Listopad 2012

Johnny joins Alice Cooper on stage [LA - 29.11.'12]

30. listopadu 2012 v 16:19 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Dnes pro Vás mám několik nových fotografií, na kterých můžete samozřejmě vidět Johnnyho Deppa. Ten se opět připojil k Alice Cooperovi a spolu s ním a jeho skupinou vystoupil na jednom z koncertů v Los Angeles. Tento koncert se konal včera 29.listopadu 2012.
Určitě jste si všimli, že Johnny tedkon více vystupuje jako kytarista než jako herec a v tom bude i pokračovat, jelikož již za týden 8.prosince vystoupí na dalším koncertu Alice Coopera. Můžeme se tedy těšit na další fotografie!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Johnny Depp and Orianthi [28.11.2012]

29. listopadu 2012 v 21:24 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Právě před pár minutami jsem našla tu novou fotografii, která pochází ze včera 28.listopadu 2012. Herec Johnny Depp je na ní s australskou zpěvačkou Orianthi, nejspíše někde v USA, Kalifornii.


Made by Wera *3

29. listopadu 2012 v 17:09 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dnes pro Vás mám další grafické výtvory od Wery. Tentokrát se jedná o PNG obrázek - tedy obrázek bez pozadí a o animaci z Johnnyho filmu Secret Window.
Moc děkuji za tyhle užasné grafické výtvory. :)


The Legend of Captain Jack Sparrow

28. listopadu 2012 v 15:44 | Sába |  Johnny Depp - News
Americký herec Johnny Depp (kpt. Jack Sparrow - Piráti z Karibiku) spolupracoval s Disney's Hollywood Studio na další atrakci na téma Piráti z Karibiku - tentokrát konkrétně atrakci inspirovanou hlavní postavou Jackem Sparrowem. Tato atrakce umožní všem návštěvníkům následovat kapitána Jacka Sparrowa a poznat co je za potřebí a jaké to je, být členem jeho posádky.
Oficiální otevření této atrakce proběhne v Disney's Hollywood Studií v Los Angeles ve čtvrtek 6.prosince 2012.


JD - interviews on The Rolling Stones [25.11.'12]

27. listopadu 2012 v 18:34 | Sába |  Johnny Depp - Video
Včera jste zde mohli vidět krátký článek a fotografii, na které byl Johnny Depp. Jednalo se o fotografii z koncertu britské skupiny The Rolling Stones, který se konal v neděli 25.listopadu 2012 v Londýně. Na začátku se kromě fotografií objevili komentáře od různých osobností jako je třeba Iggy Pop, Elton John nebo právě i Johnny. Dnes se konečně objevilo video se záznemem úvodu koncertu - není sice v té nejlepší kvalitě, ale aspon něco se objevilo.


JD - Interviews on The Rolling Stones [London - 25.11.2012]

26. listopadu 2012 v 6:51 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Pro většinu z Vás to bude jistě novinka, ale není se čemu divit. :) Včera 25.11.2012 proběhl v Londýně jeden z čtyř velkých koncertů skupiny The Rolling Stones, která se takto rozhodla oslavit 50 let od založení skupiny - ta sice vznikla už v červnu, ale v Británii bylo letos dost oslav a velkých akcí, takže se rozhodli uspořádat koncerty až ted.
Ted ale k tomu proč to tady píši. Chvilku po začátku koncertu se promítali fotografie skupiny a poté také rozhovory s různými osobnostmi jako je Elton John, Iggy Pop nebo právě americký herec a muzikant Johnny Depp!
Zatím se objevila pouze jedna fotografie, ale i tak je to skvělá novinka.


Handsome Johnny *26

25. listopadu 2012 v 13:57 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dnes jsem také bohužel nenašla novinky týkající se Johnnyho, takže snad bude stačit alespoň další fotografie do Handsome Johnny. Našla jsem totiž užasnou fotku, Johnny na ní vypadá perfektně a navíc jak z nějaké reklamy - asi to tak přijde jenom mě, ale tak co se dá dělat. :D


Johnny - My valentine backstage

24. listopadu 2012 v 12:54 | Sába |  Johnny Depp - Video
Před pár dny se také objevilo video z natáčení videoklipu k písničce My Valentine od britského zpěváka Paula McCourtneyho. Ten si Johnnyho pozval domu do studia, kde k písni nahráli i videoklip a společně si zahráli. Johnny Paulovi dokonce věnoval jednu svojí kytaru. Toto video pochází z filmu/dokumentu Live Kisses, což je tedy nejnovější dokument zpěváka Paula McCourtneyho.
Pro přehrání videa, stačí kliknout na obrázek pod tímto článkem. Video by se vám mělo zobrazit na nové stránce.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Handsome Johnny *25

23. listopadu 2012 v 14:35 | Sába |  Johnny Depp - Others
Dnes pro Vás mám další fotografii do rubriky Handsome Johnny, která je již 25. Doufám, že se Vám i tato fotografie bude líbit. Zatím jsem žádné novinky nenašla, takže uvidím jestli se tady dneska ještě něco objeví..


Johnny's cameo on Family Guy

22. listopadu 2012 v 16:16 | Sába |  Johnny Depp - News
Někteří možná znáte animovaný seriál Family Guy - já ho nesleduju, takže ani nevim jestli se to vysílá v Česku nebo ne. V tomto seriálu se nyní vyskytla menší cameo role pro amerického herce Johnnyho Deppa. Ten v jednom díle namluvil postavičku Střihorukého Edwarda. Tento díl bude odvysílán tuto neděli 25.listopadu 2012 na stanici FOX.
Z tohoto dílu se navíc objevila krátká ukázka, kde právě můžete vidět nebo spíše slyšet Johnnyho menší roli Edwarda. Kliknutím na obrázek pod textem se dostanete na stránku, kde naleznete video s krátkou ukázkou.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)