Leden 2013

LR - Plakát + nová data premiér

31. ledna 2013 v 16:33 | Sába |  The Lone Ranger
Už před pár dny se objevil další plakát k filmu The Lone Ranger, ve kterém budete moci vidět Johnnyho Deppa, Armieho Hammera, Helenu Bonham Carter a další. Na plakátu si můžete všimnout data premiéry. Jedná se totiž o anglický plakát... Oficiální premiéra se bude konat 4.července 2013 v Los Angeles. Další premiéry (hlavně v Evropě) se budou konat většinou až po měsíci a to tedy okolo 9.srpna 2013, kdy by měla proběhnout premiéra ve Velké Británii.

imagebam.com
(pro větší zobrazení, klikněte na obrázek)

Lone Ranger - Super Bowl trailer!

30. ledna 2013 v 13:51 | Sába |  The Lone Ranger
Pár dní před Super Bowlem se objevil trailer - spíše kratší video, spot - k filmu The Lone Ranger, který bude odvysílán také hlavně na již zminovaném finále animerického fotbalu Super Bowlu. Studio Disney za necelých 30 sekund videa, které bude odvysíláno na nedělním finále amerického fotbalu Super Bowl zaplatilo přibližně 4 miliony dolarů.


Handsome Johnny *38

29. ledna 2013 v 18:22 | Sába |  Johnny Depp - Others
Na dnešek jsem si pro Vás opět připravila - spíše jsem jen vybrala - fotografii do rubriky Handsome Johnny. Poslechla jsem Destiny a vybrala jsem jednu z nově zveřejněných fotografií, které se objevily teprve nedávno a tady jste je mohli vidět včera. Všechny tři nové fotografie od Vanessy van Dee naleznete v tomto článku.


Photos by Vanessa van Dee

28. ledna 2013 v 15:40 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Dnes pro vás mám nové fotografie Johnnyho Deppa, které nafotila Vanessa van Dee. Bohužel není známo datum, kdy byly tyto fotografie pořízeny. Podle Johnnyho tetování odhaduju vznik fotek na podzim roku 2012 (září, říjen), kdy ještě neměl tetování na pravé ruce.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jack Sparrow - Animace

27. ledna 2013 v 19:55 | Sába |  Postavy
Dnes pro Vás opět mám několik dalších animací s kapitánem Jackem Sparrowem. Vidět můžete i animace z nejnovějšího filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, který sice nebyl tak úspěšný jako předchozí díly, ale i tak se tvůrci filmu a studio Disney rozhodlo natočit i páté pokračování filmu.


Bude se film Transcendence natáčet v Bostonu?

26. ledna 2013 v 13:40 | Sába |  Transcendence
Na internetu se objevila jedna z další spekulací o natáčení nového filmu "Transcendence" s Johnny Deppem v hlavní roli. Již před pár týdny se objevili informace o tom, že by se měl film začít natáčet již na jaře tohoto roku.

The Boston Herald zveřejnil informace o tom, že by se měl tento film natáčet právě na jaře 2013 a to ve městě Boston v USA. Zatím se jedná pouze o spekulace a není tedy 100% jisté, zda se bude film opravdu natáčet v Bostonu. Podle dalších informací je také velmi pravděpodobné, že by se měl film natáčet v Los Angeles.

Transcendence bude režírovat oskarový kameraman Wally Pfister - bude se jednat o jeho první režii. Producentem filmu je Christopher Nolan. Film bude o vědcích, kteří pracují na výzkumu kmenových buněk a pokročilých počítačových technologií, které by mohli radikálně změnit lidský život.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Lone Ranger - trailer na finále Super Bowlu

25. ledna 2013 v 18:01 | Sába |  The Lone Ranger
Podle nejnovějších informací je velmi pravděpodobné, že se na finále amerického fotbalu nazývaném Super Bowl, objeví i trailer k novému filmu Johnnyho Deppa s názvem The Lone Ranger.

Studio Disney zaplatilo přibližně 4 miliony dolarů za 30 sekundový spot k filmu The Lone Ranger, který se objeví na Super Bowlu. Ve filmu budete moci vidět v hlavních rolí herce Johnnyho Deppa, Armieho Hammera nebo Helenu Bohnam Carter. Oficiální premiéra filmu se bude konat 3.července 2013 nejspíše v LA nebo Londýně, česká premiéra se uskuteční 4.července.

Finále amerického fotbalu "Super Bowl" se bude konat v neděli 3.února 2013, takže my se nového traileru nebo spíše spotu dočkáme až v pondělí.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Son Of Rogues Gallery - "Leaving Of Liverpool"

23. ledna 2013 v 16:20 | Sába |  Johnny Depp - Video
Před více než měsícem jste zde mohli vidět článek o novém hudebním projektu herce Johnnyho Deppa. Konkrétně se jedná o album Son of Rogue's Gallery, kde se kromě Johnnyho Deppa objeví například režisér Gore Verbinski (Piráti z Karibiku, Rango) nebo hudebníci Keith Richards, Iggy Pop, Patti Smith, Macy Grey a další. Celý článek najdete zde.

Také už před měsícem jste si mohli poslechnout jednu z písniček, která se na albu objeví. (Já jí přidávám až teď, za což se omlouvám,..) Jedná se o písničku "Leaving of Liverpool", kterou společně nahráli Shane MacGowen, Johnny Depp a Gore Verbinski.
Většina písniček nebo balad je psaná na téma piráti, moře - cestování a podobně.


Handsome Johnny *37

22. ledna 2013 v 17:41 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dnes pro Vás mám další fotografii do Handsome Johnny. Důvod proč tyto fotografie přidávám poslední dobou takto často je, že nejsou žádné novinky a zase nechci, aby sem přestali chodit i ti uplně poslední stálí návštěvníci.
Jinak musím se Vám také pochlubit (snad mě za to někdo neodsoudí), že ten můj pobyt v USA mi dost pomohl co se týče mé úrovně AJ a to hlavně poslechu. Zrovna dneska jsem se totiž dozvědala výsledky hlavního testu a procenta z poslechu mě vážně dost překvapila, navíc když jsem zjistila, že poslech byl i podle naší učitelky dost těžký a ostatní nedopadli zrovna dobře, takže nás čeká mnohem lehčí poslech znovu.. Jinak to je také důvod proč tu poslední dobou nejsem tak často. (Destiny: Je mi jasný, že si neodpustíš nějakou poznámku..jen do mě, já už si zvykla Smějící se)

Snad se Vám tato fotografie bude líbit. Snažila jsem se vybrat nějakou starší fotku, aby tady furt nebyly nové fotky nebo fotky s Jackem..kapitánem Jackem. :)


Depp bude produkovat film o Donu Quijotovi!

21. ledna 2013 v 16:10 | Sába |  Johnny Depp - News
Už před pár týdny se objevila informace o filmu, který by měl Johnny Depp spolu se svou společností Infinitum Nihil produkovat.

Herec Johnny Depp bude produkovat nový film o Donu Quijotovi. Studio Disney uzavřelo smlouvu na dosud nepojmenovaný projekt, k němuž píší scénář Steve Pink a Jedd Morris. Bude se jednat o moderní verzi Dona Quijota.

Johnny Depp už před lety natáčel s Terrym Gilliamem o Quijotovi film, který však nikdy nebyl kvůli řadě problémů dokončen. Průběh natáčení je zachycen v dokumentu Ztracen v La Mancha (2002).
Zatím není jisté, zda bude Johnny Depp film pouze produkovat nebo si v něm dokonce zahraje.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)