Září 2011

Empire Magazine [October 2011]

30. září 2011 v 18:45 | Sába |  Dark Shadows
Článek o filmu Dark Shadows se objevil již v druhém zahraničním časopisu tentokrát v Empire Magazine, kde o filmu najdete docela dlouhý článek plus fotografie z filmu a z natáčení. Všechny fotografie, které jsou použity v časopisu jste zde mohli už několikrát vidět.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blow - Behind the scenes

30. září 2011 v 15:13 | Sába |  Kokain
Objevilo se nové video se záběry z natáčení filmu Kokain, který se natáčel v roce 2001. Režie se ujal Ted Demme a kromě Johnnyho Deppa hrála ve filmu například herečka Penelope Cruz.


Dark Shadows - natáčení pokračuje a další novinky!

29. září 2011 v 19:31 | Sába |  Dark Shadows
Na twitteru jsem našla několik zpráv o tom, že natáčení filmu Dark Shadows pokračuje. Tento film se natáčí již několik měsíců - vlastně celé léto - a během něj měli herci a tvůrci filmu pár přestávek například v srpnu nebo teď v zaří. V posledních dnech se začalo opět natáčet v Londýně, konkrétně ve studiích Pinewood.

Další novinkou je, že film nebude ve 3D, ale pouze ve 2D. Už před začátkem natáčení filmu režisér Tim Burton prozradil, že z 90% nebude film ve 3D a nyní to i potvrdil. Jeho jediným filmem ve 3D je Alenka v říši divů, která měla po světě velký úspěch nejen v návštěvnosti.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

RD - Movie still [update*4]

29. září 2011 v 17:05 | Sába |  The Rum Diary

Bohužel opět nejsou skoro žádné novinky a tak jsem se rozhodla, přidat alespoň nějaké další movie stills z filmu The Rum Diary. Přidala jsem je k dalším promo fotkám, které už jsem se objevili dříve - některé fotky tam budou určitě dvakrát, ale to Vám snad nevadí. Film bude mít premiéru přesně za dva týdny tedy 13.října 2011 v Los Angeles, takže doufejme, že se tam Johnny objeví. Ten si ve filmu zahrál novináře Paula Kempe a kromě něho tam hrál také třeba Aaron Eckhart nebo Amber Heard.

>> The Rum Diary - Movie stills [nové fotografie]

PotM - November

28. září 2011 v 15:49 | Sába |  Site
Pomalu, ale jistě se blíží konec měsíce a proto jsem se rozhodla přidat sem jako vždy anketu o nejlepší fotku na další měsíc. Je strašné jak to všechno rychle letí - přichází říjen a už nám zbývá "jen" 9 měsíců ve škole.
Na měsíc říjen jste vybírali fotky z dovolené rodinky Depp-Paradis. Když jsem ty fotky vybírala bylo mi jasné, která to vyhraje a taky, že vyhrála - můžete ji vidět v celém článku. Na měsíc listopad jsem vybrala fotografie z filmu Dark Shadows, doufám, že se Vám alespoň jedna z nich bude líbit.

The Rum Diary na filmovém festivalu v Hamptonu

28. září 2011 v 10:54 | Sába |  The Rum Diary
Oficiální premiéra filmu The Rum Diary se rychle blíží, koná se již za 15 dní - 13.října 2011 a s tím přibývají informace o tom, kde všude se budou konat další oficiální premiéry, kterých se budou účastnit herci a tvůrci filmu. První oficiální premiéra by se měla konat 13.října na filmovém festivalu v Los Angeles. Další oficiální premiéra by se měla konat na filmovém festivalu v Londýně, který bude probíhat od 12. do 28.října 2011, bohužel zatím ještě není známé datum konání premiéry Rum Diary.

Dnes se objevila informace o tom, že další premiéra by se měla konat na filmovém festivalu v Hamptonu, který se koná od 13. do 17.října 2011.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

John Londoño - 2011

27. září 2011 v 17:31 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos
Vanessa Paradis nebyla v Kanadě jen kvůli propagaci svého nového filmu Café de Flore, ale také kvůli tomu, aby nafotila nový photoshoot. Tentokrát na fotografiích spolupracovala s Johnem Londoñem.
imagebam.com imagebam.com

Dark Shadows - BTS

27. září 2011 v 15:25 | Sába |  Dark Shadows
Objevily se dvě fotografie z natáčení nového filmu Johnnyho Deppa Dark Shadows, který se natáčí ve Velké Británii konkrétně v Londýně a v hrabství Devon. Jedná se již o osmou spolupráci Johnnyho Deppa a Tima Burtona - premiéra je naplánována na 11.květen 2012.

Na první fotografii můžete vidět režiséra Tima Burtona a herce Johnnyho Deppa v roli upíra Barnabáše Collinse. Na druhé fotografii můžete vidět herečku Michelle Pfeiffer v roli Elizabeth Collins Stoddard, Tima Burtona a herce Jonny Lee Millera, který hraje Rogera Collinse.

imagebam.com imagebam.com

Návštěvnost: 19.9. 2011 - 25.9. 2011

26. září 2011 v 19:02 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (19.9. 2011 - 25.9. 2011) je:
Pondeli: 126
Utery: 132
Streda: 118
Ctvrtek: 114
Patek: 143
Sobota: 140
Nedele: 137

Celkem: 910
Moc Vám za ni děkuji! :)

Johnny Depp ohromil Bruce Robinsona

26. září 2011 v 15:57 | Sába |  Johnny Depp - News
Herec Johnny Depp ohromil režiséra Bruce Robinsona svou sbírkou knih hlavně básnickou sbírkou "Květy zla" od francouzského spisovatele Charlese Baudelaire.
Režisér Bruce Robinson byl také ohromen Johnnyho sbírkou vzácných rukopisů když ho nedávno navštívil v jeho domě v Londýně. Johnny a Bruce spolu před dvěma lety natáčeli film "The Rum Diary" v Portoriku tento film bude mít za 17 dní (13.října 2011) světovou premiéru v Los Angeles a Johnny i Bruce by se měli premiéry zúčastnit.
V Johnnyho domě také viděl tři obrazy, na kterých je kytarista The Rolling Stones Keith Richards. Johnny se zná s Keithem už několik let tehdy je seznámil Keithův syn Marlon. O pár let později se nechal inspirovat Keithem pro zahrání jedné jeho nejznámější role - kapitána Jacka Sparrowa. Poslední obraz Keitha, který namaloval je visí v knihovně.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)