Leden 2012

Rumový deník - Titulky konečně ke stažení!

31. ledna 2012 v 16:54 | Sába |  The Rum Diary
Nedávno jste zde mohli vidět článek s odkazem na stažení filmu Rumový deník. Film byl v angličtině a české titulky k němu zatím nebyly, ovšem včera už byly vytvořeny a přidány na stránku s titulky - titulky.cz.

Film si můžete stáhnout ze stránky uloz.to - dokud teda ještě fungují. Titulky k filmu si můžete stáhnout po kliknutí na tento odkaz. Jediným problémem je, že se musíte zaregistrovat, jelikož titulky jsou tam uloženy teprve krátce. Registrovat se můžete tady a pokud se tam chcete přihlásit jenom kvůli stažení titulek k filmu Rumový deník, stačí zvolit dočasný účet. Snad všichni chápete jak k filmu stáhnout titulky, pokud ne napište do komentářů a můžu vám to vysvětlit podrobněji. :)

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Návštěvnost: 23.1. 2012 - 29.1. 2012

31. ledna 2012 v 16:39 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (23.1. 2012 - 29.1. 2012) je:
Pondeli: 148
Utery: 144
Streda: 170
Ctvrtek: 183
Patek: 172
Sobota: 223
Nedele: 234

Celkem: 1274
Moc vám děkuji!!

Johnny Depp in Dubai ?!

30. ledna 2012 v 17:46 | Sába |  Johnny Depp - News
Od 1.února (již tato středa) byl měl americký herec Johnny Depp natáčet svůj nový film The Lone Ranger. Mezi naplánovaná místa natáčení patří státy v USA, konkrétně Nové Mexiko nebo Texas. Ovšem včera se na twitteru objevilo několik zpráv o tom, že by Johnny Depp měl být ve Spojených arabských emirátech - a to konkrétně v nejznámější oblasti tohoto státu v Dubaji. Opravdu nevim jestli je to pravda, takže si přečtěte zprávy z twitteru a udělejte si na ně názor - jestli jsou pravdivé nebo nejsou. Já myslím, že je to pravda, ale kdo ví, navíc se neobjevily žádné fotografie.The Sidaction Gala Dinner [Paris - 26.1.'12]

30. ledna 2012 v 15:00 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
Před pár dny se objevilo několik nových fotografií Vanessy Paradis. Jediný důvod proč je přidávám až dnes je ten, že právě teď jezdim po českých silnicích - ano článek je přednastaven, za jízdy opravdu nepíšu články. Fotografie byly pořízeny na akci na podporu boje proti AIDS "Fashion Against AIDS", která se konala ve čtvrtek 26.ledna 2012 v Paříži. Vanesse to tam jako vždy moc slušelo!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Johnny Depp v TV!

29. ledna 2012 v 14:47 | Sába |  Johnny Depp - News
V nejbližších dnech se bude v televizi často objevovat herec Johnny Depp. Kvůli tomu, abyste žádný z filmů nezaměškali, udělala jsem seznam filmů a stanic, na kterých budou filmy dávat. První z filmů budou dávat hned za několik minut a to film "Co žere Gilberta Grapea", který budou dávat na stanici Nova Cinema v 15:45.


Rumový deník [Stahujte zde]

28. ledna 2012 v 19:51 | Sába |  The Rum Diary
Konečně se objevila stránka, na které si můžete stáhnout film The Rum Diary neboli Rumový deník a to navíc ve skvělé kvalitě.

Film měl oficiální premiéru na podzim roku 2011, v České republice měl film premiéru 8.prosince 2011 a teprve ted se objevil film ke stažení v opravdu dobré kvalitě. Jediným "problémem" je, že film je zatím pouze v angličtině a české titulky k filmu se zatím vytváří. Podle informací, které jsou na internetu by se měli objevit někdy v polovině příštího týdne - tedy na začátku měsíce února. Pokud si tedy chcete film v AJ stáhnout, klikněte na odkaz pod článkem.
Paul Kemp (Johnny Depp) je novinář na volné noze píšící pro krachující plátek kdesi v Karibiku. Chce si vydobýt své místo na slunci, čím více se ale snaží, tím menší úspěch má. Ze ztroskotanců, kteří se kolem něj neustále pohybují, si za nejlepšího přítele zvolí toho nejspolehlivějšího - láhev rumu.

>> FILM STAHUJTE ZDE! (I přesto, že je film v AJ, jde všem dobře rozumět.)

© WWW.SABKYYYY.BLOG.CZ II KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Design .43

28. ledna 2012 v 9:07 | Sába |  Site
Blíží se konec měsíce a tak jsem jako vždy udělala nový design. Vybrala jsem fotografie a barvy, které se mi líbí a doufám, že se budou líbit i Vám a stejně tak doufám, že se Vám bude líbit i nový design. Jinak během posledních dní jsem udělala pár změn - nová ikonka blogu (viz. menu v site info) a nová emailová adresa (sabkyyyy.blog@email.cz). Příští měsíc mám v plánu udělat staro-nový projekt a také kontrolu affs, jelikož mi přibylo celkem dost affs a někteří jsem až tolik nechodí..:)

Tak to je asi vše, přeji pěkný víkend.
..Sába

Lily leaving her school [L.A. - 26.1.2012]

27. ledna 2012 v 15:43 | Sába |  Lily-Rose Melody Depp - Galleries
Objevily se další nové fotografie, na kterých můžete vidět dceru Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis Lily-Rose jak odchází ze své školy v Hollywoodu v Los Angeles. Fotografie byly pořízeny včera 26.ledna 2012 v LA. Jinak co se týče páru JD & VP, jak už jste asi všichni četli, Vanessa vyvrátila zvěsti o tom, že by se měla rozcházet s Johnnym. Takže se potvrdilo to, že to byl pouze výmysl bulváru.
VAROVÁNÍ: PAPARAZZI FOTOGRAFIE!

Very young Johnny [photo]

26. ledna 2012 v 18:07 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Objevila se jedna fotografie, na které můžete vidět velmi mladého Johnnyho Deppa. Fotografie pochází nejspíše z roku 1979 - v té době bylo Johnnymu kolem 16 let a hrál ve skupině Bitch, až o pár let později začal hrát ve skupině The Kids. Pokud Johnnyho nepoznáváte - je to ten kluk uplně vlevo jak se nejvíce ze všech tří směje..xD


Lily-Rose in Los Angeles [L.A. - 24.1.'12]

26. ledna 2012 v 16:56 | Sába |  Lily-Rose Melody Depp - Galleries
Lily-Rose šla s kamarádkou na nákupy po obchodech v Los Angeles v úterý 24.ledna 2012. Samozřejmě Lily-Rose a její kamáradku hned otravovali paparazzi, ale naštěstí s nimi šli ještě dva bodyguardi.

Varování: Paparazzi fotografie!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)