Únor 2012

Návštěvnost: 20.2. 2012 - 26.2. 2012

29. února 2012 v 17:10 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (20.2. 2012 - 26.2. 2012) je:
Pondeli: 172
Utery: 165
Streda: 138
Ctvrtek: 143
Patek: 184
Sobota: 203
Nedele: 213

Celkem: 1218
Moc vám děkuji!!

Johnny & Ralph Steadman

29. února 2012 v 14:16 | Sába |  For no good reason
Objevila se nová fotografie nejspíše z natáčení dokumentu For no good reason, který je britském karikaturistovi Ralphu Steadmanovi. V tomto dokumentu se objevuje i herec Johnny Depp, které ho můžete vidět i na této nové fotce.


Natáčení Lone Ranger začíná dnes!

28. února 2012 v 19:32 | Sába |  The Lone Ranger
Producent filmu The Lone Ranger Jerry Bruckheimer zveřejnil na svých fb-stránkách velmi zajímavou zprávu pro všechny fanoušky tohoto filmu. Jerry na svůj facebook napsal, že oficiální natáčení filmu začalo právě dnes. Ve filmu se v hlavní rolích objeví herci Armie Hammer (Lone Ranger), Johnny Depp (Tonto) v dalších rolích se objeví například Helena Bonham Carter nebo Ruth Wilson.
Film The Lone Ranger je již pátým společným filmem herce Johnnyho Deppa a režiséra Gore Verbinského. Premiéra je přibližně stanovena na květen roku 2013! Kvůli zpoždění začátku natáčení se premiéra filmu posunula téměř o půl roku, ovšem na druhou stranu můžeme být vůbec rádi, že se film vůbec začal natáčet. Doufejme, že se brzy objeví fotografie z natáčení.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Johnny leaves his apartman [NYC - 27.2.'12]

28. února 2012 v 15:28 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Jak už asi víte, herec Johnny Depp se právě v těchto dnech nachází v New Yorku, kde byl znovu viděn. Paparazzi a fanoušci ho včera 27.února 2012 přistihli při odchodu z jeho apartmánu na Manhattonu. Oproti minulým fotografiím je na Johnny na těchto více vidět a díky tomu si můžete například všimnout toho, že má naušnice, nový prsten nebo něco se zubem (kdo ví, třeba si chystá místo na zlatý zub Jacka k natáčení PotC 5).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rango získal další ocenění!

27. února 2012 v 19:41 | Sába |  The Rango
Všichni jistě víte, že se včera (u nás spíše dneska) v neděli 26.února 2012 konal již 84. ročník předávání cen Akademie, jinak také Oscar. Tato cena je každoročně udělována americkou Akademií filmového umění a věd již od roku 1929 a to hned v několika kategoriích.

Jednou z kategorií při předávání cen v tomto roce se stala úspěšnou i pro nový animovaný film Johnnyho Deppa, který režíroval Gore Verbinski. Jedná se o kategorii nejlepší celovečerní animovaný film, ve které film Rango vyhrál!. Americký herec Johnny Depp, který namluvil ve filmu hlavní postavu ještěrky Ranga se předávání cen, jak je jeho zvykem, neučastnil - místo toho byl v New Yorku, kde byl viděn v sobotu 25.února 2012 (fotografie zde). Pro cenu si tedy samozřejmě došel režisér filmu Gore Verbinski (na fotografii vlevo), který kromě Ranga natočil i Piráty z Karibiku 1,2,3 a další filmy.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Johnny with Patti Smith [NYC - 25.2.'12]

27. února 2012 v 15:24 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Po dlouhé době se konečně objevily nové fotografie herce Johnnyho Deppa. Ten byl viděn v sobotu 25.února 2012 spolu s Patti Smith u obchodu s kytarami v New Yorku. Den předtím v pátek 24.února 2012 byl v New Yorku koncert, na kterém se objevil i dobrý přítel Johnnyho Deppa kytarista Keith Richards, takže je celkem možné, že Johnny na koncert zašel.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Johnnyho role v 21 Jump Street!

26. února 2012 v 17:52 | Sába |  21 Jump Street
Možná si vzpomínáte na články k filmu 21 Jump Street, který je tak trochu remakem stejnojmeného seriálu, ve kterém se objevil i herec Johnny Depp. V článcích se objevovali informace o tom jestli Johnny ve filmu hraje nebo ne. V posledních dnech se ovšem objevili informace o tom, že Johnny Depp ve filmu hraje a objevily se také fotografie, na kterých můžete Johnnyho vidět.
Popravdě řečeno já bych Johnnyho vůbec nepoznala. To, že na fotografii je Johnny je téměř jisté. V nedávném rozhovoru pro časopis Entertainment Weekly prozradil, že by byl rád kdyby si ve filmu mohl zahrát malou roli a prý scénaristům dal několik návrhů jak by jeho postava Toma Hansona měla po několika letech vypadat. Když se ho tedy pak někdo zeptal jak by měl Tom Hanson vypadat řekl, že by měl mít v ruce burákové máslo. Další verze byla, že měl být nahý a pomazaný burákovým máslem. Jak můžete vidět i na fotografii nakonec byla vybrána verze, kde Johnny Depp alias filmový Tom Hanson drží burákové máslo v ruce.

V tomto filmu si hlavní role zahráli herci Channing Tatum a Jonah Hill. Oficiální premiéra se koná již za necelý měsíc v pátek 16.března 2012, premiéra v ČR se koná, jak je tady již zvykem, až o několik měsíců později konkrétně 28.června 2012, ovšem na Slovensku budete moc do kina vyrazit již 10.května 2012.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

KCA - Hlasujte zde!

26. února 2012 v 9:13 | Sába |  Johnny Depp - News
Nedávno jste zde mohli vidět článek o nominacích na Kids Choice Awards, ve kterých se dvakrát objevil i herec Johnny Depp. Od pátku 24.února 2012 můžete na stránkách nick.com (stránky tv, která tuto akce pořádá a vysílá) hlasovat pro Vaše favority.

Na stránkách můžete hlasovat každý den. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 31.března 2012 a jako většina těchto akcí se také Kids Choice Awards bude konat v Los Angeles. Samozřejmě bude probíhat i živý přenos, který začně v 8pm (1.4. v cca 5h našeho času).

Všechny nominace, ve kterých můžete hlasovat pro Johnnyho najdete pod tímto článkem. Pokud chcete hlasovat ve všech kategoriích, kliknete zde.© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Design .44

25. února 2012 v 11:34 | Sába |  Site
Blíží se nám konec měsíce, a tak jsem se rozhodla, vytvořit nový design. V příštím měsíci oslaví tento blog již své páté narozeniny, takže jsem se rozhodla napsat to i do záhlaví. Pokusila jsem se vybrat fotografie, které tu dlouho nebyly a také barvy, které tady jsou skoro stále stejné, ale jejich kombinace se mi líbí a je to podle mě lepší než volit design v barvách, ze kterých oslepnete. Doufám tedy, že se Vám nový design bude líbit, pokud se Vám bude chtít můžete do komentářů napsat Vás názor.
Další věcí je narozeninový projekt, stálí návštěvníci tohoto blogu ho jistě znají, ovšem jsou tu určitě i noví fanoušci, kteří nevědí o co jde. Pro více informací, kliknete na tento odkaz nebo na odkaz v menu. Doufám, že se Vás hodně zapojí, mě vyjde mu plán a Johnny bude za Vaše výtvory rád. Na závěr bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že sem chodítě a píšete stále více komentářů, ve kterých píšete o svých názorech, dojmech a postojích - některé jsou opravdu zajímavé a ráda je čtu.

..Sába

Vanessa in Hollywood [L.A - 22.2.'12]

24. února 2012 v 16:03 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
Objevily se nové fotografie francouzské herečky a zpěvačky Vanessy Paradis, která byla viděna paparazzi v Hollywoodu (L.A, Kalifornie, USA) ve středu 22.února 2012. Jak můžete vidět Vanessa není namalovaná - podle mě je to dobře, je vidět, že si na nic nehraje a nemá zapotřebí chodit zmalovaná jak...... Toho ovšem hned využili bulváry a začali psát o tom jak Van vypadá příšerně a to jen kvůli rozchodu s Johnnym, což je samozřejmě naprostá blbost. Vanessa se do Los Angeles vrátila z Francie, kde byla kvůli propagaci svého nového filmu apod. Do Los Angeles se nejspíše vrátila kvůli hlídání děti Lily-Rose a Jacka, jelikož její přítel herec Johnny Depp začíná natáčet film The Lone Ranger v Novém Mexiku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)