Červen 2013

Tattoos no. 32 & 33

30. června 2013 v 20:01 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Našla jsem nové a lepší fotografie k Johnnyho novým tetováním. První tetování najdete na Johnnyho pravé ruce a jedná se o nápis "Come with me.. Slim".
Druhé tetování Johnny ukázal během jednoho interview a také zmínil, že obrázek kreslil Johnnyho syn Jack. Toto tetování naleznete na levé paži a kromě obrázku obsahuje i nápis "man is a giddy thing".

Jedná se již o 32. a 33. tetování, které si Johnny nechal udělat.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Lone Ranger - Press Conference & Premiere [RUS - 27.6.'13]

30. června 2013 v 12:48 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Ve čtvrtek 27.června 2013 se v Moskvě, Rusku konala tisková konference a následně pak také premiéra k novému filmu Johnnyho Deppa "The Lone Ranger" (Osamělý jezdec). Premiéry se zúčastil Johnny, Armie Hammer (Lone Ranger), Gore Verbinski (režisér) a Jerry Bruckheimer (producent).

Johnny poté s pár přáteli a svou přítelkyní herečkou Amber Heard vyrazil na afterparty do jednoho hotelu, fotografie přidám později. Stejně tak jako informace k Johnnyho novým tetování a také informace ohledně mého odjezdu..

Z premiéry a z tiskové konference jsem našla 60 fotografií, které jsou v dobré kvalitě, ovšem některé jsou menší a v horší kvalitě..


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Show Davida Lettermana [27.6.2013]

29. června 2013 v 18:11 | Háretix |  Johnny Depp - News

Dnes tu pro vás mam fotky z noční show Davida Lettermana, které se Johnny zúčastnil.
Níže naleznete video z celé show a pod ním pár fotek.

Johnny na Hollywoodském chodníku slávy

27. června 2013 v 16:52 | Háretix |  Johnny Depp - News

Johnny se objevil 24. června na odhalení hvězdy na chodnku slávy, kterou zde odhalil producent filmu The Lone Ranger a jeho kamarád Jerry Bruckheimer.

Na akci se objevil i Jon Voight a nebo také Tom Cruise, který s Jerrym spolupracoval na Top Gunu.

Níže si můžete prohlédnout krásných 101 fotek!

The Lone Ranger - Speciální projekce v Oklahomě

26. června 2013 v 19:54 | Háretix |  The Lone Ranger

Johnny se 21. června zúčastnil speciální projekce filmu The Lone Ranger ve městě Lawton v Oklahomě.

Projekci pořádala Nation Comance, která se také podílela na filmu. Na premiéře se ukázali i režiaér Gore Verbinski a producent Jerry Bruckheimer.


The Lone Ranger - Disneyland premiéra

23. června 2013 v 14:22 | Háretix |  The Lone Ranger

V Disney California Adventure parku se včera konala premiéra filmu The Lone Ranger, kde hraje i Johnny postavu jménem Tonto.

Na premiéře se dále ukázal Armie Hammer, William Fichtner.
V celém článku naleznete krásných 55 HQ fotek.


Update - 21.6.2013

21. června 2013 v 10:10 | Sába
Objevilo se docela dost novinek, takže co stihnu ještě přidávám, ale jinak to snad přidá později Háretix. Objevily se nové fotografie z tiskového konference, ale i také nové movie stills k filmu The Lone Ranger (Osamělý jezdec) a pak také novinky ohledně dvou nových tetování.


Nové promo fotografie z filmu The Lone Ranger (Osamělý jezdec) najdete po kliknutí na odkaz v článku s movie stills. Nových fotografií je celkem 9, sice nejsou moc velké, ale i tak stojí za zhlédnutí.
Další nové fotografie pocházejí z tiskové konference k filmu The Lone Ranger. Ta se konala ve středu 19.června 2013 v Santa Fé a zúčastnili se jí herci Johnny Depp a Armie Hammer, producent Jerry Bruckheimer a režisér Gore Verbinski.


Dále se také objevilo pár nových informací o Johnnyho nových tetování. První tetování má pravé ruce a jedná se o nápis "Come with me.. Slim", je možné, že má nad tím ještě nějaký obrázek. Druhé tetování má na levé ruce a také obsahuje nápis a nějaký obrázek, bohužel zatím není jasné jaký.


Poslední věc, kterou byste určitě neměli přehlédnout je nový photoshoot od Thea Wennera. Zatím se sice objevila pouze jedna fotografie, ale díky novým tetováním je jasné, že jsou to zatím nejnovější fotografie z photoshootů.To by mělo být ode mě zatím vše. Ještě se objevilo několik nových videí, jak z tiskové konference tak i z natáčení filmu The Lone Ranger. Háretixovi jsem poslala odkazy, takže pokud bude mít čas i náladu, určitě je přidá. Já se tedy tímto loučím, mějte se hezky. Jinak nejspíš jste si také všimli nového designu, pochválil či zkritizovat ho můžete zde.

Take care,
Sába

Theo Wenner - 2013

21. června 2013 v 9:38 | Sába |  Photoshoot - 2013
Johnny nejspíše nafotil další nový shoot, tentokrát pro časopis Rolling Stone. Fotografie pořídil Theo Wenner a doufám, že se jich objeví mnohem více. Jedná se o nejnovější Johnnyho photoshoot, můžete totiž vidět jedno jeho nové tetování - více zde. Obě dvě nová tetování obsahují nápis a nejspíše také nějaký obrázek, z prvního tetování bylo zatím pouze vidět "Come with me Slim" a z druhého pár slov nápisu a kousek obrázku.

imagebam.com

Design .55

20. června 2013 v 16:42 | Sába |  Site
Objevily se nové fotografie, takže jsem se rozhodla, že udělám nový design, dokud mám ještě čas. Zítra odjíždím pryč, teda zatím na týden, ale pak už čas mít nebudu. Během doby, kdy tady nebudu, se o blog bude starat Háretix, takže se nemusíte bát, že by se tu nic nedělo.

Minulý víkend jsem také udělala několik úprav v rozcestníkách - Johnny Depp, galerie a filmografie a také jsem zaktualizovala biografii, informace o Johnnyho přítelkyních a pak také fanklub, kde už je 98 členů. Moc vám děkuji a doufám, že se Vám nový design líbí.

Sába

Tattoo no. 32 & 33

20. června 2013 v 12:16 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Dlouho jsme neviděli fotografie Johnnyho z oficiálních akcí, takže se dalo počítat s tím, že když se objeví nové fotografie, budu mít co dělat, a to konkrétně v této rubrice o všech Johnnyho tetování. Nebyl by to Johnny, aby neměl nové tetování, ovšem aby měl rovnou dvě nová tetování, jsem vážně nečekala.

Fotografie z tiskové konference se sice už objevily v mnohem lepší kvalitě (najdete je všechny zde), ale stále není jisté, co si Johnny nechal vytetovat. První tetování - nápis "Come with me Slim" má na pravé ruce. Druhé tetování na levé ruce nejde přečíst skoro vůbec.

Taky si můžete všimnout, že se Johnny opalovat a trošku se spálil. :D


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

EDIT Johnnyho druhé tetování na levé paži neobsahuje pouze nápis, ale i nějaký obrázek (viz. foto v c.č.) a možná je tomu tak i u prvního tetování na pravé ruce - k tomu se ale zatím jiná fotografie neobjevila.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)