Červenec 2013

Lone Ranger - download

31. července 2013 v 8:55 | Sába |  The Lone Ranger
Jelikož já než se tu v kině dočkám filmu The Lone Ranger, trvalo by to ještě déle než týden, napadlo mě, že se kouknu po odkazu na stažení filmu. Ten jsem sice našla, ovšem ten náš internet tady by to stahoval možná právě celý ten týden než půjdu na film do kina. Věřím tomu, že vy jste na to mnohem lépe a možná byste se na film chtěli kouknout znovu, a proto Vám sem ten odkaz dám. Samozřejmě, kvalita nebude jak v kině, ale mě by tedkon rozhodně stačila. Myslím, že je to i v AJ, takže si ještě procvičíte angličtinu, abyste ji za prázdniny nezapomněli.

Pokud si chcete film stáhnout, klikněte na obrázek pod tímto článkem.


LR - Press Conference [London - 22.7.2013]

30. července 2013 v 17:21 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
S menším zpožděním přidávám fotografie z tiskové konference k filmu The Lone Ranger, která se konala minulý týden v pondělí 22.července 2013 v Londýně. Objevily se sice pouze nekvalitní fotografie, ale alespoň se nějaké objevily...
Na fotografiích můžete kromě Johnnyho Deppa vidět také Armieho Hammera.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BBC Breakfast

29. července 2013 v 15:18 | Sába |  Johnny Depp - Video
Už včera jsem psala, že se Johnny Depp objeví v pořadu BBC Breakfast. Bohužel jsem to nemohla sledovat, ale na internetu se objevila ukázka z rozhovoru. Johnny mluví samozřejmě o filmu The Lone Ranger a jeho postavě Tonta a také o podobě mezi Jackem Sparrowem a Tontem. Dále mluví o svých růžových nehtech, které má samozřejmě nasvědomí jeho dcera Lily-Rose, v závěru videa mluví Johnny o možném konci jeho herecké kariéry.

Video si můžete pustit po kliknutí na obrázek pod článkem.


Depp: "Nemám daleko k ukončení herecké kariéry!"

28. července 2013 v 10:17 | Sába |  Johnny Depp - News
Americký herec Johnny Depp, který nedávno oslavil 50.narozeniny prozradil, že nemá daleko k ukončení herecké kariéry, řekl to v pořadu BBC Breakfast on Moday, který bude odvysílán zítra - no myslím, že můj program na zítřek je jasný..

"Když sečtete počet dialogů, který řeknete za rok a uvědomíte si, že jste řekl více slov, které byly napsány než svých vlastních... pro člověka je to naprosto šílené... Nemůžu říct, že bych ukončil kariéru okamžitě, ze dne na den, ale řekl bych, že k samotnému ukončení kariéry nemám daleko." řekl Depp v pořadu.

Johnny zde také uvedl, že se cití přepracován a na otázka, zda by chtěl natočit před "důchodem" ještě Alenku v říši divů 2 a Piráty z Karibiku 5, odpověděl, že ne, jelikož v těchto skupinách je vše naprosto v pořádku.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

P.S.: Moc ráda bych Vám tedkon napsala, že je to jen můj "stupidní" aprílový článek z minulého roku, ale bohužel není. Každopádně zítra se pokusím koukat na BBC a když tak se ozvu, i když tady jede jen BBC stanice pro děti, nic jiného tam nesmí být.. :D

Teen Choice Awards - vote now!

28. července 2013 v 9:40 | Sába |  Johnny Depp - News
Destiny už to tady sice psala do komentářů, ale i tak to sem ještě jednou dám..

Na stránkách Teen Choice Awards můžete hlasovat pro Johnnyho Deppa ve dvou kategoriích, do kterých je nominován. Jedná se o kategorie "Summer movie star male" a "Movie Chemistry", kde je společně s Armie Hammerem za film The Lone Ranger "Osamělý jezdec".

Pokud chcete pro Johnnyho hlasovat, klikněte na banner pod článkem. Pro hlasování je třeba se zaregistrovat, poté můžete hlasovat každý den až do soboty 10.srpna 2013, slavností vyhlášení vítězů proběhne o den později v neděli 11.srpna 2013, sledovat ho budete moci na stanici FOX a snad i online někde na internetu.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Cipriani restaurant [London - 21.7.'13]

27. července 2013 v 21:06 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Nejprve se Vám omlouvám za neaktivitu na blogu, ale bohužel modem vypověděl službu a teprv dnes přišel nový, takže už máme opět internet. Dále bych chtěla poděkovat Pett za hezký článek a vám všem, že sem stále chodíte, i když to tady teď vypadá hrozně. Takže zpět k novinkám...
Johnny po premiéře filmu The Lone Ranger v Londýně v neděli 21.července 2013 vyrazil se svou přítelkyní herečkou Amber Heard na večeři do restaurace Cipriani a samozřejmě se to neobešlo bez paparazzi.Hned pár dní poté jsem se o tom dozvěděla z novin, které jsem si poctivě vypůjčila ve vlaku.. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Veliká gratulace Sábě a jejímu blogu !!!

26. července 2013 v 11:38 | Háretix
Určitě jste si všimli, že Sabkyyyy blog má za sebou další krásné číslo a tím je překročení čtvrt miliónů návštěvníků. Je to důkaz toho, jak rádi sem chodíme a máme rádi nejen Johnnyho, ale i Sábu … no bez Johnnyho bychom Sábu neznali, takže Johnny má navrch. Usmívající se Mě docela mrzí, že jsem tentokrát neudělala fotky počítadla, ale je to celkem jedno. Fotka nic nemění na tom, že jsme neustále tady, že se rádi scházíme kvůli Johnnymu Deppovi, abychom si popovídali o skvělém herci a člověku a abychom se podělili o zážitky z jeho filmů. Já osobně jsem tu našla kamarády, z některých se vyklubali přátelé, s kterými se znám už nejen přes klávesnici. Tohle nic bych neměla, kdyby Sába nevedla svůj blog tak skvěle, že se sem lidé neustále vrací. Sábě přeju hodně štěstí na prahu nového života, aby ji potkávalo jen to nejlepší, včetně Johnnyho. A blogu přeji, aby fungoval dál jako dosud a doufám, že spolu s ostatními oslavíme i půl miliónu návštěv. Děkuji Sabi … za všechno, co by bez tebe nebylo Usmívající se … s láskou Pett Gry

LR - Premiere [UK - 21.7.2013]

22. července 2013 v 7:48 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Včera 21.července 2013 se tady ve Velké Británii, konkrétně v Londýně na Leicester Square konala oficiální premiéra filmu The Lone Ranger (Osamělý Jezdec). Když jsem viděla ty fotky Johnnyho, začala jsem všem, co se tam dostali, závidět ještě víc. Taková možnost a já tam zase nejsem..
Fotografie jsou většinou v HQ kvalitě, ale také jsem si dovolila, použít pár fotografií od Anet, která na premiéře také byla - doufám, že to nevadí, když už všude propaguješ můj blog, budeš tady taky.. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LR - Premiere Live LND

21. července 2013 v 17:39 | Sába |  The Lone Ranger
Za necelou hodinu (5:30pm) začne v Londýně premiéra filmu The Lone Ranger (Osamělý jezdec), které se budou opět zúčastnit herci Johnny Depp, Armie Hammer, producent Jerry Bruckheimer a režisér Gore Verbinski, nejspíše by se k nim mohla připojit i herečka Helena Bonham Carter.

Jediná stránka která se mi povedla najít, kde by se nejspíše dala premiéra sledovat živě, je tato. Různě si tam můžete přepínat kamery, které jsou na Leicester Square u kina Odeon, kde se premiéra bude odehrávat.

LR - Premiere [Berlin - 18.7.2013]

21. července 2013 v 8:06 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Přidávám další slibované fotografie Johnnyho Deppa z propagační tour k filmu The Lone Ranger (Osamělý jezdec), které tentokrát pocházejí z premiéry filmu v Berlíně, která se konala ve čtvrtek 18.července 2013.
Johnny má stále růžové nehty a dnes s nimi dorazí i na premiéru v Londýně, kde snad bude trávit více času než jen jeden den. Mohl už by tu rovnou zůstat..Ani nevíte, jak mě štve, že tam nemůžu být..

imagebam.com imagebam.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)