Prosinec 2011

Šťastný nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 16:44 | Sába |  Site

Konec roku 2011 se rychle blíží a tak i já bych Vám chtěla popřát do nového roku. Vymýšlení těchto přání mi moc nejde, takže slohovku neočekávejte - on by jí pak stejně nikdo nečetl.
Chtěla bych všem affs, náhodným či stálým návštěvníkům blogu popřát šťastný nový rok 2012, aby byl pro Vás příští rok úspěšný a to nejen v osobním životě, ale i ve škole případně v práci a hlavně taky hodně zdraví, protože to je to nejdůležitejší. Také bych Vám chtěla strašně moc poděkovat za to, že jsem stále chodíte, protože jen díky Vám se můžu pochlubit tím, že příští rok oslaví tento blog již 5. narozeniny! Jsem opravdu ráda, že sem chodíte - občas i ve vetším počtu a píšete komentáře. Jinak pokud jste si toho ještě nevšimli, ke konci roku jsem pro Vás připravila přehled roku 2011 - první část najdete zde a druhou zde.
..Sába

Přehled roku 2011 [2.část]

31. prosince 2011 v 11:44 | Sába |  Johnny Depp - News
Včera jsem sem přidala pvní část přehledu roku 2011, ve kterém jste se mohli dočíst o tom co Johnny všechno za první polovinu roku stihl udělat. Pokud jste to nečetli a zajímá Vás to, klikněte sem! Jsem ráda, že si to alespoň někdo z Vás přečetl, děkuji Vám za to a taky děkuji za komentáře. V druhé polovině roku toho Johnny naštěstí moc nedělal, takže článek nebude zas až tak dlouhý jako jeho první část.

ČERVENEC: I přes léto byl Johnny Depp ve Velké Británii, kde natáčel film Dark Shadows. Na ostrově Isle of Wight (jih Anglie) ho potkala jedna jeho fanynka a nechala se s ním vyfotit, protože v té době novinek moc nebylo, přidávala jsem fotografii i s menší článkem, který můžete vidět zde. V polovině měsíce se objevila informace, že Johnny chystá dva nové filmy se studiem Disney (článek zde). To jak jsou na tom přípravy filmů není vůbec jasné ani teď. Na konci měsíce se objevilo několik fotografií z natáčení britského sitcomu Life's too short.

SRPEN: Jak už jsem psala předtím Johnny trávil léto ve Velké Británii natáčením nové filmu Dark Shadows, který režíruje Tim Burton. V den volna spolu vyrazili na zápas rugby v Londýně. O pár dní se objevila informace, že Johnny namluvil několik postav v animovaném seriálu Spongebob, konkrétní díl jsem bohužel dosud nikde nenašla nahraný. Konec srpna trávil Johnny společně se svou rodinou na dovolené poblíž ostrova Korsika odkud se objevila spousta fotografií. První část, druhá část, třetí část, čtvrtá část, pátá část a poslední část, kterou jsem přidávala nedávno.


Přehled roku 2011 [1.část]

30. prosince 2011 v 15:50 | Sába |  Johnny Depp - News
Rozhodla jsem se udělat přehled roku 2011, ve kterém shrnu všechny důležité a zajímavé novinky o Johnnym. Článek bude rozdělen na dvě části, doufám, že si to aspoň někdo přečte a bude se mu to líbit.

LEDEN: Na začátku roku 2011 se v Los Angeles předávaly ceny People Choice Awards, kde Johnny Depp získal cenu v kategorii neoblíbenější herec. Na předávání se objevil a fotografie můžete vidět zde. V několika dalších dnech se postupně objevovaly fotografie do nového photoshootu od Petera Mountaina, který můžete vidět zde. O pár dní později se objevila informace o tom, že by měl Johnny režíroval dokument o Keithu Richardsovi - článek najdete zde. Dne 17.ledna 2011 se v Beverly Hills konalo předávání cen Golden Globes (Zlaté Globy), kde Johnny bohužel nevyhrál ani v jednu z cen za filmy Alenka v řiši divů a Cizinec - fotografie zde. V lednu měl u nás také premiéru film Cizinec, takže se objevuju spoustu rozhovorů nebo zajímavostí z natáčení. Jako například to že Johnnyho napadl buldok Angeliny Jolie a nebo jeden z rozhovorů o natáčení filmu. Objevovali se také informace o Pirátech 4 nebo o filmech, které má Johnny udájně natáčet - Oz: Great and Powerful. Z 18.ledna se také objevily fotografie z natáčení filmu Jack&Jill, ve kterém si Johnny zahrál malou cameo roli. O devět dní později 27.ledna se objevily další fotografie z natáčení komedie Jack & Jill, která se natáčela v Los Angeles. Den poté 28.ledna byl Johnny opět viděn v Los Angeles. Na konci ledna vyzvedával Johnny svou dceru Lily-Rose ze školy - fotografie zde.


The 50 best movies of 2011!

30. prosince 2011 v 7:22 | Sába |  The Rango
PasteMagazine sestavil žebříček the 50 best movies of 2011 tedy žebříček 50 nejlepších filmů roku 2011. V tento rok se v České republice uskutečnili čtyři premiéry filmů s Johnny Deppem - na konci ledna měl premiéru film Cizinec, v březnu film Rango, v květnu film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna a prosinci film Rumový Deník. Z těchto čtyř filmů byl asi nejúspěšnější animovaný film Rango a to nejen v ČR, ale i v zahraničí a potvrzuje to i tento žebříček.

Film Rango se v něm umístil až na 33.místě, ale i tak je to úspěch. Jedná se o první animovaný film vytvořený studiem Industrial Light & Magic, který vytvořil filmy jako je Indiana Jones, Terminátor 2 nebo Hvězdné Války. Ve filmu se objevuje několik narážek na filmy, ve kterých hrál dabér hlavní postavy Ranga Johnny Depp - například na filmy Strach a hnus v Las Vegas nebo Mrtvý muž. Kvůli tomu, aby byly postavy namluveny autenticky, nosili někteří herci ve studiu kostýmy a některé scény si i zahráli. (Více informací, videí a fotografií k filmu naleznete na této stránce.)

Na prvním místě se umístil film The Tree of Life, na druhém Take Shelter a na třetím film Hugo.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Handsome Johnny *16

29. prosince 2011 v 7:33 | Sába |  Johnny Depp - Others
Včera jsem slíbila, že přidám další fotografii do serie "Handsome Johnny" kam přidávám pěkné fotky Johnnyho. Tato fotografie pochází z tiskové konference k filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, která se konala 14.května 2011 v Cannes.


Young Johnny

28. prosince 2011 v 17:23 | Sába |  Johnny Depp - Others
Stále nejsou novinky, ale tak co se dá očekávat když byli Vánoce a bude Silvestr a podobně. Proto tady taky moc nejsem, nejsou tu nové články, na které nemám náladu, ale chystám udělat takový menší přehled, takže snad to oceníte..:) Jinak zpět k fotkách - ty jsou většinou tak 20-25 let starý, jsou tedy z doby kdy Johnny natáčel seriál 21 Jump Street a nebo film Soukromý Víkend. Jinak pokud budete chtít večer nebo zítra přidám další fotku k "serii" Handsome Johnny..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Handsome Johnny *15

27. prosince 2011 v 18:21 | Sába |  Johnny Depp - Others
Stále nejsou novinky, takže přidávám opět něco do rubriky "others" v galerii. Tentokrát se jedná o fotografii, která se přidá k dalším čtrnácti fotografiích, na kterých podle mě vypadá Johnny skvěle..


Návštěvnost: 19.12. 2011 - 25.12. 2011

26. prosince 2011 v 15:07 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (19.12. 2011 - 25.12. 2011) je:
Pondeli: 145
Utery: 153
Streda: 143
Ctvrtek: 148
Patek: 137
Sobota: 118
Nedele: 109

Celkem: 953
Opět vám moc děkuju!! :)

JD - Animace

25. prosince 2011 v 17:05 | Sába |  Johnny Depp - Others
Kvůli tomu, že nejsou novinky a ani nemam moc náladu na blog, nepřidávám moc článků no a aby tady byl aspoň nějaký, přidávám opět něco galerie "others" kam dávám tapety, ikonky a nebo jako právě dnes animace..


Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 9:13 | Sába |  Site
Štědrý den opět nastal a já bych Vám tímto chtěla popřát krásné a veselé Vánoce strávené s těmi, které máti rádi a aby se Vám splnilo vše co jste si přáli.

V televizi budou samozřejmě dávat spoustu filmů a to i několik filmů s Johnnym - jaké filmy budou dávat se můžete podívat zde.

Jsou to již čtvrté Vánoce, které na tomto blogu můžete slavit a proto bych Vám také chtěla poděkovat, že sem stále chodíte!

..Sába
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)