Srpen 2011

PotC 4: Jack Sparrow - Icons

31. srpna 2011 v 17:46 | Sába |  Postavy
Našla jsem pár ikonek Jacka Sparrowa z posledního dílů Pirátů z Karibiku: Na vlnách podivna.


ST - Wallpapers

31. srpna 2011 v 11:54 | Sába |  Sweeney Todd
Našla jsem pár pěkný wallpapers k filmu Sweeney Todd. Johnny Depp si ve filmu zahrál hlavní roli Benjamina Barkera tedy Sweeney Todda ďábelského holiče. Film měl premiéru v roce 2007 a kromě Deppa se ve filmu objevili i Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Timothy Spall nebo Sacha Baron Cohen. Režie se ujal Tim Burton.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

RD - Movie still [update*1]

30. srpna 2011 v 18:36 | Sába |  The Rum Diary

Našla jsem jedno video, kde bylo pár promo fotografií k filmu The Rum Diary. Není jich moc, ale alespoň něco. Snažila jsem se uložit všechny fotky, které se ve videu objevili a aby byli v dobré kvalitě. Všech 8 fotografií jsem přidala k článku s movie stills k filmu.
>> The Rum Diary - Movie stills [8 nových fotografií]

PotM - October

30. srpna 2011 v 11:02 | Sába |  Site
Jako na konci každého měsíce je tu opět volba fotografie měsíce tentokrát už na říjen. Na měsíc zaří jste vybrali fotografii s číslem jedna, která měla nejvíce hlasů - 19. Téma na tento měsíc bylo jestli se Vám Johnny líbí více s vousy nebo bez a jak můžete vidět tak vyhrála fotografie, na které má Johnny vousy. Na měsíc říjen jsem vybrala tři fotografie Johnnyho z jeho dovolené u Korsiky, kde byl společně spolu se svou rodinou. V celém článku můžete hlasovat a podívat se na fotografii, která vyhrála.

The Rum Diary - Soundtrack

30. srpna 2011 v 8:27 | Sába |  The Rum Diary
Na oficiálních stránkách skladatele Christophera Younga se objevilo 6 skladeb ze soundtracku k filmu The Rum Diary, které si tam samozřejmě na stránkách můžete poslechnout.
Christopher Young je známý americký filmový skladatel, který za 20 let své práce složil hudbu pro více než 70 filmů a v tomto roce se k nim připojil právě The Rum Diary. Mezi další filmy, ke kterým složil hudbu patří například Ghost Rider, Stáhni mě do pekla a další.
Po kliknutí na obrázek se dostanete na oficiální stránku Christophera Younga.

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Van with family - [Korsika - 20.8.2011]

29. srpna 2011 v 15:21 | Sába |  Vanessa Paradis - Photos

Našla jsem další čtyři fotografie Vanessy Paradis a její rodiny z jejich společné dovolené u Korsiky, kde byli viděni 20.srpna 2011. Na první fotografii můžete vidět Jacka a na druhé fotografie nejspíše Vanessinu matku Corinne Paradis. Jak můžete vidět vraceli se nejspíš z prohlídky města a následně se vraceli na jejich jachtu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vajoliroja - Janov [r. 2011]

29. srpna 2011 v 10:46 | Sába |  Johnny Depp - Homes
Našla jsem tři fotografie jachty Johnnyho Deppa a jeho rodiny Vajoliroja (první dvě písmena jejich jmen - VAnessa, JOhnny, LIly-ROse, JAck) jak kotví někde v přístavu poblíž Janova. Asi všichni víte kde je Janov - pokud ne - jedná se o jeden z největších a nejdůležitejších přístavů v Itálii, nachází se na západě Itálie u Středozemního moře několik kilometrů nad Korsikou, kde se rodina okolo 20.srpna 2011 nacházela - více zde. Nyní by se měla rodina pohybovat na jihu Itálie, poblíž města Bernalde, kde se Johnny nejspíše i se svou rodinou účastnili svatby americké režisérky Sofie Coppola a rockera Thomase Marse - více zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Johnny Depp se zúčastnil svatby Sofie Coppola

29. srpna 2011 v 7:54 | Sába |  Johnny Depp - News
Před pár dny se v italském Bernalde konala svatba americké režisérky a scénaristky Sofie Coppola a rockera Thomase Marse. Pár dal přednost Bernalde před Hollywoodem, protože Bernalde je klidné a krásné místo. K oltáři vedl nevěstu její otec známý americký režisér a scénarista Fracins Ford Coppola.

Mezi hosty se objevil například americký herec Johnny Depp, americká herečka Talia Shire nebo americký režisér a scénarista George Lucas.

P.S.: Žádné fotografie jsem bohužel nenašla.
© www.sabkyyyy.blog.cz II kopírujte pouze se zdrojem!

Návštěvnost: 22.8. 2011 - 28.8. 2011

29. srpna 2011 v 7:34 | Sába |  Site
Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:
Pondeli: 157
Utery: 165
Streda: 151
Ctvrtek: 189
Patek: 166
Sobota: 158
Nedele: 193

Celkem: 1179
Moc Vám děkuji!

For No Good Reason - Trailer

28. srpna 2011 v 16:38 | Sába |  Johnny Depp - Video
Dokument "For No Good Reason" je o životě britského karikaturisty Ralpha Steadmana. Ralph celý svůj život spolupracoval se spisovatel Hunterem S. Thompsonem a díky tomu se poznal také s Johnny Deppem, který se v dokumentu také objevil. Dokument má mít premiéru někdy v roce 2012 ovšem dnes jsem našla alespoň trailer, ve kterém můžete vidět Johnnyho od 3:29.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)