Srpen 2013

Veřejní nepřátelé dnes na TV Prima

31. srpna 2013 v 21:40 | Sába |  Public Enemies

Dnes můžete na TV Prima sledovat film s Johnny Deppem "Public Enemies/Veřejní nepřátelé". Film začíná za hodinu (blbý časový posun, nějak se mi to plete..:D.. ) konkrétně ve 22:35. Kromě Johnnyho se ve filmu můžete těšit na Christiana Bale a nebo Marion Cotillard. (Zítra zde uvidíte další upozornění na film)

LR - Box Office

31. srpna 2013 v 10:04 | Sába |  The Lone Ranger
Dnes pro vás mám pár dní stará čísla ze statistik návštěvnosti filmu The Lone Ranger. Jak jistě víte, film rozhodně nepatří mezi ty nejnavštěvovanější trháky, ale čísla se pomalu a jistě zvyšují. Navíc se stále čeká na premiéru v Číně. Před několika dny měl film premiéru ve Španělsku a naštěstí se stal nejnavštěvovanějším filmem.

Statistika návštěvnosti:

USA 87 998 000
Zahraničí 142 400 000
Celkem 230 398 000


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!


P.S.: Pro dnešek je to nejspíše vše, já se teď běžím kouknout na TV, zrovna dávají Dark Shadows, tak když jsem to viděla jen jednou, kouknu na to znovu..

"Dojemní a vtipní" Piráti z Karibiku 5

30. srpna 2013 v 19:17 | Sába |  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

To že se bude natáčet pokračování filmu Piráti z Karibiku je již jisté stejně tak jako kdo film bude režirovat. Režie se ujalo norské duo Ronning a Sandberg, kteří mají zkušenosti z natáčení na moři z filmu Kon-Tiki. Našla jsem krátké vyjádření právě jednoho z režisérů k natáčení filmu.

"Jeff Nathanson napsal skvělý scénář. Je to dojemné a vtipné. Vážně se všichni těšíme na natáčení filmu. Na filmu pracujeme již několik měsíců, je vážně skvělé pracovat s Johnny Deppem a Jerry Bruckheimerem. Splnil se nám tím sen." řekl Sandberg.
Sandberg dále připustil, že práce na Pirátech 5 bude velmi podobná práci na filmu Kon-Tiki a v něčem i možná jednodušší, jelikož se film natáčí pro Hollywood a bude tedy k dispozici více prostředků.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Johnny & Amber - Rozchod (?)

29. srpna 2013 v 20:40 | Sába |  Johnny Depp - News
Jsem zpět na notebooku, takže Vám můžu sepsat slibovaný článek o "rozchodu" Johnnyho Deppa a jeho přítelkyně americké herečky Amber Heard. Nebyli spolu moc dlouho a také poprvé na veřejnosti se společně objevili společně teprve před pár měsíci.

Podle informací na internetu (vše je z bulváru, takže kdo ví, jestli se tomu dá věřit nebo ne..) měla Amber hrát ve filmové adaptaci románu "Fifty Shades of Grey" (Padesát odstínů šedi nebo jak se to jmenuje u nás) of E.L. Jamese, ovšem to se Johnnymu vůbec nelíbilo. Ani se mu nedivim, pokud jste knihu někdo četl nebo víte alespoň o čem je.

Pro Amber prý jejich vztah nebyl takový, jaký očekávala na začátku. Johnny jí údajně slíbil, že jí pomůže, aby se z ní stala další Angelina Jolie, seznámí jí z agenty a celkově jí bude pomáhat, ale to nedodržel. Místo toho se jí snaží vymluvit roli v tomto filmu. "Ze začátku to bylo hezké. Amber pro něj ráda vařila (dobře, křivdila jsem jí..) a ráda s ním sledovala staré filmu, ale teď už se prostě začala nudit. Vztah s Johnnym jí prý hodně dal, ale nyní už jí opět chybí její starý životní styl." dodal." uvedl blízký zdroj.

Vše se údajně pokazilo na premiérovém tour k filmu The Lone Ranger (Osamělý Jezdec), konkrétně na cestě z Japonska.

Znovu připomínám, že se jedná o článek z bulváru. Nevím jestli je pravdivý, ale vůbec bych se tomu nedivila. Amber si žila naprosto rozdílný život než Johnny, takže se teď prostě začala nudit. Každopádně slibovaný článek tu máte, tak koukejte diskutovat!

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Dokument o Keithu Richardsovi

29. srpna 2013 v 12:05 | Sába |  Johnny Depp - News
Jak jistě víte, Johnny kromě natáčení a občasného hraní na koncertech také natáčí dokument o kytaristovi ze skupiny The Rolling Stones Keithu Richardsovi.

Před pár dny se objevila zpráva o tom, že v dokumentu se kromě starších a známých písní objeví také nové písničky nebo přezpívané, nově nahrané. Na dokumentu se pracuje již několik let a stále není jasné, kdy bude premiéra. Zrovna před pár dny všichni společně nahrávali ve studiu v Los Angeles, Kalifornii.

Pracovní název dokumentu je "Happy" (Jedna z písní od The Rolling Stones). Podle posledních informací by se nakonec nemělo jednat pouze o dokument o Keithu Richardsovi, ale o celé skupině, která letos oslavila 50.výročí.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Od Pett pro zasmání

28. srpna 2013 v 20:45 | Sába |  Johnny Depp - Others
Pett mi na mail poslala tento obrázek, je prý z FB, já ho tam nikdy neviděla, tak kdo ví, vy možná ano. Každopádně všem je určitě jasné, že tohle není Johnny Depp v kostýmu kapitána Jacka Sparrowa. Rozhodně to ale je vtipná fotka a vy máte nyní opět o čem diskutovat, jelikož novinky nejsou.


Návštěvnost 19.8. - 25.8. 2013

26. srpna 2013 v 13:21 | Sába |  Site
Návštěvnost už jsem sem nedávala pěkně dlouho, ale mám důvod, abych to změnila a dnes jí přidala. Zaprvé nejsou novinky a zadruhé jste mě moc potěšili, takže Vám chci tímto i moc poděkovat.

V poslední době to se mnou nebylo zrovna nejlepší, aktivita na blogu téměř žádná, ale občas jsem nějaký ten článek přidala a pak hned nastal hon za rekordem v počtu komentářů. Jsem za to ráda, takže vám moc děkuji. Radši tam vidím vaše názory nebo postřehy co jste kde viděli, než téměř zbytečně napsáno "pěkná fotka". Je tam Johnny tak je snad jasný, že je to pěkná fotka, ne? :D

Ještě jednou Vám tedy děkuji za to, že sem stále chodíte a za to, že píšete tolik zajímavých a vtipných komentářů.

Navstevnost za minuly tyden (19.8. 2013 - 25.8. 2013) je:
Pondeli: 110
Utery: 111
Streda: 125
Ctvrtek: 110
Patek: 109
Sobota: 123
Nedele: 128

Celkem: 816

I'm Londoner

25. srpna 2013 v 21:41 | Sába |  Site
Jo, Anglie, to je moje! Dnes jsem se konečně dostala od ne-moc dobré rodiny v menším městečku do zatím v pohodě rodiny v Londýně. Sice jsem hledala spíše něco na venkově v Kentu, ale tohle vyšlo okamžitě. V jeden den jsem odpověděla na inzerát a ještě ten den večer mi paní psala, že mě může vyzvednout i během několika dní. Jsem tu sice asi o dva týdny dříve, ale vůbec jí to nevadí a mě už vůbec ne. Dneska si pro mě teda přijela, jela asi 100km od Londýna, aby mě vyzvedla a jela zase zpátky, no a ještě se chudák ztratila.. :)
Děti si zatím ještě užívají prázdnin, ale vrací se v úterý a do školy jdou další týden, no skoro jako u nás. Taky bych se tady chtěla přihlásit na angličtinu, protože sice rozumím téměř všemu co řikají nebo co slyším z TV, rádia a podobně, ale abych mluvila gramaticky správně, to vůbec. To je tak, když se učíte angličtinu až poslední rok na střední..
To je asi vše, jen jsem chtěla dát taky vědět o tom, co právě dělá adminka tohoto blogu.
Přeji hezký zbytek prázdnin..

Take care
Sába

Fishing in Rockport [Texas - 24.8.'13]

25. srpna 2013 v 11:27 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Herec Johnny Depp si byl včera 24.srpna 2013 zarybařit společně s Toddem Adamsem v Rockportu v Texasu. Na internetu se objevila pouze jedna fotografie, ale určitě stojí za zhlédnutí. Johnny tam vypadá naprosto dokonale, jako kdyby se právě probudil.. :D
Jinak je možné, že byl na návštěvě u rodiny své přítelkyně, americké herečky Amber Heard, která z Texasu pochází.


Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

23. srpna 2013 v 7:27 | Sába |  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Možná si řikáte, že tento název Pirátů z Karibiku jste ještě nikdy neviděli, že "něco o mrtvém muži" bylo ve dvojce, ale rozhodně to nebylo, že mrtví muži nevyprávějí legendy... Ano! Jedná se o právě zveřejněný název k pátému filmu o Pirátech z Karibiku. (Zrovna když jsem si stáhla první tři díly tak mě potěší takovou super zprávou -- pro mě je super, nevim jak pro ostatní, ale pro mě je!)

Zatím k filmu není více informací, pouze starší fakta, která již všichni známe. Scénář k filmu píše Jeff Nathanson (Chyť mě, když to dokážeš, Muži v Černém 3, Mistrovský Plán), režie se tentokrát ujme norské duo Joachim Rønning a Espen Sandberg.
Natáčení začne v lednu příštího roku, premiéra je poté naplánována o rok později na červenec 2015!

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)