Červen 2012

Lone Ranger v ohrožení?! Colorado sužují požáry

29. června 2012 v 22:21 | Sába |  The Lone Ranger
Před pár dny jsem se taky koukala na zprávy a docela mě vyděsila jedna zpráva ohledně mohutných lesních požárů v USA. Požáry zasáhli asi 7 států a to i stát Colorado, kde se právě natáčí film The Lone Ranger.
Lesní požáry jsou rozšířené po celém státě, ovšem nejvíce hoří na druhé straně Colorada než tam kde je Johnny Depp a celý štáb filmu The Lone Ranger. Celý štáb se již několik dní zdržuje poblíž městečka Creede. Ani nevim jestli o těhle požárech píší v Česku, takže nevim jestli jste to četli nebo ne. Novinky nejsou, takže jsem se rozhodla (a byla "donucena") napsat to sem. Je to dobře aspon teď víte co se děje v Coloradu. Pokud jsou ty požáry opravdu tak mohutné, jistě by mohli natáčení filmu ohrozit. I když je lepší, aby se natáčení posunulo než aby se někomu nebo něčemu něco stalo.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

EDIT 15:10 Tak už jsem si to taky přečetla. Natáčení se přesunulo do města Moab v Utahu. Jinak podle informací se majitelům restaurací a obchodů ve městě Creede v Coloradu až ztrojnásobily tržby. :)

The Comanche Nation News

28. června 2012 v 22:23 | Sába |  Johnny Depp - Magazines
V the Comanche Nation news se objevil článek o Johnny Deppovi a o jeho přijetí do národa Komančů. Jedná se o delší článek a jde přečíst, vidět můžete také fotografie s lidmi (s Komanči), který celý obřad uskutečnili.

imagebam.com

Filmové léto Johnnyho Deppa

27. června 2012 v 18:43 | Sába |  Site
V předchozím článku jsem psala o jistém projektu - víc jsem Vám nepsala a jelikož se bude jednat o menší týdenní články, začne vše až příští týden. Teď bych Vás chtěla s tímto projektem "Filmové léto Johnnyho Deppa" pouze seznámit. Před pár dny mi tento nápad o projektu sdělil Háretix s tím, že mu o něm jistá osoba psala na mail. Já vše "schválila" a ještě k tomu dodala jednu část a to odkazy na stažení filmu v originále a k tomu titulky (eng & cz), jelikož jste o ně zažádali v dotazech. Teď už konkrétněji k projektu.
Každý týden zde bude článek na téma jednoho filmu Johnnyho Deppa. Článek bude obsahovat různé informace, zajímavosti, již zmiňovaný odkaz na stažení filmu, ale také třeba anketu a tím pádem i diskuzi. Budou sice prázdniny, ale já věřím, že se do diskuze zapojíte.
Celý projekt tedy oficiálně začne až v pondělí. Zatím není jisté, který film zahájí náš projekt a tím vlastně může začít první diskuze - napište, které film byste tu chtěli mít. Ty starší filmy nejsou moc k nalezení, takže bude lepší když navrhnete filmy natočené až po roce 1998 - řekněme třeba 10 vašich nejoblíbenějších nebo které byste chtěli vidět.
..Sába

18.6. 2012 - 24.6. 2012

27. června 2012 v 5:24 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (18.6. 2012 - 24.6. 2012) je:
Pondeli: 139
Utery: 142
Streda: 208
Ctvrtek: 202
Patek: 219
Sobota: 162
Nedele: 187

Celkem: 1259
Minulý týden jsem uplně zapomněla přidat návštěvnost, myslim, že by to bylo i zbytečné, protože tu bylo docela živo. Teď už zase novinky moc nejsou, takže jí přidám i s tím, že zítra (pro vás už dneska) se tady porozhlídnu (tím tady myslím okolí mého nového aktuálního bydliště) a pak tady (tady na blogu) nejspíše rozjedu takový prázdninový projekt pokud tedy dostanu vzor od spoluautora. :) Prázdniny sice nejsou, ale novinky taky ne, takže to sem dám už teď, abyste se nenudili. Mějte se hezky!

Johnny Depp a Vanessa Paradis

25. června 2012 v 6:01 | Sába |  Johnny Depp - News
Rozhodla jsem se udělat takový přehled nebo spíše sepsat článek o Johnny Deppovi a Vanesse Paradis. Před několika dny se objevila zpráva, že se spolu rozešli - nebylo by to nic nového, ovšem vše to uvedl Johnnyho tiskový mluvčí. Kolik je na tom pravdy netuším a rozhodně nechci podporovat různé spekulace jak to je...jen mně a pár dalším lidem, se kterými si občas píšu začalo být divné pár věcí. Například jedna věc. Když šel Johnny na předávání cen MTV, kde obdržel jednu z nejlepších cen, kterou může herec získat, byli s ním jeho děti Lily-Rose a Jack. Vanessa se v té době nacházela také v Los Angeles tak proč nedorazila na předávání taky? Jasně, nikdy spolu takhle moc nechodili, ale i tak se vždy nějaké fotografie objevily alespon od paparazzi jak jsou na procházce po městě nebo tráví dovolenou jako celá rodina a tak podobně. Navíc se objevily fotografie, na kterých je vidět Vanessa jak si vybírá nový dům v Beverly Hills - pochybuju, že by s Johnnym potřebovali dva domy v LA. Tímto se tedy vlastně protiřečím, protože jsem začala spekulovat, ale při tomhle téma to prostě jinak nejde. Chtěla jsem jen napsat svůj názor a hned mám takovýhle odstavec. Snad to někdo ocení - vím o pár lidech co jo, ale snad vás bude víc. Ted tedy více o vztahu Johnnyho a Van tedy toho co je celosvětově známé.

"Ty první dny, když jsem začal s Vanessou chodit, jsem si pořád dokola říkal: Tohle ať tě ani nenapadne! Ani náhodou! Ale někde vzadu v hlavě jsem už věděl tu skutečnou pravdu - že jsem z ní úplně vyřízený. Říkal jsem si: To nikdy! A přitom jsem do toho padal rovnou po hlavě." řekl Johnny o začátcích jejich vztahu. Americký herec Johnny Depp se s francouzskou herečkou a zpěvačkou seznámil v době natáčení filmu Devátá Brána v Paříži. Seznámil je prý Vanessin přítel zpěvák Lenny Kravitz - bývalý přítel Vanessy.

With fans [Creede - 23.6.'12]

24. června 2012 v 22:27 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Tentokrát mám pro vás nejnovější fotografie Johnnyho. Tentokrát jsou hlavně s fanoušky, se kterými se setkal na natáčení filmu The Lone Ranger v městečku Creede v Koloradu. Fotografie pochází ze včera 23.června 2012 a na těchto fotkách už můžete vidět nové Johnnyho tetování, o kterém jsem psala zde.
Fotografií je sice dost, ale nejsou v té nejlepší kvalitě, což je jasné když jsou focené většinou ve tmě. Na druhou stranu, můžeme být rádi za alespoň nějaké fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Johnny in Creede [Colorado - 18.6.'12]

24. června 2012 v 18:52 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Jak už jsem psala jsou nové fotografie Johnnyho. Na těchto zatím nemůžete vidět jeho nové tetování - více zde, ale jsou pěkné a hlavně nové, takže proč je nepřidat. V těchto dnech Johnny natáčí film The Lone Ranger v Koloradu - teda měl by natáčet, zatím nejsou fotky z natáčení, na kterých by byl. Tyto fotografie pochází tedy z Kolorada, konkrétně z malého městečka Creede, ve kterém byl Johnny viděn toto pondělí 18.června 2012.
Fotografií není moc, ale v téhle době jsem ráda za každou novinky, protože v poslední době zase žádné novinky nebyli.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tetování č. 27

24. června 2012 v 16:13 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Já vim, dlouho to tu nebylo - Johnny má další nové tetování. Tentokrát se jedná již o 27.tetování a má ho na levé paži hned vedle tetování Betty-Sue.

Tetování se objevilo na nových fotografií, které vám během dneška ještě přidám (nevim jestli během vašeho dneška, ale snad jo - ty fotky vám prostě nemůžu odepřít Johnny na stole no jsou fakt super a je jich více).
Na fotce vlevo můžete vidět kousek tetování, ale vůbec nic z toho nejde poznat, takže jako vždy si musíme počkat na nějaké další fotografie nebo vyjádření samotného Johnnyho.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

The Lone Ranger - On the set [červen 2012] *2

23. června 2012 v 22:16 | Sába |  The Lone Ranger
Psala jsem sice, že se můžete těšit na nové fotografie Johnnyho, ovšem když jsem ty fotky viděla znova, řekla bych, že se jedná spíše o Johnnyho dabléra. Jedná se tedy o nové fotografie z natáčení filmu The Lone Ranger, Johnny zde hraje indiána Tonta a na film se snad můžeme těšit příští rok.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Informace 5.4

22. června 2012 v 22:53 | Háretix |  Site
Zdravím všechny návštěvníky blogu,

se souhlasem Sáby tu pro vás mam kratičký článeček.

Vůbec, ale vůbec se mi nelíbí co se tu okolo blogu děje a zejména to, že se vydává za naši milovanou Sábu nějaká primitivní slečinka, která neumí ani pořádně psát. Sábu beru za svoji velmi dobrou blogovou kamarádku, která mi v začátcích na blog.cz poradila a byla vlastně jedno z prvních affs, takže nějaký vztah k ní mam a rozhodně se jí zastanu.

Slečinka Mia asi neví, že Sába dokázala na blog.cz daleko více než ona. Vybudovala skvělý a stabilní blog o Johnny Deppovi a jeho rodině. Naleznete tu plno zajímavostí, videa, aktuální dění okolo Johnnyho, prostě vše co se od kvalitního blogu čeká. Jenže pak se tu objeví slečinka Mia a dovoluje si tu drzost se za Sábu vydávat a psát komentáře, které by naše Sába nikdy nenapsala.

PROTO PROSÍM TYHLE KOMENTÁŘE VŮBEC NEBERTE VÁŽNĚ A MAŽTE JE.

Po dohodě se Sábou budu obíhat její affs já Háretix z webu http://tomhanksweb.net/ a navíc komentář můj poznáte podle ikonky, která je níže:


Navíc Sába mi poslala obrázek, kde je jasně vidět, že slečinka Mia má stejnou IP adresu jako komentáře, které by Sába nikdy nenapsala.


Dotazům sem plně otevřen, takže klidně se ptejte. Ukážme slečince, že se umíme bránit a že víme kdo je naše milovaná Sába.

S pozdravem Háretix
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)