Březen 2013

Green Hell - plakát

31. března 2013 v 20:03 | Sába |  Site
Konečně už mi zase funguje blog, takže sem můžu přidat plakát k filmu Green Hell, který se mi povedlo nalézt včera na jedné ze stránek o Timu Burtonovi, který film režíroval. V pátek jste zde také mohli vidět článek o tomto tajném projektu, který bude mít za pár měsíců premiéru.
Plakát jsem hledala dlouho a pak mi ani nešel stáhnout, takže Vás prosím o kopírování pouze se zdrojem.. :)APRÍL!!!! (Více v tomto článku..)

LR - Nový trailer + rozhovor a možnost setkání s JD!

30. března 2013 v 14:28 | Sába |  Johnny Depp - News
Ve středu 17.dubna 2013 bude zveřejněn další trailer k filmu The Lone Ranger. Během akce v Las Vegas, kde se nový trailer bude promítat, proběhne také "tisková konference" s tvůrci filmu - s herci Johnny Deppem a Armie Hammerem, producentem Jerry Bruckheimerem a režisérem Gore Verbinskim.
K této akci se také můžete připojit. Stačí napsat otázku na facebooku nebo twitteru společně s tagem #LoneRanger. Připojit se můžete také na této stránce, přihlašovat se můžete od 28.března 2013 do 4.dubna 2013. Pokud budete mít štěstí a vyhrajete, získáte výlet do Las Vegas, kde se celá akce koná a možnost osobně položit vaší otázku tvůrcům filmu, se kterými se tam samozřejmě setkáte.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

JD&TB - Nový film (?)

29. března 2013 v 20:27 | Sába |  Site
Konečně mi na mail přišla zpráva od té mojí známé z LA. Poslala mi fotografii/sken z losangelských novin, kde se objevil článek o novém filmu Johnnyho Deppa a Tima Burtona. Sice není zrovna v nejlepší kvalitě, ale základní info mi napsala kamarádka do mailu zvlášt.
Film by se měl jmenovat Green Hell a údajně se natáčel v minulém roce v Londýně. Mělo by se jedna o velmi tajný projekt, ve kterém hraje hlavně Johnny a občas se tam také objeví Helena Bonham Carter. Je fakt, že když jsem v LA tak něco takového řešili v jednom interview, kde byl Johnny - ale o tom už jsem tady psala nedávno.
Jsem teda docela zvědavá co z toho vznikne.. :)


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

APRÍL!!!! (Více v tomto článku..)

Keith Richards film shoot [LA - 23.3.2013]

28. března 2013 v 19:57 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Objevilo se pár nových fotografií s Johnny Deppem, Keithem Richardsem (kytarista skupiny the Rolling Stones) a dalšími, kteří by měli údajně spolupracovat na novém filmu nebo dokumentu (nejspíše) o Keithovi.
Fotografie pochází z Los Angeles ze soboty 23.března 2013, kdy se zde také konalo předávání cen Kids Choice Awards. A jak můžete vidět, Johnny to předávání moc neřešil a přišel oblečen v tom, v čem byl celý den. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

6.narozeniny blogu!

27. března 2013 v 16:00 | Sába |  Site
Dneska je to přesně šest let, co jsem si v úterý 27.března 2007, založila tento blog, abych na něj začala psát články asi až třetí den a během pár let ho chtěla minimálně dvacetkrát smazat. Což jsem nakonec neudělala, jak můžete vidět a to hlavně díky návštěvníkům blogu, kteří mě v té době pokaždé přemluvili.

Během těch šesti let se toho dost změnilo a to nejen na blogu. Asi ta nejdůležitější změna u mě je, že jsem během té doby začala chodit na střední školu no a letos už budu maturovat. Je vážně hrozné, jak rychle to utíká. S blogem jsem vlastně začala, když mi bylo 13 let a nyní je mi už 19 let. Nikdy by mě nenapadlo, že mi to bloggování vydrží tak dlouho, už jen kvůli tomu, že někteří o mě jistě víte, jak neuvěřitelně netrpělivá jsem (neustálé problémy na blogu,..) a že u jedné věci, činnosti prostě dlouho nevydržím.

Takovýhle narozeninový článek píšu už poněkolikáté, takže už ani nevim co psát. Všechno o blogu a o mě už určitě víte a nemá cenu to psát furt dokola. Pokud máte teda nějakou extra otázku, určitě ji napiště do komentářů, pokusím se odpovědět.

Na závěr bych Vám chtěla moc poděkovat - všem spřáteleným blogům i všem návštěvníkům, že sem stále chodíte a píšete komentáře. Snad jste s tímto blogem spokojeni. Já na začátku mého bloggování zažila více než 15-20 blogů s Johnnym, ted už nefunguje žádný z nich. Naštěstí se ale stále objevují další nové blogy. Takže ještě jednou vám děkuji a blogu přeji vše nej! :)
Jinak bych málem zapomněla, že pro vás mám také menší překvapení až z dalekého LA. No brzo se ho dočkáte. Pro fanoušky Johnnyho a Tima to bude dobrá novinka, takže Háretixi, omlouvám se. :D
..Sába

Kids Choice Awards 2013 [LA - 23.3.2013] - video

26. března 2013 v 16:51 | Sába |  Johnny Depp - Video
Stále mám problém s nahráváním obrázků na blog, takže dnes pro Vás mám pouze dvě videa z Kids Choice Awards, které se konalo v sobotu 23.března 2013 v Los Angeles. Johnny Depp zde získal cenu v kategorii nejlepší filmový herec.
První video pochází z předávání ceny a druhé video pochází z zákulisí show.
Handsome Johnny *43

25. března 2013 v 16:08 | Sába |  Johnny Depp - Others
Zatím nejsou žádné novinky a navíc zase začal blbnout blog, takže snad Vám bude dneska stačit pouze fotografie do Handsome Johnny. Tentokrát jsem vybrala fotografii z předávání cen Kids Choice Awards, kterého se Johnny zúčastnil a navíc si odnesl cenu za výhru v kategorii nejlepší filmový herec.


Kids Choice Awards 2013 [LA - 23.3.2013]

24. března 2013 v 11:43 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Včera 23.března 2013 proběhlo v Los Angeles slavností vyhlášení výsledků cen Kids Choice Awards, které již každoročně pořádá americká stanice Nicklodeon. Johnny Depp byl nominován v kategorii nejoblíbenější filmový herec, kterou také vyhrál a pro svou cenu si samozřejmě došel.
Nejdříve jsem si myslela, že má Johnny na levém zápěstí nové tetování. Ovšem po větším prozkoumání jsem zjistila, že jsem nejspíše "nové" tetování zaměnila s tímto starším tetováním.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kids Choice Awards 2013

24. března 2013 v 8:33 | Sába |  Johnny Depp - News
Včera jste zde mohli článek s odkazem na stránku, kde bylo možné sledovat předávání cen Kids Choice Awards. Předávání cen se konalo včera 23.března 2013 v Los Angeles.
Johnny Depp byl nominován pouze v jedné kategorii a to v "Favorite movie actor". Skvělou zprávou pro všechny fanoušky je, že hlasování, které začlo v únoru, nebylo zbytečné a Johnny v této kategorii vyhrál!
Ještě lepší zprávou je, že si pro cenu i došel a KCA se zúčastnil. Brzy se teda můžete těšit na nové fotografie z této akce.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Kids Choice Awards 2013 - sledujte živě!

23. března 2013 v 18:51 | Sába |  Johnny Depp - News
Dnes večer (sobota 23.března 2013) se bude konat slavnostní vyhlášení výsledků cen Kids Choice Awards 2013. Celá akce proběhne jako vždy v Los Angeles, vše začne v 8pm, což je u nás asi ve 2h ráno.
Herec Johnny Depp byl nominován sice jen v jedné kategorii a to v kategorii "Nejoblíbenější herec", ale doufejme, že právě alespoň tuto cenu získá. Přeci jenom, hlasování bylo odstartováno na začátku února. Důvod proč píšu tento článek je snad jasný. Johnny by se této akce mohl zúčastnit, takže je zde určitě hodně fanoušků, kteří by předávání rádi sledovali, ovšem nemají stanici Nickelodeon, takže pokud chcete akci sledovat, klikněte na následují odkaz..

Pokud chcete sledovat živě předávání cen Kids Choice Awards - klikněte zde! (Je docela obtížné najít odkaz, který by vypadal věrohodně a fungoval by, takže doufám, že podobný článek nenajdu během pár minut na jiných stránkách - samozřejmě by to bylo strašná náhoda.. :) )

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)