Únor 2013

Carnation, Washington [26.2.2013]

27. února 2013 v 16:14 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Herec Johnny Depp se z New York City, kde se zúčastnil talk show The Late Show with David Letterman, přesunul do vzdáleného Carnation ve Washingtonu. Tam se účastnil dotáčení filmu "Lucky Them", kde by si údajně měl zahrát malou cameo roli.
Fotografie pocházejí ze včerejška 26.února 2013 a byly pořízeny v městečku Carnation ve Washingtonu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Handsome Johnny *39

26. února 2013 v 18:24 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dnes stihnu přidat asi jen fotografii do Handsome Johnny, ale snad se Vám bude alespoň líbit. Hned jen co jsem viděla tuto fotku, bylo mi jasné, že jí jednou vyberu jako fotografie do Handsome Johnny, takže tady je.. :)
Snad se Vám také líbí. Novinky zatím nejsou, takže zítra vyberu nejspíše další.


The Late show with David Letterman [21.2.'13]

25. února 2013 v 16:12 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Dnes pro Vás mám čtyři fotografie z talk show The Late show with David Letterman, kde byl herec Johnny Depp speciálním hostem minulý čtvrtek 21.února 2013.
Talk show se konala v divadle Ed Sullivan v New York City. Fotografie z Johnnyho příchodu naleznete zde, fotografie z Johnnyho odchodu najdete zde. Video z vystoupení Billa Carter, jeho skupiny The Blame a Johnnyho Deppa naleznete v tomto článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scalinatella Ristorante & Pete's Tavern [NYC 21.- 22.'13]

24. února 2013 v 15:30 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Tentokrát pro Vás mám fotografie herce Johnnyho Deppa, kterého paparazzi zastihli při odchodu z restaurace Scalinatella Ristorante, kde byl společně s americkou herečkou Christinou Ricci, která si s Johnnym zahrála ve filmech Strach a hnus v Las Vegas, Ospalá Díra a Muž,který plakal. Johnny Depp poté vyrazil do hospody Pete's Tavern, odkud odešel kolem 5h ráno.
Fotografie pocházejí ze čtvrtka 21.února 2013 a z pátku 22.února 2013 z New York City. Většina fotografií pochází z Johnnyho odchodu z restaurace, pouze poslední fotografie je z Pete's Tavern.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bill Carter - Anything Made of Paper ft. Johnny Depp [21.2.]

24. února 2013 v 7:43 | Sába |  Johnny Depp - Video
Přidávám slibované video z vystoupení Billa Cartera, jeho skupiny The Blame, herce a muzikanta Johnnyho Deppa ze čtvrteční talk show The Late show with David Letterman.
Bill s Johnnym tento čtvrtek 21.února 2013 vystoupili s písní Anything Made of Paper v show Davida Lettermana. (Fotografie z příjezdu a odjezdu do divadla Ed Sullivan)


Odjezd z Ed Sullivan Theatre [NYC - 21.2.'13]

23. února 2013 v 15:13 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Ráno jste zde mohli vidět fotografie z Johnnyho příjezdu do divadla Ed Sullivan v New York City, kam přijel jakožto speciální host talk show The Late show with David Letterman. (fotografie můžete vidět zde)
Tyto fotografie pocházejí z Johnnyho odjezdu z tohoto divadla. Talk show se konala ve čtvrtek 21.února 2013 v New York City.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Příjezd do Ed Sullivan Theatre [NYC - 21.2.'13]

23. února 2013 v 7:30 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Dnes pro Vás mám fotografie ze čtvrtka 21.února 2013, kdy byl herec Johnny Depp speciálním hostem americké talk show The Late Show with David Letterman, kde také vystupovat spolu s Billem Carterem. (Videa s rozhovorem)
Tyto fotografie pochází pouze z příjezdu do divadle Ed Sulliven v New York City. Později přidám fotografie z odjezdu z divadla a také ze samotné talk show.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Late show with David Letterman [21.2.'13 - video]

22. února 2013 v 18:33 | Sába |  Johnny Depp - Video
Včera 21.února 2013 byl herec Johnny Depp speciálním hostem The Late Show with David Letterman. S Johnny Deppem zde byl jeho dobrý kamarád Bill Carter se svou kapelou, na závěr společně dokonce vystoupili, ale to uvidíte až v příštím článku.
Zpět k rozhovoru. Johnny nejdříve mluvil o tom jak začínal s hudbou a jak se potom dostal až k herectví. V prvním videu také mluví o tom, kde se poprvé setkal s Billem Carter.
Ve druhém videu se Johnny rozpovídal o svém nejnovějším filmu The Lone Ranger a také o tom jak se mu jednou povedlo spadnout z koně a celé to "přežít".
Ve třetím videu už můžete vidět kromě Johnnyho Deppa také muzikanta Billa Cartera. Na začátku můžete vidět knihu, kterou vydalo "nakladetelství" Johnnyho Deppa a jeho sestry. Dále mluvil o tom jak se dostal k nahrávání a následnému vydání alba Son of Rogues Gallery, které nahrál společně s Gore Verbinskim (Piráti 1,2,3) a dalšími umělci. Poté už se Letterman obrátí na Billa Cartera, který začne mluvit o skupině "P", ve které hraje i Johnny.. Davida samozřejmě zajímá co to P znamená, na což mu Johnny odpoví "Je to jedno z písmen abecedy." :) Bill potom také mluví o tom, že s Johnnym a se skupinou nahrávají nové písničky.
Video ze společného vystoupení přidám později.. Videa jsou v dobré kvalitě a to samé zvuk, takže myslim, že Johnnymu a dalším budete skvěle rozumět. Doufám, že tam ty videa nějaký čas vydrží a že hned nebudou smazána.
Jinak docela mě překvapilo, že třeba nemluvili o chystaných projektech Johnnyho. V poslední době se objevilo dost článků o Johnnyho "údajných" nových filmových projektech, ale nyní o ničem nemluvil.
Made by Lucie *3

21. února 2013 v 20:02 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dneska stihnu přidat jenom jeden výtvor, který mi před malou chvilkou poslala Lucie. Jsem ráda, že mi to poslala, protože dnes vážně nemám čas na blog a novinky navíc nejsou. Snad to zítra bude s novinkama lepší. Lucii moc děkuju za zaslání.


Late show with David Letterman

20. února 2013 v 16:04 | Sába |  Johnny Depp - News
Dnes se na internetu objevila skvělá zpráva a to ohledně show, ve které se jako host objeví i jako herec Johnny Depp, takže se můžeme těšit na nové fotografie a snad nějaké video, které snad bude o něco delší než to z Grammy.

Zítra 21. února 2013 nebo v pátek 22.února 2013 by se v talk show "Late show with David Letterman" měl objevit muzikant Bill Carter se svou skupinou a s nimi by měl k Lettermanovi dorazit i Johnny Depp.

V nejbližší době se tedy můžeme těšit na nové fotografie a videa.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)