Duben 2012

Informace 4.8

30. dubna 2012 v 16:49 | Sába |  Site
Ahoj,
po delší době bych Vás chtěla informovat o novinkách na blogu. Vlastně se jedná pouze o jednu maličkost, protože víc toho opravdu nestíhám a ani nemám moc náladu. Tou novinkou jsou po delší době nové ikonky pro většinu blogů z elite affs. Doufám tedy, že se Vám nové ikonky budou líbit.
STÁLE můžete posílat své výtvory do birthday projektu (narozeninový projekt pro Johnnyho, který se pokusím předat). Na poslání informací (přezdívka x jméno, věk, bydliště, proč jste Johnnyho fanoušek, váš vzkaz pro JD) a výtvorů máte poslední měsíc, jelikož poté už odlétám pryč. Své výtvory posílejte na mail sabkyyyy.blog@email.cz - více informací o projektu najdete zde. Do vašich výtvorů jsem se rozhodla přidat pár svých výtvorů včetně jedné mapky, do které jsem zaznamenala všechny co se zatím zapojili. Mapka není ještě dodělaná, takže se nelekejte. Ovšem trošku mě mrzí, že je nás tam tak málo, ale tak zase lepší než nic.
To je asi vše, přeji pěkný zbytek dne a prázdnin!
..Sába

Photoshoot by Boo George

30. dubna 2012 v 12:22 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
Pro změnu přidávám nové fotografie Vanessy Paradis, které pochází z nedávno zveřejněného photoshootu od Boo George.
Photoshoot se nejdříve objevil v ruském časopise Interview, ve kterém samozřejmě najdete rozhovoru s Vanessou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dark Shadows - B-Roll

29. dubna 2012 v 20:45 | Sába |  Dark Shadows
Dnes se na youtube objevili dvě videa, která pochází přímo z natáčení filmu Dark Shadows (Temné Stíny). Film bude mít přibližně za 8 dní oficiální premiéru, takže je tu teď hodně novinek z filmu. Film režíruje Tim Burton a k sobě si přizval své dva oblíbené spolupracovníky herce Johnnyho Deppa a Helenu Bonham Carter a samozřejmě i další skvělé herce. No, více už ve videích.
B-roll 1

B-roll 2


Dark Shadows - Movie stills [Update*13]

29. dubna 2012 v 14:15 | Sába
Během včerejška se objevilo hned několik novinek, takže přidávám další, aby to trošku ubylo a aspoň něco nového tu bylo. Tentokrát se jedná o několik nových promo fotografií k filmu Dark Shadows (Temné Stíny), jehož premiéra se opravdu rychle blíží a je tedy jasné proč se ted objevuje tolik novinek. Nové fotografie najdete jako vždy v článku s movie stills, ke kterému se dostane po kliknutí na tento odkaz:

>> Dark Shadows - Movie stills [10 nových fotografií]

Dark Shadows - Exclusive clips

28. dubna 2012 v 21:05 | Sába |  Dark Shadows
Během dneška se objevilo několik novinek, mezi které se může zařadit i těchto devět nových videoklipů s různými scénami z filmu Dark Shadows - Temné Stíny, ve kterém si hlavní roli, upíra Barnabáše Collinse zahrál americký herec Johnny Depp. Všechny videoklipy naleznete v celém článku.
Díky blog.cz je možné, že se Vám zde jednotlivé klipy prohodí i tak by se Vám, ale mělo ukázat devět nových klipů z filmu, ovšem v jiném pořadí než jsem je sem dávala já.

1. Why have you done this to me

Má Johnny další nová tetování?

27. dubna 2012 v 21:45 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Nedávno se na internetu objevil článek o herci Johnny Deppovi a zpěváku Marylinu Mansonovi a jejich společném tetováním. Manson v jednom rozhovoru prozradil, že si byl s Johnnym v pondělí nechat udělat tetování. "Oba máme stejnou věc. Bylo to docela bolestivé, ale příjemné. Je to obří tetování kostry a stromu přes celá záda. Je to z Květů zla od Baudelaira. Je to má oblíbená kniha." říká Manson.
Zatím to teda vypadá, že má Johnny tři nová tetování. Ovšem je také možné, že si Johnny nechal vytetovat pouze toho tetování. Při prohlížení různých fotografií jsem narazila na fotografii, na které je údajně další Johnnyho tetování, tentokrát už 24. Co na něm je opravdu netuším a nikde se o tom ani moc nepíše, ale snad se to brzy dozvíme a snad i Johnny někdy vysvětlí co nová tetování znamenají. Údajné nové tetování můžete vidět na obrázku vlevo.
Snad se to opravdu brzy dozvíme. Na internetu se totiž objevují zprávy o tom, na jakých akcí by se měl herec Johnny Depp v nejbližší době objevit. Samozřejmě se jedná o premiéry a další akce k propagaci filmu Dark Shadows (Temné Stíny), ale také účast v talk show The Ellen Denegeres Show a Jimmy Kimmel Show.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

DS - Legend Of The Vampire

27. dubna 2012 v 15:41 | Sába |  Dark Shadows
Včera se objevilo nové video, který souvisí s filmem Dark Shadows. Jedná se spíše o takový souhrn všech upírských filmových postav, ke kterým patří právě i Johnnyho Barnabáš Collins. Ve videu samozřejmě můžete vidět záběry ze starších upírských filmů, ale i z nového Dark Shadows - vidět můžete také Johnnyho a Tima Burton, režiséra filmu, se kterými jsou tam krátké rozhovory. Na závěr je tam také vzpomínka na herce Jonathana Frida, který hrál Barnabáše Collinse v seriálu Dark Shadows.

Cinemacon - Las Vegas [Update]

26. dubna 2012 v 20:16 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Už asi víte, že se herec Johnny Depp učastnil Cinemaconu, který se konal 24.dubna 2012 v Las Vegas. Johnny se této akce zúčastnil nejspíše kvůli propagace svých nových filmů. Tedy filmu Dark Shadows, který má premiéru již za dva týdny - tento film režíroval Tim Burton, kterého můžete na fotografiích vidět s Johnnym. Druhým filmem je Lone Ranger, který Johnny v této době natáčí s režisérem Gorem Verbinski a s producentem Jerry Bruckheimerem, se kterým tam byl také Johnny.
Pokud chcete vidět nové fotografie, které se včera a i dnes objevily, klikněte na následující odkaz:

>> Cinemacon - Las Vegas [USA - 24.4.2012]

• Na této fotografii můžete vidět Johnnyho novou naušnici, na kterou jsem Vás upozorňovala v předchozím článku s videam z Cinemaconu. Jedná se o naušnici z kamene, kolem kterého je stříbrný drátek.


Dark Shadows - Backstage

26. dubna 2012 v 17:29 | Sába |  Dark Shadows
Dnes se na youtube objevilo video, ve kterém můžete vidět několik nových záběrů jak z filmu Dark Shadows (Temné Stíny) tak z natáčení právě tohoto filmu. Ve videu můžete také vidět krátké rozhovory s herci například s Johnny Deppem (Barnabáš Collinse) nebo s Helenou Bonham Carter (Dr. Julia Hoffman).


Johnny talks about Lone Ranger [Cinemacon 2012]

26. dubna 2012 v 6:41 | Sába |  Johnny Depp - Video
Před pár dny jsem si stěžovala, že nejsou novinky a najednou jich je až moc, takže abyste měli možnost vidět je všechny a nic Vám neuteklo, budu novinky přidávat postupně. Toto video pochází z Cinemacon, kde se Johnny nečekaně objevil, aby podpořil svůj nový film Dark Shadows (Temné Stíny) a nově natáčený film The Lone Ranger - fotografie najdete zde.
Johnny ve videu promluvil právě o filmu The Lone Ranger, ve kterém hraje indiána Tonta a jak můžete vidět Johnny má na levém uchu naušnici, která je určitě pěkně těžká, protože se jedná o kámen se stříbrným drátkem..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)