PotC 4 - Informace

21. července 2011 v 18:02 | Sába |  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Jack Sparrow přijíždí do Londýna hledat loď na které se chce vypravit k prameni mládí. Přitom osvobodí Gibbse, který je zajat angličany ze šibenice i z vězení. Na oplátku od něj získá informaci, že se někdo za něho vydává, aby získal posádku na loď. Jacka zatknou vojáci a předvedou před krále Jiřího. Tam Jack potkává kapitána Barbossu, který se mezi tím přidal do služeb anglického krále, když neznámý piráti potopili Černou perlu. Jack se podaří opět uniknout. Před vojáky ho zachrání otec, který ho v hostinci informuje a varuje před pramenem mládí, který ho bude pokoušet. Ve stejném hostinci se vzápětí utká s falešným dvojníkem a zjistí, že se jedná o Angelicu, jeho bývalou a jedinou lásku. Ta ho uspí a nalodí na loď s názvem Pomsta královny Anny, které velí obávaný Edwart Teach přezdívaný Černovous. Jack musí pracovat s posádkou pod dohledem zombie námořníků. Podaří se mu posádku přesvědčit, aby vyvolali vzpouru. Posádka v čele s Jackem se nakrátko zmocní lodi, ale Černovous s pomocí své magické Tritonovy šavle vzbouřence zneškodní. Mezitím Barbossa znovu zajme Gibbse, ten jediný se naučil nazpaměť mapu k prameni mládí a poté ji zničil, tím se stal pro ostatní nepostradatelný.

Barbossa, Černovous, Sparrow a křesťanské španělské loďstvo nyní mezi sebou vedou boj o to kdo dospěje k prameni mládí první. Angelica prozradí Jackovi, že je Černovousova dcera a také proroctví, podle kterého Černovous zemře rukou muže sjednou nohou. Tím mužem by měl být Barbossa, který jako jediný přežil zkázu Černé perly. A tak se Černovous vydává lovit mořské panny, které jsou nebezpečné a snadno každého zahubí, přesto se jim podaří jednu pannu jménem Siréna ulovit. Podle věštby musí Siréna uronit do kalichu Ponce de Leóna slzu o což se Černovous ze všech sil snaží. Siréna se mezi tím zamiluje do kněze, který je také ve výpravě kapitána Černovouse a Černovous toho využije, aby donutil Sirénu uronit slzu a kněze se pokusí zabít, ale ten díky Angelice přežije. Kněz se po té vrátí pro Sirénu a ta štěstím slzu uroní. Černovous toho využije Sirénu zajme, sváže a kněze odvede. Mezitím se Jack setká s Barbossou u vraku Ponce de Leóna, kde jsou uschovány dva poháry, kterých je potřeba na vodu z pramenu mládí, jeden pohár zajišťuje mládí to je ten do kterého se naplní voda s pramenu mládí a slza mořské panny. Druhý pohár, kam se nepřidá slza mořské panny se stává pohárem smrti. Po vzájemné potyčce Jacka a Barbossy ve společnosti mumie Ponce de Leóna zjistí, že Španělé je předešli a poháru se zmocnili.Barbossa prozradí Jackovi svůj důvod k výpravě k pramenu, není to kvůli mládí po napití z poháru, ale kvůli pomstě, chce zabít Černovouse kvůli lodi Černé perle a také kvůli noze o kterou přišel. Spolu Španělům utečou a vrátí se k Černovousovi. Po té dorazí k pramenu mládí. Mezi Černovousovou posádkou a Barbossovou posádkou dojde opět k boji. V samém zavěru do boje zasáhnou Španělé. Barbossa probodne otráveným mečem Černovouse. Jeho dcera Angelica to uvidí a vytáhne meč ze svého otce a řízne se sama otráveným mečem do ruky. Španělé mezitím ničí pohanské prameny mládí. Jack rychle naplní poháry zbytkem vody z pramene, který Španělé zničili, doplní do jednoho poháru slzu mořské panny, po té lstí přiměje Černovouse, aby se napil z poháru bez slzy, z poháru smrti v domnění, že pije elixír života se slzou mořské panny. Černovous umírá a Angelica, která se chtěla pro otce obětovat a napít se z poháru smrti se napije z Jackem podstrčeného poháru mládí a zranění otráveným mečem se zhojí a ona sama přežije. Barbossa získal své, prohlásil se kapitánem Pomsty královny Anny. Siréna se vrací do jezírka v lese pro umírajícího kněze, kterého stáhne pod vodu, aby mohli strávit poslední chvíle spolu a Jack Angelicu vysadil na ostrově, kam ho kdysi vysadil Barbossa, když se zmocnil Černé perly. Gibbs mezitím na Pomstě královny Anny ukradne lodě zakleté v lahvích mezinimi i Černou perlu.

©wiki
 


Komentáře

1 Lady Pirate Lady Pirate | Web | 21. července 2011 v 18:17 | Reagovat

wow to si sama vymyslela? Fakt pekné:) Obsahy budem neskôr robiť aj ja ale teraz na to nie je čas...

2 Lady Pirate Lady Pirate | Web | 21. července 2011 v 18:32 | Reagovat

a ja som si myslela že je to podpis:D

3 jenniferaniston-sk jenniferaniston-sk | Web | 22. července 2011 v 0:12 | Reagovat

ten film bol fajnový!
Asi sa mi najviac páčil zo všetkých:)

4 IvankaJB IvankaJB | Web | 22. července 2011 v 9:04 | Reagovat

Ahoj, žačalo 9. kolo SonB. Začni si shánět hlasy. ;) - Přeji hodně štěstí.
http://justin-bieberfever.blog.cz/1107/9-kolo-sonb

5 IvankaJB IvankaJB | Web | 22. července 2011 v 9:12 | Reagovat

Přečetla jsem si to celý. Je to vážně skvělý příběh. Už se těším až se na to doma v klidu podívám. :)

6 valleria valleria | Web | 23. července 2011 v 12:32 | Reagovat

To je vlastně poprvé,c o něco takového čtu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SEM JEŠTĚ NĚKDY PŘIJDETE!

Toto je fan-stránka vytvořená jednou fanynkou. Nejsem v žádném kontaktu s Johnnym, ani jeho managementem,
natož s jeho příbuznými. Porušování práv není v úmyslu - většina obrázků a informací je převzato
z anglické stánky o Johnnym, tedy z Johnny-Depp.org, ostatní zdroje jsou uvedeny zde. Všechny články
překládám já a fotky si hledám sama, proto prosím, nekopírujte, nebo mě předem zkontaktujte!

© sabkyyyy.blog.cz od 27.3.2007 (credits)