Březen 2012

Johnny má nové tetování!

31. března 2012 v 17:04 | Sába |  Johnny Depp - Tattoos
Na nových fotografií ze čtvrtka 29.března 2012 jste si mohli všimnout (a nejspíše jste si toho všimli), že má Johnny Depp nové tetování. (Všechny fotografie najdete zde)
Toto tetování je již 23.tetováním, které si herec Johnny Depp nechal udělat. Konkrétně ho můžete vidět na Johnnyho levé ruce. Naposledy (září 2011) si nechal vytetovat čínský symbol, který můžete vidět na jeho pravé paži - více k tetování zde.
Co je na jeho nejnovějším tetování a co samotné tetování znamená zatím nevim, ale je jasné, že nějaký význam určitě má. Jak asi víte, Johnny si nikdy nenachal udělat tetování, které by pro něj nemělo význam.


© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Johnny at the El Rey Theatre [L.A. - 30.3.'12]

31. března 2012 v 9:07 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Dnes se objevily další nové a kvalitnější fotografie herce Johnnyho Deppa ze čtvrtka 29.března 2012, kdy vystupoval z klubu The Mint - fotografie jste mohli vidět zde, nyní tam najdete i nové fotografie. V klubu "The Mint" vystupoval se svými přáteli a již včera 30.března 2012 své vystoupení zopakovali v El Rey Theatre v Los Angeles. Fotografie jsou tentokrát jenom tři, ale snad se brzy objeví další.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Johnny at The Mint [Los Angeles - 29.3.'12]

30. března 2012 v 16:14 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Po delší době se objevily nové fotografie herce Johnnyho Deppa, který byl včera 29.března 2012 viděn v klubu The Mint v Los Angeles. Johnny v tomto klubu vystupoval s Billem Carteren, Brucem Witkinem, Joey Malonem. Fotografie nejsou moc kvalitní, jelikož je fotili 'pouze' fanoušci a navíc z klubů a z koncertů většinou nebývají kvalitní fotografie pokud nemáte pořádný foťák. Jinak přijde mi, že Johnny začal posilovat, protože má na rukou celkem pěkné svaly (např. druhá fotografie), což dřív zas tolik neměl, ovšem to je pouze můj názor..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vanessa with family [Paris - 28.3.'12]

29. března 2012 v 17:20 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
Dnes se objevily nové fotografie, na kterých můžete vidět francouzskou herečku a zpěvačku Vanessu Paradis, její dceru Lily-Rose, sestru Alysson a matku Corinne. Fotografie pochází ze včera 28.března 2012 a jsou z Paříže. To jestli je s Vanessou v Paříži i její syn Jack není jisté, ale je možné, že je se svým tátou hercem Johnny Deppem v Los Angeles (snad tam zůstanou i o prázdninách).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dark Shadows - Posters [Update *2]

29. března 2012 v 8:35 | Sába |  Dark Shadows
Včera se objevilo několik dalších plakátů k filmu Dark Shadows (Temné Stíny), na kterých opět můžete vidět všechny hlavní postavy. Plakáty jsou opět upravené, je na nich jméno herce a jeho postavy ve filmu. Ovšem poprvé můžete vidět Bellu Heatcote v roli Josette, kromě ní se ve filmu objeví herec Johnny Depp, který hraje hlavní roli upíra Barnabáše Collinse. Pokud chcete vidět všechny plakáty, po kliknutí na tento odkaz:

>> Dark Shadows - Posters [nové plakáty]

Návštěvnost za týden: 19.3. 2012 - 25.3. 2012

28. března 2012 v 18:10 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (19.3. 2012 - 25.3. 2012) je:
Pondeli: 161
Utery: 173
Streda: 157
Ctvrtek: 166
Patek: 197
Sobota: 183
Nedele: 167

Celkem: 1204
Moc Vám děkuji a nejen za návštěvnost, ale i za přání k narozeninám blogu!

Dark Shadows - TV Spot *3

28. března 2012 v 17:32 | Sába |  Dark Shadows
Před pár dny se objevil další televizní spot k filmu Dark Shadows, který je tentokrát o něco delší než dva předchozí spoty. Tento spot má něco přes minutu a je v celkem dobré kvalitě a všechny fanoušky, kteří spoty sledují jistě potěší..


5 years online! Neboli blog slaví 5.narozeniny

27. března 2012 v 0:01 | Sába |  Site
Jenom Vás chci upozornit, že článek je přednastavený, protože jsem ho psala v neděli a ne před půlnocí než byl zveřejněn. Dnes se tu tedy nejspíše nic neobjeví, akorát budu reagovat na komentáře - teda pokud to bude nutné a budete se třeba na něco ptám a tak podobně. Řikala jsem si, že nebudu psát slohovky a hned tu mám uplně zbytečný odstavec, no nevadí už teda k blogu..
Tento blog jsem založila v úterý 27.března 2007 (nepamatuji si ten den přesně, ale koukla jsem se do kalendáře a je skvělé, že to po těch pěti letech vyšlo opět na úterý) někdy později v noci, takže první články přibývali až druhý den stejně tak jako nějaké první designy, návštěvnost, komentáře a podobně. V té době jsem byla pouze 13leté pískle, které začalo šílet z jednoho herce a tak jsem si o něm založila blog. Ze začátku to ani nevypadalo na blog o Johnnym - byli tu spíše puberťácké blbosti a až později jsem začínala psát o Johnnym a hlavně o jeho v té době aktuálním filmu Piráti z Karibiku 2.
Několikrát probíraný název blogu nemá samozřejmě se zaměřením nic společného. V té době když jsem zakládala blog nebylo žádné z "pirátských" názvů volné a tak jsem prostě využila jen své jméno - to bylo také obsazené, takže jsem musela přidat pár "y".
Začátky (jako u všeho jiného) byli opravdu těžké - neuměla jsem s blogem, s žádným grafickým programem, neměla jsem zdroje a většinu jsem tedy kopírovala nebo jen upravovala. Teď už je to naštěstí jinak a všechno si tu na blogu dělám sama - hledám, překládám nebo "vymýšlím" články, hledám a upravuju fotky, videa a tak podobně. A i přesto, že tohle dělám víc jak pět let mě to stále baví, samozřejmě, že v poslední době tu nesedím tak často jako třeba před pár lety, ale stále se chodím alespoň jednou denně. Přidám novinky (pokud jsou) a kouknu k affs i když ty tedkon taky celkem zanedbávám. A to to nejhorší teprve přijde.
Samozřejmě největší podíl na tom, že blog stále mám, máte Vy - affs a návštěvníci tohoto blogu. Nebýt Vás tak jsem blog smazala už týden po jeho založení a pak vždy každý měsíc.. Patří Vám za to samozřejmě velké poděkování! Za to, že sem chodíte, píšete skvělé komentáře a nebo jen čtete moje články i za to jsem ráda, protože vím, že ty články nepíšu zbytečně. Kopírování bez zdroje raději řešit ani nebudu - nemá to cenu, někteří budou prostě kopírovat furt a je jim to jedno.. Takže ještě jednou Vám všem děkuji, že sem chodíte! Navíc návštěvnost tohoto blogu se blíží k 200 000 lidí, což je pro mě naprosto užasné a jsem za to ráda! I když není návštěvnost všechno, vždycky potěší a povzbudí.
Koukám, že tady zase píšu slohovku, za kterou bych v češtině dostala určitě pěknou známku, ale tam vždy napíšu tak dvě řádky a končím. Takže tady raději budu taky končit, abych Vás moc nepřetížila. A jenom okrajově Vám sdělím pár informací k té mojí budoucí práci. Doufám, že to někdo nepochopí jako vychloubání, ale ráda Vám to sdělím, protože to Vás možná povzbudí k přihlášení do birthday projektu. Měla bych odletět pracovat do L.A a samozřejmě nebudu pracovat 24h denně a 7 dní v týdnu, takže budu mít určitě čas na "nějaké procházky městem", takže pokud někdo pošlete Vaše výtvory do birthday projektu je možné, že je nějakým způsobem předám "Johnnymu" - pochybuju, že ho uvidim osobně, ale když tak mu to hodim do schránky nebo to někomu prostě dám ať mu to předá (a snad tak udělá). Pokud se tedy chcete příhlásit do projektu - klikněte zde. Jinak docela často píšete své dotazy a názory, na které jsem také zřídila "rubriku" a tu najdete zde.
Na závěr bych blogu samozřejmě ráda popřála další roky provozu, návštěvníky a affs, spoustu dalších fotek, nových filmů Johnnyho a tak podobně.
..Sába

Dark Shadows - TV Spots

26. března 2012 v 16:59 | Sába |  Dark Shadows
Ráno jsem přidávala jeden TV Spot, ovšem to jsem ještě nevěděla, že se jich objeví více, takže ten článek tam nechám, ale oba dva nové spoty přidám sem do tohoto články, abyste kvůli jednomu videu nemuseli měnit články. Jinak zítra tu asi celý den nebudu, ale je připraven jeden článek, takže doufám, že si ho aspon někdo přečte.Dark Shadows - TV Spot *1

26. března 2012 v 6:14 | Sába |  Dark Shadows
Dnes pro Vás opět mám novinku k filmu Dark Shadows (Temné Stíny). Tentokrát se jedná o první televizní spot, ve kterém můžete vidět několik dalších záběrů a jeden z nich nejspíše potěší i Elizabeth, se kterou jsme o tom diskutovali v rubrice "dotazy". Ukázka jen potvrzuje, že film bude spíše komedie, takže se nejspíše máme na co těšit. Jako vždy určitě nezapomentě napsat Váš názor.s blogem opět něco dělají, takže video nešlo přidat - pokud nefunguje i teď, klikněte na tento odkaz!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)