pocházejí z května 2007 a nafotil je Matthew Rolston pro časopis Rolling Stone.

Snad Vás tento shoot potěší a pokud máte nápady co dát do příštího "dílu" Blood Brothers, určitě napiště do komentářů.

Jinak se omlouvám za zpoždění, ale článek mi nešel zveřejnit, furt se to zobrazovalo jako včerejší článek, ne aktuální.


JD - Wax Figure in Berlin

20. září 2013 v 22:18 | Sába |  Johnny Depp - News
V německém muzeu Madame Tussauds v Berlíně se objevily voskové figuríny Johnnyho Deppa a Rihanny trošku upravené a hlavně převlečené kvůli typickému německému festivalu Oktoberfest.

Nevim jak Vy, ale já jsem slepá, jelikož v tom Johnnyho moc nepoznávám...


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Úchýlný vlk Johnny Depp v ItW

19. září 2013 v 20:03 | Sába |  Into the woods

Mám tu opět menší novinku k filmu Into the Woods, ve kterém si Johnny Depp zahraje úchylného vlka.

Herec James Cordon, který v muzikálu bude hrát pekaře absolvoval v posledních dnech několik interview a také se zmínil o Johnny Deppovi a jeho roli. "Johnny má velmi vážně bezvadnou menší roli a také naprosto úžasnou písničku." řekl Cordon v jednom z rozhovorů.

Muzikál se v těchto dnech natáčí v Shepperton studiích v Londýně, ovšem již za týden se přesune do Kentu, kde se bude natáčet poblíž měst Dover a Canterbury. To už by se k celému štábu měl připojit i zmiňovaný úchylný vlk Johnny Depp.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Ach ten bulvár...

18. září 2013 v 19:10 | Sába |  Johnny Depp - News
Nejsou novinky, takže přidám něco co mě vážně moc pobavilo. Stačí si přečíst tu blbost, kterou opět vymysleli bulvární novináři z blesku.
Je sice pravda, že Johnny při natáčení filmu The Lone Ranger spadl z koně, nic se mu ale v podstatě nestalo. Za to někdo z novinářů se asi praštil do hlavy a pak vymyslel tohle..

V první části článečku od blesku se dočtete, že Johnny utrpěl vážná zranění, ovšem na konci se dozvíte, že měl štěstí a vlastně skončil jen s drobnými šrámy. Jak to ten Johnny dělá, no vlastně teda blesk. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)