Listopad 2011

Rum Diary - UK DVD Release Date

30. listopadu 2011 v 18:40 | Sába |  The Rum Diary
Do České republiky a ani na Slovensko se film The Rum Diary ještě nedostal, ale to neplatí o zbytku světa, kde se film promítá již od 28.října 2011. A bylo tedy jasné, že v nejbližší době se objeví datum vydání DVD s filmem a s bonusy. Ve Velké Británii se DVD začně prodávat 5. března 2012, takže můžeme očekávat, že k nám se DVD dostane přibližně ke konci března. Ovšem pokud někdo nechcete čekat na českou verzi, můžete si originál předobjenat na amazon.co.uk.

Česká premiéru filmu bude příští týden ve čtvrtek 8.prosince 2011, a slovenská premiéra se bude konat za dva týdny ve čtvrtek 15.prosince. Pokud se o filmu chcete dozvědět více informací, klikněte zde.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Vanessa steps out [Los Angeles - 29.11.2011]

30. listopadu 2011 v 17:09 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
O Johnnym stále nejsou žádné novinky, takže přidám alespoň nové fotografie jeho přítelkyně Vanessy Paradis. Ta byla včera 29.listopadu 2011 viděna u několika obchodů v Los Angeles.

imagebam.com imagebam.com

The Rum Diary - Wallpapers

29. listopadu 2011 v 19:00 | Sába |  The Rum Diary
Protože se blíží česká a slovenská premiéra filmu The Rum Diary (CZ Rumový Deník - 8.12.2011, SK Rumový denník - 15.12.2011), rozhodla jsem se přidal nějaké tapety právě z tohoto filmu. Protože jsem antitalent na grafické věci jako jsou tapety, avatary, bannery a podobně tak jsem samozřejmě ani tyto tapety nedělala já, ale i tak doufám, že se Vám budou líbít - když už jsem je hledala..:) Co se týče návštěvnosti filmu - film zatím vydělal více než 20,3 milionu dolarů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview France 2 [France - 25.11.'2011]

29. listopadu 2011 v 16:50 | Sába |  Johnny Depp - Video
Před pár dny byl na francouzské televizní stanici France 2 odvysílán rozhovor s hercem Johnny Deppem a režisérem Bruce Robinsonem o jejich novém filmu The Rum Diary. Ve videu můžete také vidět záběry z natáčení filmu.

Empire Magazine [January 2008]

29. listopadu 2011 v 15:24 | Sába |  Johnny Depp - Magazines
Našla internetu jsem našla skeny z lednového vydání (rok 2008) časopisu Empire, ve kterém se objevil docela dlouhý článek o v té době aktuálním filmu Johnnyho Deppa - Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. Johnny Depp ve filmu hrál Benjamina Barkera (neboli Sweeney Todd), který byl nespravedlivě odsouzen. Po 15 letech se dostává zpět do Londýna a chystá se pomstít. V Londýně potká Mrs. Lovett (Helena Bonham Carter) a s ní se pokusí zabít své uhlavní nepřítele - soudce Turpina (Alan Rickman) a jeho poskoka (Timothy Spall).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PotM - January 2012

28. listopadu 2011 v 17:10 | Sába |  Site
Konec dalšího měsíce se rychle blíží, takže je tu jako každý měsíc anketa o nejlepší fotografii měsíce. Tentokrát už budete hlasovat pro fotografii na měsíc leden. Je strašné jak to rychle utíká, a já doufám, že v tom příštím roce se mi splní další můj sen a odjedu na celé prázdniny pryč, ale to se sem nehodí, takže zpět k fotkám. Na měsíc prosinec jste volili z fotek k filmu The Rum Dairy a důvod je jasný - tento film bude mít premiéru v ČR právě v prosinci. Na měsíc leden můžete vybírat fotografie ze sitcomu Life's too short, ve kterém se Johnny objevil. Více jako vždy v celém článku..

Návštěvnost: 21.11.2011 - 27.11. 2011

28. listopadu 2011 v 15:03 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (21.11. 2011 - 27.11. 2011) je:
Pondeli: 130
Utery: 134
Streda: 140
Ctvrtek: 120
Patek: 149
Sobota: 155
Nedele: 191

Celkem: 1019
Návštěvnost je perfektní a to hlavně v neděli. Moc Vám za ni děkuji!

Le Grand Journal [France - November 2011] + video

27. listopadu 2011 v 15:22 | Sába |  Johnny Depp - Appearances
Na začátku měsíce, přibližně v úterý 8.listopadu, byl Johnny Depp viděn u studia francouzské televizí stanice Canal +, do které byl pozván na natáčení talk show "Le Grand Journal". Johnny byl do této show pozván kvůli svému novému filmu The Rum Diary, který měl v té době v Paříži oficiální premiéru. Kromě Johnnyho byl v talk show také Bruce Robinson - režisér filmu. Show byla odvysílá v tomto týdnu, bohužel se na youtube neobjevilo video ze show, takže ho jsem ho hledala jinde. Pokud ho tedy chcete vidět, koukněte do celého článku. Hned pod článkem můžete vidět fotografie ze show..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Icons *4

27. listopadu 2011 v 11:08 | Sába |  Johnny Depp - Others
Našla jsem pár nových ikonek Johnnyho Depp, takže je přidávám. Odpoledne nebo večer snad přidám pár nových fotografiích Johnnyho..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kokain - Dnes večer v TV!

26. listopadu 2011 v 19:30 | Sába |  Kokain
Dnes můžete na stanici Nova Cinema sledovat film s Johnny Deppem Kokain, který bude odvysílán po 22. hodině. Film je z roku 2001 a Johnny Depp si v něm zahrál George Junga, který byl dříve hvězdou fotbalového týmu a později se stal hlavním dovozcem kokainu z Kolumbie. Ve filmu si zahrála také Penelope Cruz, která hrála i v nejnovějších Pirátech z Karibiku. Kokain byl natočen podle skutečných událostí!

Při natáčení scén, ve kterých se šňupal kokain bylo použito sušené mléko. Kvůli tomu, aby se Johnny Depp dobře připravil na natáčení, navštívil pravého George Junga ve vězení. Necelý rok po premiéře filmu, Kristina Sunshine Jung navštívila svého otce ve vězení a řekla mu "Promiň, že jsem nepřišla dříve.". Více informací, fotografií a videí najdete na této stránce.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)