Září 2012

Comanche Nation Fair [28. - 30.9.2012]

30. září 2012 v 19:03 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Herec Johnny Depp se zúčastnil indiánských slavností a průvodu Comanche Nation Fair - jedná se tedy hlavně o oslavy kmene Komančů, kterého je Johnny členem již od května tohoto roku. Celá akce se konala od 28.září do 30.září 2012 - dnes to tedy všechno skončí.. Zatím se objevilo pouze pár fotografií, navíc většina z nich je od fanoušků, takže kvalita také není nejlepší, ale můžeme být rádi alespon za nějaké fotky. Na té první fotce (ta velká hlavní) vypadá Johnnyho naprosto dokonale! :)
Jinak také si můžete jeho nejnovějšího tetování, o kterém jsem vás informovala již včera - více v tomto článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tattoo no. 30

29. září 2012 v 21:18 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Johnny Depp se nejspíše včera nebo dnes objevil na akci Comanche Nation Fair, což jsou samozřejmě slavnosti indiánských kmenů v USA a to tedy hlavně Komančů. Johnny se akce zúčastnil jelikož je členem toho kmene. A nebyl by to on, kdyby mu nepřibylo nějaké to tetování. Tentokrát se jedná již o 30.tetování a nechal si ho udělat na pravou ruku hned za tetování s ptákem.
Navíc už je jisté co tetování symbolizuje - na jeho novém tetováním můžete vidět hada, který symbolizuje déšť a vznik nového života.
Fotografie z této akce zde najdete již zítra. Dnes tedy můžete diskutovat o tomto jeho novém tetování..

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Jup, Rob Jackson ft. Mr. Stench - Street Runners

29. září 2012 v 18:24 | Sába |  Johnny Depp - Video
Na internetu se před pár dny objevila písnička od Roba Jacksona, Jup a Kae State s názvem "Street Runners", ve které můžete slyšet i vyprávení od Mr. Stenche, což není nikdo jiný než herec Johnny Depp. Mě se teda ta písnička nějak extra nelíbí, ale to Johnnyho vyprávění je super, hlavně ten jeho hlas - no prostě bomba, určitě si poslechněte alespon to jeho vyprávění..

Lone Ranger - Trailer již brzy!

29. září 2012 v 11:15 | Sába |  The Lone Ranger
Server comingsoon.net zveřejnil na twitteru informaci ohledně traileru k filmu The Lone Ranger, který se sice stále natáčí (nyní v Los Angeles), ale tvůrci již připravují první ukázky z filmu.

"The first trailers for The Lone Ranger & A Good Day to Die Hard have been rated & should be coming soon. They're 1:31 & 1:02, respectively."

První trailer k filmu by se tedy měl objevit v nejbližší době - co to ovšem přesně znamená netuším, jestli se film objeví během několika týdnů nebo měsíců.. určitě se ale máme na co těšit. Natáčení samotného filmu se již blíží ke konci a přibližně po 140 - 150 dnech natáčení by mělo skončit.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

LR - On the set [LA - 27.9.2012]

28. září 2012 v 9:42 | Sába |  The Lone Ranger
Dnes se objevilo několik nových fotografií ze včerejšího natáčení filmu The Lone Ranger. Na fotografiích můžete vidět jak herce Armieho Hammera, který hraje Lone Rangera tak i herce Johnnyho Deppa, který hraje indiána Tonta. Kromě natáčení scény u vlaku se natáčela scény, kde oba dva herci jezdí na koni a právě na těchto fotografiích můžete na Johnnyho zádech vidět jeho starší tetování, o kterém jsem vás informovala již v dubnu - viz. článek zde. Jedná se o tetování z knihy Květy Zla od Baudelaira - konkrétně se jedná o strom s kostrou a stejné tetování má udajně i Marylin Manson. Pokud dobře počítám, jedná se již o 29. Johnnyho tetování. Zpět k fotografiím..
Natáčení stále ještě probíhá a to tentokrát v Los Angeles, tyto fotografie pochází ze včera 27.září 2012.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Grand Budapest Hotel - informace o natáčení

27. září 2012 v 20:34 | Sába
Již před několika týdny byla potvrzena účast herce Johnnyho Deppa na filmu The Grand Budapest Hotel, ve kterém by si měl zahrát jednu z klíčových rolí. Před pár dny se ovšem objevilo několik dalších informací...

Ve filmu režiséra Wese Andersona by se kromě Johnnyho Deppa měl objevit i herec Jude Law. Teď už ale k informaci na kterou tady někteří čekají.. a to k informacím o natáčení.
Film by se měl začít natáčet v lednu příštího roku a to ne podle názvu filmu v Budapešti, ale rovnou u našich západních sousedů v Německu! (Není to sice u nás, ale je to dost blízko.)

Takže ted už jenom záleží na tom, kde přesně se bude natáčet - pokud někde přímo u hranic tak z Prahy jsou to do Německa takové 4 hodinky autem, možná i méně.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Prayers for Lane Goodwin

26. září 2012 v 20:22 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Malý chlapec Lane Goodwin (13) z Beech Grove v Kentucky bojuje s rakovinou již několik let, a proto se jeho rodina a přátelé, rozhodli Lana podpořit a to pomocí sociálních sítí. Na Lanově facebookové stránce vyjádřilo podporu již více než 100 tisící lidí. K těmto lidem se připojil i herec Johnny Depp, který se kvůli Lanovi nechal vyfotit a samozřejmě nechybí ani palec nahoru - like! :)

No, můžeme se pustit do diskuze. Mě ta fotka přijde naprosto dokonalá - nejen kvůli tomu proč to Johnnyho udělal, ale i kvůli tomu jak tam skvěle vypadá.. :)


Návštěvnost: 17.9. 2012 - 23.9. 2012

26. září 2012 v 16:09 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (17.9. 2012 - 23.9. 2012) je:
Pondeli: 148
Utery: 131
Streda: 134
Ctvrtek: 105
Patek: 127
Sobota: 147
Nedele: 151

Celkem: 943
Moc Vám děkuji!

Johnny at Brooklyn Project

25. září 2012 v 14:45 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Johnny Depp se již po několikáté objevil v obchodě Brooklyn Project, kde se setkal a popovídal si se svými přáteli. Jeden z nich po zveřejnil jejich společnou fotografii na stránkách obchodu. Fotografie pochází z neděle 23.září 2012 a můžete na ní skvěle vidět Johnnyho nové tetování i nový prsten, na kterém je vyobrazen Tonto - údajně se jedná o dárek od Damiena Echolse...

imagebam.com(pro zvětšení klikněte na fotografii)

Tattoo no.28 - Toronto 9.8.2012

24. září 2012 v 16:16 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Během filmového festivalu v Torontu si nechal herec Johnny Depp udělat již 28.tetování a to nějaký druh ptáka (omlouvám se nejsem odborník přes ptactvo) na pravou ruku. Nejspíše se jedná o symbol svobody. Kromě něho si tetování nechali udělat jeho přátelé Bill Carter a Damien Echols a když se pozorně podíváte na druhou fotografii uvidíte, že stejné tetování má i více lidí..
Jinak Johnny se na té první fotce krásně usmívá, že? :) Hned mi to zlepšilo den..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)