Duben 2013

LR - Trailer

30. dubna 2013 v 18:47 | Sába |  The Lone Ranger
Dnes pro Vás také mám již několikáté video k filmu The Lone Ranger, jehož premiéra se velmi rychle blíží. Tak kdo ví, třeba se jí dočkám live. Ve videu můžete vidět další nové záběry z filmu, kde si Johnny Depp zahrál indiána Tonta. Ve filmu se také můžete těšit na herce jako je Armie Hammer nebo Helena Bonham Carter.


Transcendence - on the set [LA - 29.4.'13]

30. dubna 2013 v 15:04 | Sába |  Transcendence
Dnes se konečně objevily fotografie z natáčení nového filmu Johnnyho Deppa s názvem "Transcendence". Film se natáčí již od pátku v Los Angeles. Tyto fotografie pochází ze včerejška 29.dubna 2013.
Jak můžete vidět Johnny je ostříhán, oholen a dokonce má zakrytá i všechna tetování.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rolling Stones concert [LA - 27.4.'13] *2

29. dubna 2013 v 14:46 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Nakonec se dnes objevilo více fotografií z koncertu The Rolling Stones, o kterém jsem Vás informovala již včera. Koncert se konal v sobotu 27.dubna 2013 v klubu EchoPlex v Los Angeles. Johnny Depp vyrazil na tento koncert společně s herečkou Amber Heard a jak můžete vidět docela se v k sobě měli. Vážně netušim jak to mezi nimi je, ale pokud je Johnny štastný tak proč ne.. Sice o sobě Amber prohlašuje, že je lesba, ale asi se už přeorientovala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rolling Stones concert [LA - 27.4.'13]

28. dubna 2013 v 16:25 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Pár dní před začátkem oficiálního tour britské skupiny The Rolling Stones se uskutečnil jeden menší koncert v klubu EchoPlex. Koncertu se mohlo zúčastnit pouze 700 vylosovaných fanoušků, mezi kterými se nakonec objevilo i pár hvězd jako například Johnny Depp, Bruce Willis, Mary-Kate a Ashley Olsen, Skrillex, Brian Grazer a další.
Během koncertu byl zákaz fotografování a natáčení, takže jediné video, které se objevilo je oficiální video od skupiny. Naštěstí se objevila alespoň jedna fotografie, na které můžeme vidět Johnnyho. Kvalita sice není nejlepší, ale co se dá dělat.. :)
Fotografie a oficiální video (viz. celý článek) pochází ze včerejška 27.dubna 2013 z klubu EchoPlex v Los Angeles, kde vystupovala skupina The Rolling Stones.

imagebam.com


Leaving medical building [LA - 26.4.2013]

27. dubna 2013 v 19:34 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Když jsem fotografie viděla dopoledne poprvé, myslela jsem si, že jsou z natáčení filmu Transcendence, ale teď jsem se dočetla, že paparazzi čekali na Johnnyho Deppa před nemocnicí v Los Angeles. Neřekla bych, že by tam byl Johnny zrovna na nějaké kontrole, spíš se něco stalo. Možná si vzpomínáte, že asi před rokem a půl, někdy kolem Silvestra, byla v nemocnici hospitalizována Johnnyho matka. Ať už je to cokoliv, snad to nebude tak vážné, i když Johnny nevypadá vůbec nadšeně, ale kdo by byl, kdyby na něj hned čekali paparazzi.
Fotografie pochází ze včerejška 26.dubna 2013, kdy se mělo údajně rozjet natáčení filmu Transcendence.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Transcendence - natáčení začalo!

27. dubna 2013 v 13:43 | Sába |  Transcendence
Jsem zpět a to i s novinkami. První novinkou je, že natáčení filmu Transcendence už vážně začalo. A jako důkaz tady pro Vás mám tweet, ve kterém se o tom píše.
Nový sci-fi film s Johnny Deppem se tedy začal natáčet v pátek 26.dubna 2013 v Los Angeles.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

P.S.: Někdy k večeru přidám další novinku, tentokrát mnohem lepší než je jen tento tweet.. :)

Handsome Johnny *45

25. dubna 2013 v 18:36 | Sába |  Johnny Depp - Others
Na dnešek i na zítra pro Vás mám připravenou pouze fotografie do Handsome Johnny. Snad to nevadí, ale stejně nejsou novinky, takže není co přidávat. Zítra tady vůbec nebudu, takže snad něco přidám až v sobotu no a pak maturita, ale tak včera jsem si řekla, že se budu řídit mottem "Never give up" tak snad to dobře dopadne.
Zpět k fotografii. Samozřejmě pochází z akce ze CinemaConu, kde herci Johnny Depp a Armie Hammer, režisér Gore Verbinski a producent Jerry Bruckheimer propagovali svůj nový film The Lone Ranger, který bude mít již za dva měsíce premiéru v USA.


Transcendence - informace o natáčení

24. dubna 2013 v 17:23 | Sába |  Transcendence
Opět mám pro Vás informace o blížícím se natáčení nového filmu Johnnyho Deppa s názvem "Transcendence".
Ředitel New Mexiko Film Office Nick Maniatis dnes potvrdil, že nový sci-fi film Transcendence se bude natáčet právě v Novém Mexiku. Film, ve kterém budou hrát herci Johnny Depp (Pirates of the Caribbean, The Lone Ranger), Morgan Freeman (Oblivion, The Dark Knight Franchise), Paul Bettany (The Da Vinci Code, The Tourist), Rebecca Hall (The Town, Iron Man 3) a Kate Mara (127 Hours, Iron Man 2) se začne natáčet na konci tohoto měsíce v Albuquerque v Novém Mexiku a skončí na konci měsíce červenec.

Produkce zaměstná přibližně 250 členů štábu a ve filmu se také objeví více než 2 500 obyvatel NM.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Johnny Depp introduces 'The Lone Ranger'

23. dubna 2013 v 16:28 | Sába |  Johnny Depp - Video
Objevilo se jedno nové video z CinemaConu, kde byl Johnny Depp a další tvůrci filmu The Lone Ranger (herec Armie Hammer, režisér Gore Verbinski a producent Jerry Bruckheimer) kvůli propagaci právě tohoto filmu.


LR - Movie stills [Update *3]

22. dubna 2013 v 18:57 | Sába
Dnes pro Vás mám pouze jednu novou fotografii k filmu The Lone Ranger, ve kterém si Johnny Depp zahrál hlavní roli, spolu s ním tam také uvidíte herce jako je Armie Hammer nebo Helena Bonham Carter.

Fotografii najdete v článku se všemi fotografiemi po kliknutí na odkaz:- Omlouvám se, ale dneska už vážně nemám náladu hledat další novinky...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)