Srpen 2012

Seznam affs

31. srpna 2012 v 20:54 | Sába |  Site
Spřátelené blogy:
Addie - www.bones-czech.blog.cz
Steewa - www.tom-w-hiddleston.blog.cz
Merylka - www.meryl1.blog.cz
Irmik - www.jolie.blog.cz


Ukončené blogy:
Lucka - www.streepmeryl.blog.cz
Sue Smith - www.david-tennant-daily.blog.cz
Mugglespace - www.mugglespace.blog.cz
Zujka - www.ollymurscz.blog.cz

FanSab
Pett.Gry
Destiny
Lenoxa
Lůca

Design .49

31. srpna 2012 v 10:17 | Sába |  Site
Předchozí design tady byl déle než 2 měsíce, takže tady vlastně byl tak dlouho co já byla v LA. Tam jsem vážně neměla čas a ani moc náladu vymýšlet a měnit design a radči jsem si to tam užívala. Předchozí design tedy vytvořil rekord tak doufám, že se Vám alespoň líbil.
Teď už ale k novém designu. Ten je opět sladěn do tmavších barev a červené - určitě jste si všimli, že tuhle kombinaci mam ráda a používám ji často. K tomu jsem vybrala fotografie z filmu Z pekla. Ani nevim proč jsem ten film vybrala, ale prostě ho mam ráda stejně jako třeba Piráty a tak podobně. Je to vlastně jeden z prvních filmů s Johnnym, které jsem viděla. A navíc když si vezmu, že část filmu se natáčela v České republice.

To bude asi vše, takže doufám, že design se vám líbí a vydrží tady snad delé než jen pár dní. A i když prší, což nesu velmi špatně, přeji pěkný zbytek prázdnin.
..Sába

Johnny Depp se zúčastní TIFF

30. srpna 2012 v 10:03 | Sába |  Johnny Depp - News
Dnes mám pro vás trochu starší novinku, všimla jsem si jí až teď, jelikož v době kdy se objevila jsem se chystala na cestu domu. Tato "novinka" je teda v minulého týdne, no kdo ví možná je ještě starší..

Minulý týden byla potvrzena účast amerického herce Johnnyho Deppa na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde se kromě Johnnyho objeví i spousta dalších herců jako jsou Tom Hanks, Bruce Willis, Penelope Cruz, Robert De Niro a mnoho dalších.

Herec Johnny Depp by se měl objevit na premiéře dokumentu West of Memphis, která se bude konat 8.září 2012.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

The Lone Ranger Wrap Party [August 25, 2012]

28. srpna 2012 v 19:00 | Sába |  Johnny Depp - Video
Objevili se čtyři nová videa, ve kterých můžete vidět herce Johnnyho Deppa a režiséra Gore Verbinskeho. Oba dva si zahráli na zakončovací párty k filmu The Lone Ranger, která se konala v sobotu 25.srpna 2012 v Novém Mexiku. Tato párty ovšem nebyla oficiální a natáčení by mělo ještě pár dní pokračovat, alespoň podle toho co se píše na twitteru.


Důležité novinky 0.1 (Affiliates!)

27. srpna 2012 v 17:22 | Sába |  Site
Ahoj,
konečně by se dalo řici, že jsem na 100% zpět a to snad i s aktivitou na blogu. První polovinu rodiny už jsem navštívila a druhá mě čeká v tomto týdnu, ale to už nebude tak vyčerpávající. Na blogu bych tedy mohla byt vice než jsem doted byla a to se samozřejmě týká i affiliates. To je také hlavní důvod proč píšu tento článek.
K affs jsem opravdu neměla čas chodit, takže bych se ani nedivila kdyby si mě nějaké affs vymazalo ze svého seznamu. A to je ten hlavní důvod k tomu, abych udělala menší změnu v seznamu affs. Kdo chce byt i nadále affs, ať se zapíše a kdo nechce, zapisovat se nemusí. Za týden nastupuji do posledního ročníku na střední, takže stejně nebudu mít moc času na všechny má affs. Takže takhle, kdo se zapíše zůstavá, kdo se nezapíše, bude smazán - samozřejmě s přihlédnutím na můj názor na affs.
To je asi vše, co jsem chtěla a potřebovala. No, teď jdu k affs, takže snad se alespoň někdo z vás zapíše.

PRO AFFS: stačí když napíšete - přezdívku/jméno a proč byste i po mé dlouhé neaktivitě chtěli zůstat affs? - to je vše. :)
..Sába

Johnny & Bill - 27.tetování

27. srpna 2012 v 8:45 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Konečně víme něco více o novém tetování Johnnyho Deppa, které je již jeho 27. Johnny si toto tetování nechal udělat v červnu tohoto roku v Texasu a kromě něho má stejné tetování i jeho dobrý kamarád Bill Carter, který i tuto fotografii zveřejnil na internetu.
Já osobně jsem si myslela, že motiv tetování vymyslela Johnnyho dcera Lily-Rose, o které se ví, že kreslení jí baví. Ovšem teď už je jasné, že za tímto motivem stojí druhé Johnnyho dítě a to tedy syn Jack.
Johnny Depp má své tetování na levé paži a Bill Carter ho má na pravé paži. Na fotografii, kterou zveřejnil Bill Carter je můžete vidět oba dva Bill (vlevo), Johnny (vpravo).


Universal film - august 2012

26. srpna 2012 v 8:31 | Sába |  Johnny Depp - Magazines
V časopisu Universal film se objevil článek o právě natáčeném filmu The Lone Ranger, ve kterém hrají herci Johnny Depp a Armie Hammer - oba dva můžete vidět na titulní stránce.

imagebam.com imagebam.com

Losangelské novinky - fotky

24. srpna 2012 v 18:32 | Sába |  Site
Ahoj,
nakonec jsem se tedy rozhodla, že přidám pár fotografií, které jsou hlavně z Getty Center a Hollywoodu. Vy, kteří mě máte v přátelích na některé ze sociální sítí se můžete podívat na více fotek, ale sem jich dám jenom pár (asi je zbytečné dávat je sem všechny). Jedná se asi o ty nejlepší a samozřejmě nechybí ani Johnnyho hvězda, par dalších hvězd a já (abyste mi veřili, že jsem tam fakt byla a jen si tady z vás nedělám srandu), takže se prosím neděste a neutíkejte. :) Do komentářů určitě napište jak se Vám fotky líbí, samozřejmě nejsem profesionál, takže jsou to jen obyčejné fotky, ovšem pro mě mají obrovský význam. :)
Asi všichni poznáte o jaká přesná místa se jedná, můžete například vidět Kodak Theatre, kde se předávají ceny Oscar, chodník slávy, nápis Hollywood a další.Lone Ranger - on the set

24. srpna 2012 v 11:57 | Sába |  The Lone Ranger
Ahoj, už jsem zpět z pracovního výletu, přežila jsem i přestup na letištích a díky velkého počtu zavazadel i nepříjemnou celni kontrolu. Takže teď už jsem zpět i když notebook mám pujčený - zpátky v realitě z amerického snu. V letadle jsem se navíc v novinach dočetla velmi zajímavou novinku, která se vám bude doufejme líbit.
Ale už k novince. Po návratu domu a po zaslouženém odpočinku - časový rozdíl jsem tentokrát snášela docela blbě, přeci jenom devět hodin je devět hodin a navic když se v letadle skoro nevyspite, jsem nasla tuto fotografii, na které můžete vidět Johnnyho v jeho nové roli Tonta ve filmu The Lone Ranger.


EDIT 13:20 - nová fotografie

Losangelske novinky aneb dreams come true!

22. srpna 2012 v 20:01 | Sába |  Site
Zdravim,
dlouho jsem se neozvala, ale to jen kvuli tomu, ze jsem nemela zrovna moc casu na psani, jelikoz jsem koncila v praci a chtela jsem si tady uzit posledni dny a to hlavne vcerejsek.
Oh yeah! Dreams come true! I me se ten sen splnil a videla jsem mesto LA a hlavne Hollywood. Dopredu jsem si sice hledala nektere hvezdy, ktere chci na chodniku videt, ale nakonec jsem sotva nasla hvezdu Johnnyho. Predtim jsem byla v Getty Center, kde me nejvice zaujaly zahrady a perfektni vyhled na mesto a dale take vystava fotografii od Herba Rittse, ktery fotil napriklad i Johnnyho. No a pote uz jsme se s moji kamaradkou vydali do Hollywoodu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)