Květen 2012

Bill Carter's birthday [L.A - 30.5.2012]

31. května 2012 v 20:22 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Objevila se jedna fotografie z narozeninové oslavy Billa Cartera, která se konala v klubu The Mint v Los Angeles. Jedná se o stejný klub, ve kterém se konali předchozí koncerty Billa Cartera nebo dalších přátel Johnnyho Deppa, se kterými tam také vystupoval.
Narozeninová oslava se tedy konala včera 30.května 2012 v losangelském klubu The Mint a Johnny Depp se jí samozřejmě zúčastnil. Snad se objeví ještě pár dalších fotografií.


PotM - Červenec

31. května 2012 v 15:39 | Sába |  Site
Na měsíc červen, který začíná již zítra, jste jako vždy mohli vybírat ze tří nových fotografií Johnnyho Deppa. Nakonec jste vybrali fotografii v číslem 1, kterou už můžete vidět v celém článku.
Na měsíc červenec můžete vybírat z fotografií, na kterých je Johnny se svými fanoušky. Nejedná se o nové fotografie, ale spíše o starší fotografie - většinou tak 3 roky staré, někdy i starší to nedokážu až tak přesně určit.
Doufám, že se Vám fotografie na následující měsíc líbí a že na měsíc červenec vybere tu nejlepší fotku.

At the Mint Club [L.A - 25.5.'12] - videa

30. května 2012 v 18:30 | Sába |  Johnny Depp - Video
Našla jsem tři videa z koncertu Billa Cartera, který se konal v Los Angeles minulý pátek 25.května 2012. Herec Johnny Depp se tohoto koncertu zúčastnil a dokonce si na něm i zahrál.
Fotografie z tohoto koncertu jste mohli vidět zde. Teď už ale k videím..


Filming LR - Monument Valley, Utah

30. května 2012 v 13:52 | Sába |  The Lone Ranger
Natáčení nového filmu režiséra Gore Verbinského a producenta Jerryho Bruckheimera The Lone Ranger se přesunulo do Utahu konkrétně do Monument Valley. Toto místo bývá velmi hojně využívané pro natáčení různých filmů a nemusí se jednat pouze o westerny, ale i o ostatní - natáčel se zde například i Forrest Gump, Doctor Who, Misson: Impossible II. a tak podobně.
Právě producent toho filmu Jerry Bruckheimer vždy zveřejňuje fotografie z natáčení svých filmů na twitteru nebo na svém 'blogu' a tím pádem zveřejnil i několik fotografií z natáčení filmu The Lone Ranger.
Tyto fotografie jsou sice už starší, ale už zase nejsou novinky, takže je sem dávám. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Návštěvnost: 21.5. 2012 - 27.5. 2012

29. května 2012 v 15:19 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (21.5. 2012 - 27.5. 2012) je:
Pondeli: 169
Utery: 179
Streda: 164
Ctvrtek: 161
Patek: 158
Sobota: 171
Nedele: 189

Celkem: 1191

Moc Vám děkuji!

Tetování č. 26 - Native American symbol "Z"

28. května 2012 v 16:09 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
V poslední době skoro stále píšu o Johnnyho tetování. To je způsobeno hlavně tím, že se týče nových tetování se Johnny v poslední době docela "rozjel". Před pár dny si totiž nechal vytetovat již své 26.tetování! - To si ještě pamatuji, že když jsem s blogem začínala, měl Johnny asi "jenom" 13 tetování. Teď, po pěti letech, jich má dvakrát tolik. Zpět k té hlavní novince - konečně je téměř stoprocentě jisté co Johnnyho nové tetování znamená.
Poprvé měl Johnny toto tetování na indiánském obřadu, kterého se zúčastnil kvůli přijetí do Komančského národa. Tento obřad se konal již 16.května 2012 v Novém Mexiku. Ovšem až díky fotografiím z pátku 25.května 2012, kdy Johnny Depp vystupoval na koncertu Billa Cartera, můžeme vidět jak nové tetování vypadá a teď už i co vlastně znamená.
Z toho co už jsem napsala tedy vyplývá, že Johnnyho nové tetování má jistě něco společného s původními obyvateli Spojených států amerických - tedy s indány. Ti tyto znaky vysvětlují takto:
Pokud je prostřední čára nakloněna doleva znamená to cestu duše - cesta, kterou se daná osoba ubírá, vzniká v jeho duši. Ovšem když se prostřední čára naklání doprava znamená to, že cestu duše nebo člověka ovlivňují cizí vlivy - nadšení, vášeň, zásadní témata a tak podobně. Dvě vodorovné čáry, které spojuje jedna prostřední čára, ať už nakloněná doleva nebo doprava, ukazují cestu a pochopení života.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Lily-Rose's birthday

28. května 2012 v 6:06 | Sába |  Lily-Rose Melody Depp - Galleries
Jak už asi víte, dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis Lily Rose včera slavila své 13.narozeniny. Díky upozornění od Anetky jsem na jejím twitteru našla tři fotografie.
Na první fotografii můžete vidět dort a na druhé fotografie můžete vidět boty, které Lily-Rose dostala. Třetí fotografie už je vyfocená nejspíše během rodinné oslavy, jelikož na fotografii můžete vidět i jejího bratra Jacka.
Fotografie jsou z pravého twitteru Lily-Rose, ale pokud to i tak někomu vadí - na fotografie se nekoukejte. Fotky jsem musela ještě upravit, aby se na blog co se týče rozměrů vešly.


Happy birthday, Lily!

27. května 2012 v 12:22 | Sába |  Lily-Rose Melody Depp - News
Dnes slaví své 13.narozeniny dcera amerického herce Johnnyho Depp a francouzské zpěvačky Vanessy Paradis Lily-Rose Melody! I já tedy tímto přeji všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví! Věřim tomu, že určitě bude mít nějakou skvělou oslavu a Johnny tam někoho jistě pozve. Jako když slavil své narozeniny její bratr Jack - tomu na narozeninovou oslavu Johnny pozval Marilyna Mansona. Tak třeba tam Johnny Lily pozve Justina Biebera, kterého mají rádi oba dva.


Mint Club + 26. tetování?!

26. května 2012 v 20:52 | Sába
Do předchozího článku jsem přidala nové a lepší fotografie ze včerejšího koncertu Billa Cartera, na kterém vystupoval i herec Johnny Depp. Odkaz na článek, ve kterém fotografie můžete vidět, přidám raději ještě do tohoto článku, aby to bylo přehlednější.
Tou podstatnější novinky proč vlastně píšu i tento článek je, že Johnny má nejspíše již 26.tetování. Už jsem si zvykla, že jakmile vidím nové fotografie, "prohlédnu" Johnnyho a zkontroluji jestli nemá nové tetování. To jsem tedy udělala i u těchto nových fotografií a hned jsem jedno nové našla. Teda alespon podle mě to tetování nejspíše bude. Údajné nové tetování můžete vidět na fotografii vpravo, ale jinak i na ostatní fotografiích.


•• EDIT 21:00 Tetování "S" by mělo znamenat "sun" tedy slunce.

Více fotografií po kliknutí na odkaz:

At the Mint Club [L.A - 25.5.'12]

26. května 2012 v 18:01 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Dnes se objevilo pár nových fotografií, na kterých můžete vidět Johnnyho Deppa. Jedná se o fotografie ze včerejšího koncertu Billa Cartera, který se tedy konal včera 25.května 2012 v klubu The Mint v Los Angeles.
Tato hlavní fotografie pochází ze zákulisí a můžete na ní vidět Billa Cartera, Tom Waitse a Johnnyho. Kromě návštěvy zákulisí Johnny v klubu opět vystupoval. Zatím jsou pouze tyto nekvalitní fotografie - až se objeví lepší určitě je sem dám.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)