Prosinec 2012

Šťastný nový rok 2013!

31. prosince 2012 v 11:49 | Sába |  Site
Již po páté píšu článek na toto téma a stále nevim co bych Vám originálního mohla popřát. Nejprve bych Vám všem - mým spřáteleným blogům, fanSabu, pravidelným návštěníkům nebo těm, kteří sem přišli dnes poprvé - popřála do nového roku 2013 jen to nejlepší! Aby pro Vás byl tento rok úspěšný, štastný. Dále bych Vám chtěla popřát hodně zdraví, lásky a pohody a také úspěchů v osobním životě, ve škole (pokud třeba jako já maturujete tak aby se vám maturita povedla) nebo v práci - rok od roku je tady stále více pravidelných návštěvníků, kteří už do školy nechodí.. :)


Také bych všem co sem stále chodí a píší komentáře, chtěla poděkovat, bez Vás už by byl tento blog dávno smazaný. I když toho mám v poslední době čím dál tím víc, blog mazat nehodlám - to abyste se nemusela bát, že zítra tento blog smažu. :)

Takže ještě jednou přeji šťastný nový rok 2013!
..Sába

PotC 1 - On the set

30. prosince 2012 v 19:38 | Sába |  Piráti z Karibiku:Prokletí černé perly
Při včerejším hledání fotografií jsem také našla tyto čtyři menší fotografie z natáčení filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly.
Vidět můžete třeba Johnnyho Deppa, který hrál kapitána Jacka Sparrowa, Keiru Knightley v roli Elizabeth a nebo Orlanda Blooma v roli Willa Turnera.


Handsome Johnny 30

30. prosince 2012 v 10:44 | Sába |  Johnny Depp - Others
Včera jsem se dala opět do hledání různých fotografií a animací s Johnnym a přitom jsem narazila na tuto dokonalou fotku. Dnes jsem se rozhodla, že jí přidám jako již 30.fotografii do rubriky Handsome Johnny.
Novinky už opět nejsou, takže snad Vám bude stačit toto. Doufám, že se vám fotografie také líbí. :)


Made by Wera *5

29. prosince 2012 v 14:15 | Sába |  Johnny Depp - Others
Před malou chvíli mi na mail dorazil další výtvor od Wery. Tentokrát se jedná o animaci, na které můžete vidět kapitána Jacka Sparrowa, kterého si zatím ve čtyřech filmech Piráti z Karibiku zahrál Johnny Depp.
Weře ještě jednou děkuji za zaslání animace!


Mystery Pier Books [LA - 22.12.2012]

28. prosince 2012 v 9:35 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Těsně před Vánocemi vyrazil na nákupy vánočních dárků i herec Johnny Depp. Pro své nákupy si vybral knihkupectví Mystery Pier Books v Hollywoodu - LA, kam vyrazil v sobotu 22.prosince 2012, ale také i následující den v neděli 23.prosince 2012, kdy dokoupil několik dalších dárků. Majitel obchodu označil Johnnyho za skvělého chlapa a také prozradil, že zde nakoupil spoustu věcí a jeho náštěva byla opravdu super. To dosvědčuje i fotografie, která byla pořízena právě v sobotu 22.prosince 2012.


Christopher Ameruoso - photoshoot 2012

27. prosince 2012 v 10:06 | Sába |  Johnny Depp - Appearances

Po delší době se již můžeme těšit na nové profesionální fotografie Johnnyho Deppa, které nafotil fotograf Christopher Ameruoso (s Johnnym na třetí a čtvrté fotografii). Tyto fotografie pocházejí přímo z focení nového Johnnyho photoshootu, kterého se snad brzy dočkáme.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

P.S.: Pett.Gry: Příště tolik nevydírej, dyt mě znáš a víš, že bych ty fotky stejně brzo přidala. :D

Páté a šesté pokračování Pirátů!

26. prosince 2012 v 10:54 | Sába |  Johnny Depp - News
Již před pár dny jsem našla informace, které se týkají jedné z nejznámějších postav herce Johnnyho Deppa a to postavy kapitána Jacka Sparrowa ve filmech Piráti z Karibiku.

Nové informace pocházejí přimo od pracovníků, kteří mají na starost kostými k filmu. "Penny Rose vedla celý tým kostýmních návrhářů při natáčení filmů Piráti z Karibiku a Lone Ranger." řekla Koerber.
Dále také prozradila, že se těší na volno, které stráví na Maui. "Budu dělat další Piráty. Možná natočí pátý i šestý díl dohromady. Přípravy na natáčení by měli začít v únoru nebo v březnu příštího roku." dodala.
Před pár týdny se také objevila informace o tom, že loď Černá perla se nyní nachází u Portorika.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Handsome Johnny *29

25. prosince 2012 v 17:41 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dnes nemám moc náladu na sepisování článků, takže jedné super (jak pro koho super) novinky se dočkáte až zítra. Dnes pro Vás tedy mám jen fotografii do Handsome Johnny, na které můžete vidět kpt. Jacka Sparrowa.
Pokud se Vám chce, můžete se pochlubit jak jste trávili Vánoce, co jste dostali a tak podobně. :)


Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 8:59 | Sába |  Site
Již pátým rokem bych Vám prostřednictvím tohoto blogu chtěla popřát štastné a veselé Vánoce! Určitě už mě znáte a víte, že na sepisování smysluplných článků, přání, slohovek a podobně moc nejsem, takže i letos to moje přání bude stručné.. :)

Chtěla bych Vám všem popřát štastné a veselé Vánoce strávené s těmi, které máte rádi, spoustu klidu a pohody a at se vám splní vše, po čem toužíte.

Více už se rozepisovat nebudu, to zase až za týden v poslední den roku. Jinak za vánoční obrázek děkuji opět Weře!

..Sába

Karlík a továrna na čokoládu - dnes na ČT1!

23. prosince 2012 v 19:34 | Sába |  Karlík a továrna na čokoládu
Přibližně za dvě hodiny začne na stanici ČT1 film s Johnny Deppem Karlík a továrna na čokoládu, kde si zahrál majitele továrny na čokoládu Willyho Wonku.


Děj filmu: Malý Karlík Bucket pocházející z velice chudé rodiny se doslechne v televizi o zlatých kupónech, které Willy Wonka umístil do pěti čokolád. Ty pak nechal rozvézt do celého světa. Všechny kupóny se rychle najdou, ale ukáže se, že kupón nalezený v Rusku je padělek. Malý Karlík Bucket dostává čokoládu jednou ročně a to k narozeninám, protože jeho rodina je chudá. Měl narozeniny a dostal Wonkovu čokoládu, ale kupón v ní nebyl a Karlík byl zklamaný. Jednoho dne mu dědeček dá penízek a řekne, že je to jeho tajná rezerva. Pošle ho do obchodu koupit Wonkovu čokoládu. Za chvíli se s ní Karlík vrátí a společně ji rozbalí. Zlatý kupón v ní zase není, malý Karlík opět prožívá zklamání. Později objeví na zemi pětidolarovou bankovku a koupí si za ni čokoládu, ve které najde poslední z pěti zlatých kupónů, který zajišťuje těm, kteří ho najdou exkurzi do gigantické továrny na čokoládu podivína Willyho Wonky (Johnny Depp). Když tam přijdou, začnou děti prapodivně mizet. Pak zůstane pouze Karlík a pan Wonka mu daruje celou svoji továrnu.

Film začne ve 21:35 na ČT1!

EDIT: Z důvodu úmrtí spisovatelky Květy Legátové, zařadila Česká televize do vysílání místo filmu Karlík a továrna na čokoládu film Želary, který byl natočený podle stejnojmenné knihy od této spisovatelky.
V době psaní tohoto článku jsem nikde nenašla, že by místo filmu Karlík a továrna na čokoládu byl vysílán film Želary...omlouvám se za chybné informace!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)